Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Student został wyrzucony z klasy za to, że uważa iż istnieją tylko dwie płcie.

Według nagrania i opinii studenta z USA wynika, że został  on wyrzucony z klasy  za powiedzenie swojemu nauczycielowi, że wierzy tylko w dwie płcie – męskie i żeńskie.

Film nie wymienia ucznia ani nauczyciela, który usunął ucznia ze swojej klasy, ale student był w stanie nagrać wymianę zdań na wideo.

 

 

 

W filmie uczeń pyta, dlaczego został wyrzucony z klasy. Nauczyciel mówi, że uczeń dyskryminował w swoim komentarzu, że wierzy tylko w dwie płcie.

„Nie jesteś inkluzywny”, powiedział nauczyciel na wideo. „Wiem, co autorytet myśli i punkt widzenia. Jest bardzo jasne, że nie dyskryminujemy ze względu na taką  sytuację. Przykro mi, że zdecydowałeś się na kwestię sprzeczną z polityką – dodał.

 

 

Uczeń powiedział, że wierzy, iż nie było „naukowego” uzasadnienia więcej niż dwóch płci.

„Myślę, że głupio jest mieć cokolwiek innego niż dwie płcie”, powiedział student. „To nie jest naukowe. Powiedziałem coś, w co wierzę i wyrzuciłeś mnie z klasy. Nie robiłem dyskryminacji. Mówiłem po prostu, że są dwie płci, mężczyźni i kobiety. Wszystko inne to identyfikacja osobista. ”

Następnie nauczyciel mówi uczniowi, aby „trzymał tę opinię w swoim domu, a nie w tej szkole”.

 

„To, co mówisz, nie jest zbyt inkluzywne, a to jest szkoła integracyjna” – dodał.

„Mówiłem, że to, co było na stronie… w tym kraju jest więcej niż jedna płeć. Taka jest moja opinia i taka opinia jest do przyjęcia w szkole. Obawiam się, że twoja, o której mówisz, że nie ma czegoś takiego jak ktoś inny niż mężczyzna lub kobieta, nie obejmuje wszystkich. Decydujesz się na rozwiązanie tego problemu – dodał nauczyciel. – Dokonujesz złych wyborów.

Wideo kończy się, gdy uczeń mówi: „Dzięki za zmarnowanie czasu”.

 

To jest naprawdę neofaszyzm.  Dyktatura dewiacji. Dotychczas homoseksualiści mogli sobie spokojnie żyć w swoich domach. Jednak w czasach ostatecznych, gdzie LGBT jest polityczna siłą lewicy, czyli satanistów dewiacje są nam narzucane siłą.

Słuchajcie. To jest nowa religia. To jest religia Sodomy. Jak było za dni Lota, oni chcą uznać patologię za normę. Wtedy była dyktatura i teraz zaczyna być dyktatura homoseksualistów.

 

Póki jeszcze można umieszczać takie memy. Może lekko wulgarne ale prawdziwe:

 

 

 

Nauczyciel powiedział, że student/uczeń dokonuje złych wyborów.

No cóż, myślę, że niebawem, góra kilka lat, wszyscy ludzie będą musieli sie opowiedzieć po której stronie stanąć: Boga czy szatana. Prawa Bożego czy bezprawia.

Oto wolność słowa przeobraża się w tyranię preferencji seksualnych.

 

Updated: 19 czerwca 2019 — 17:14

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Prawo do wlasnego zdania ma kazdy jednak uczen z tego co zrozumialem wykluczal mozliwosc istnienia innej placi niz meska i zenska a to jest dyskryminacja mimo wszystko. Gdyby zakonczyl wyrazanie wlasnej opinii na tym ze wg niego powinno byc tak i tak ale rozumie ze wiekszosc moze akceptowac wszelkie roznorodnosci to raczej nie zdenerowalby nauczyciela i ten by zaakceptowal jego prywatne zdanie. Chlopak typ indywidualisty ale musi poprawic swoje zdolnosci komunikacyjne. Nie wie jeszcze jak mowic o pewnych sprawach a to jest wazniejsze nawet od tego co mowi.

  1. a może był gorliwy w obronie Prawa Bożego?

  2. Szczerze mówiąc, sama nie poszłabym na taką ugodę. 😉 Istnienie dwóch płci to po prostu kwestia faktów, i naprawdę nie każdy musi zgadzać się na to, że według pewnych jednostek po tylu tysiącach lat nagle zaczęło się to zmieniać. Od nawet takich lekkich kompromisów zaczyna się zbiorowa obojętność i ciche przyzwolenie na jeszcze gwałtowniejsze zmiany. Nie na wszystko mamy wpływ, pewne rzeczy muszą się wydarzyć, ale ja np. nie mam ochoty przyczyniać się do tego w najmniejszym stopniu i myślę, że ten chłopak też… Moja tolerancja jest bardziej skierowana na szacunek do samej osoby niż na to, jako kto się identyfikuje – fakt, że nie zgadzam się z istnieniem więcej niż dwóch płci, nie znaczy, że osobę która uważa inaczej lub sama w pewien sposób identyfikuje się z jakąś trzecią płcią zacznę wyzywać, wyśmiewać czy poniżać. Być w zgodzie z własnym sumieniem i przekonaniami nie równa się krzywdzeniu innych ludzi. Powiem jeszcze inaczej, jeśli ta druga osoba nie jest w stanie zaakceptować mojego odmiennego zdania, czuje się nim śmiertelnie urażona i domaga się zmiany mojego stanowiska, to trochę tak, jakby wg definicji/kryteriów zagorzałych zwolenników LGBT sama ”mnie dyskryminowała”. Tylko sytuacja się odwraca. Moim zdaniem chłopak zrobił dobrze, a nauczyciel niestety wielokrotnie pokazał, że poglądy których musi nauczać idą gdzieś z góry. Jego wypowiedź: ”Not every school policy is scientific”… Więcej niż tysiąc słów.

   1. ‚Moja tolerancja jest bardziej skierowana na szacunek do samej osoby niż na to, jako kto się identyfikuje – fakt, że nie zgadzam się z istnieniem więcej niż dwóch płci, nie znaczy, że osobę która uważa inaczej lub sama w pewien sposób identyfikuje się z jakąś trzecią płcią zacznę wyzywać, wyśmiewać czy poniżać.’

    Super powiedziane.

  3. Cześć!
   Intro napisał: „wykluczal mozliwosc istnienia innej placi niz meska i zenska” no i dobrze bo inne płcie nie istnieją wystarczy popatrzeć dookoła, tak świat działa tak został stworzony. Czy widziałeś jakieś inne płcie ?? Czy ciuchy babskie uczynią z faceta kobitę ??? logiki was nie uczono ? bo i po co komu logika i zdrowy rozsądek. A tymczasem „ludzie” i te pewne siły które ich do tego skłaniają wiadomo te inspiracje duchowe oni wszyscy robią z dobrego Bożego dzieła żmijowisko wszelkich zwyrodnialców. Zniszczyli już prawie wszystko co się dało, każdy! element życia obrócili na odwrót! i te magiczne kluczowe hasło dyskryminacja! śmiechu warte. Teraz świat bez Boga zdycha aż trzeszczy, ale On na razie skrył się przed ludzmi ziemia stała się Jego nie godna!

  4. Z Twojej wypowiedzi wynika, że twierdzisz iż jest 3 płeć, której nie ma. Ktoś kto twierdzi tak ma zaburzenia psychiczne, ale ten który mówi mu jest ok, myśl co chcesz będzie osadzony. Ja bym się tego bał na Twoim miejscu.

  5. Jaka dyskryminacja? Przecież są tylko dwie płcie, reszta to jakaś psychoza. Szanuje tych ludzi , ale nie popieram ich dewiacji. Każdy ma czas na popełnienie błędów i każdy ma szanse na nawrócenie

 2. Co za świat kretyński dewianci nam normalnym narzucają trzecią płeć powinno się ich przymusowo leczyć w zakładach psychiatrycznych razem z wykładowcami ideologicznymi lewakami Precz z żydokomuną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: