Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Libra – nowa, światowa waluta systemu bestii już za rok.

Od początku powstania Bitconia uważałem, że będzie to wstęp do systemu bestii, który wyeliminuje gotówkę.

 

Jak czytamy w serwisie buisnsinsider :

 

Płacić Librą będzie można w Messengerze czy w WhatsAppie, a konsumenci korzystający z kryptowaluty mają otrzymywać dodatkowe bonusy.

Jest zachęta jest i impreza. System bonusów to taki wabik na rybki. Na Orlenie jest karta Vitay jest payback. Wszystko to ma spowodować lojalność, ale pozbawia racjonalizmu, ponieważ konsument łasi się na punkty dzięki, którym dostanie jakieś nagrody. W handlu jarmarcznym, bazarowym, w małych sklepach targujewsz się na miejscu. Tutaj jest przywiązanie punktami. Rozumiecie o co chodzi|?

 

W dokumentach zaznaczono, że system ma być skalowalny do poziomu globalnego, co pokazuje ambicje dotyczące rozwoju Libry.

 

Teraz najważniejsze i nie ja to powiedziałem:

 

Librę należy więc traktować bardziej jako próbę stworzenia uniwersalnego, globalnego systemu płatności online.”

 

Mało tego,

 

Libra będzie zarządzana przez niezależną organizacją non-profit – Libra Association. Facebook jest w niej tylko jednym z wielu interesariuszy. W projekt bowiem weszło ponad 20 firm, które łącznie zainwestowały w Libę ok. 10 mln dolarów. Wśród nich są m.in. Mastercard, PayPal, PayU, Ebay, Uber czy Spotify, VISA, Coinbase, Lyft, ale także fundusze VC – w tym legendarny Andressen Horowitz – czy firmy zajmujące się blockchainem.

 

https://businessinsider.com.pl/technologie/blockchain/libra-kryptowaluta-facebooka-premiera/v6s149m

 

 

Logo to przypomina nie tylko trzy szóstki ale i znak Wodnika erę Wodnika.

 

 

Wynika z tego, że Libra nie będzie projektem tylko i wyłącznie fejsbuka, ale wszystkich korporacji, a pragnę podkreślić, że część z nich, znaczna część, popierała ostatnio LGBT, a więc zmierzamy do biblijnego wielkiego ucisku, gdzie tak jak jest napisane w apokalipsie: nikt nie może kupić ani sprzedać jeśli nie ma znaku bestii.

 

I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

 

To, co możemy wyłowić w powyższym fragmencie apokalipsy w powiązaniu z owa Libra to kupowanie i sprzedawanie bez imienia bestii.

 

 

 

Libra to waga. Oni cały czas posługują się symboliką okultystyczna. waga, wenus…

Być może jest to tylko sama teoria spiskowa nie mająca potwierdzenia w rzeczywistości, ale pamiętajmy o tym, że sataniści w przeciwieństwie do katolików wierzą w zapisy w apokalipsie.. i .. dlatego uwazam ze jest jeszcze jedno dno planow fejsa. Być może ziści się scenariusz apokaliptyczny

 

Miarka  pszenicy za denara

 

Przypominam jak wyglądała okładka płyty Metaliki “And justic for all”:

 

 

 

To Temida bogini sprawiedliwości, a więc sąd nadchodzi. Czas łaski i nawrócenia się kończy. Oni o tym dobrze wiedzą.

Libra w astrologii jest przedstawiana jak wspomniałem jako waga to jest ten motyw własnie.

Warto także zwrócić uwagę, na fakt iż nazwa jest formą żeńską . Wiemy dobrze, że w czasach odstępstwa starożytnego Izraela oddawano cześć Astarte, w innych kręgach Izydzie, Kali, Isis, Afrodycie itd.

Holly Voodoo czy wytwórnia nieBożych filmów gloryfikuje kobiety. Warto przypomnieć choćby takie filmy jak “Piąty Element” lub “Jupiter”, a filmów gdzie głównymi bohaterkami były kobiety jest więcej.

 

Jeszcze jedna rzecz jest dosyć istotna. Mianowice Libra była  jednostką wagi oraz przyrządem do ważenia w starożytnym Rzymie.

Rozumiecie? kościół rzymski, ekumenia, new age, syjonizm, rzymski…

 

 

Mówi się, że żyjemy w cywilizacji zachodniej, czyli łacińskiej…

 

Ważny jest także rok. Przedsięwzięcie ma ruszyć w pierwszej połowie 2020 roku, a według niektórych badaczy apokalipsy wielki ucisk rozpocznie się w 2021 roku, a więc system byłby niemal gotowy do przejścia na system bezgotówkowy. Dodajmy do tego potencjalny kryzys lub wojnę na Bliskim Wschodzie, a wszystko układa się w całość.

 

Chwała Panu Jezusowi.

 

________________

 

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

 

 

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Dobry news. Wszystko nas przybliża do powrotu Króla.
  Na marginesie przypomnijcie sobie okładkę Economist 2019, którą omawialiśmy. W centralnym punkcie jest człowiek ze znakiem na PRAWEJ ręce, a w lewej trzyma WAGĘ (LIBRA), na której waży ludźi 🙂 Może przewidując, że niektórzy odmówią znaku…

  1. A no i ten znak na prawej ręce to było DNA, czyli niepowtarzalny kod/znak przypisany każdemu. A liczba Bestii to miała być liczba człowieka, więc może coś związanego. Oj będzie ciekawie. A my się nie poddajemy tylko biegniemy na metę maratonu. Jakby kto upadł, to wstań otrzep się i biegnij dalej. Z Bogiem!

  2. Wszystko możliwe…ta waga i nazwa Libra też nie są przypadkowe…

 2. Witam co do systemu bestii to tez ostatnio cos ciekawego znalazlem a mianowicie nowa gra pt.Cyberpunk 2077 w trailerze na samym poczatku mozemy juz zobaczyc,ze głowy bohater pytany jest o chip po czym kamera jest skierowana na głowe na chip zupełnie tak jak zapisane w biblii.Temat ciekawy i mysle,ze jakis ukryty przekaz w tej grze mozebyc w kazdym razie bede sledził.
  Link do zwiastunu o którym mowie:
  https://www.youtube.com/watch?v=qIcTM8WXFjk

 3. Dałby ktoś link do tej okładki?

 4. Nie wiem czy to jest jakas poszlaka czy może i nie, ale panietam, kiedys grając w japonskie gry RPG z serii “final fantasy” byla tam umiejętność, która miala właśnie nazwe “libra”. Oto opis jej działania skopiowane z neta :

  “Libra to unikalna zdolność w grze dostępna dla Noctisa i Ignisa. Pozwala ona “zeskanować” wroga, przez co gracz otrzyma informacje o ilości posiadanych przez przeciwnika punktów zdrowia, a także jego odporności. Ostatnia rzecz jest oczywiście najważniejsza – dzięki znajomości niewrażliwości wroga będziesz wiedział, która broń/żywioł zada zwiększone lub zmniejszone obrażenia, bądź, co będzie miało szczególne znaczenie na wyższych poziomach, które ataki będą leczyć wroga.”

  No i libra, to chyba z ang waga? O ile sie nie mylę

 5. Co do tej okladki, nie zauważyłeś Piotrze jednej rzeczy. Mianowicie po prawej stronie widzimy jakby jakies butelka do których jest coś wsadzane. Zauwazylem ze na tych pudłach są flagi

  1. Mialo byc “pudełka” mój błąd przepraszam.

  2. O, rzeczywiście. Z ciekawości sprawdziłam po flagach jakie kraje mogą być powiązane z tym rysunkiem – pierwsza to na pewno RPA, a druga… Peru, Gwatemala? Zakładając oczywiście, że te oba pasy na krawędziach w zamyśle ilustratora miały przedstawiać ten sam kolor…

 6. Istotna sprawa: ,,kto ma rozum niech obliczy liczbę bestii; liczba to bowiem człowieka, a jego liczba 666″
  Tam jest ŚREDNIK i polecenie żeby obliczyć liczbę bestii, ludzie niewprawieni mylą te dwa tematy, pamiętam że pastor Władysław Kosowski obliczał liczbę bestii i wychodzi 111
  Jednia z nami wszystkimi, amen.

  1. 6 dokladnie takich samych linii
   6 dokladnie takich samych katow
   6 dokladnie takich samych trojkatow
   I jest to jedyna figura geometryczna plaska ktora odpowiada figurze Gwiazdy Dawida.

   No i wszystko juz jest wiadome..
   ============
   jasiek z toronto

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme