Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kalifornijscy prawodawcy chcą kontrolować, co pastorzy głoszą o przekonaniach LGBT.

Przed Komitetem Sądownictwa Zgromadzenia w Kalifornii, członek zgromadzenia Evan Low zaproponuje rezolucję,  Zgromadzenie Wspólna Rezolucja 99 , chce  dyktować i kontrolować, co przywódcy religijni mówią o zachowaniach LGBT lub tożsamościach płciowych. 

 

 

Środek wymaga, aby przywódcy religijni „przyjęli indywidualne i społeczne korzyści z akceptacji rodziny i społeczności” osób LGBT, a „terapia konwersyjna” jest „nieetyczna” i prowadzi do wyższych wskaźników samobójstw. W dalszym ciągu wyjaśnia, w jaki sposób państwo ma nadzieję chronić dzieci „przed narażeniem na poważne szkody spowodowane odrzuceniem rodziny i próbami zmiany orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej”.

Ustawodawca nadal stwierdza, że ​​„bycie lesbijką, gejem, biseksualistą lub transseksualistą (LGBT) nie jest chorobą, zaburzeniem, chorobą, niedoborem lub niedostatkiem”.

 

Wśród krytyków ustawy są dwaj byli pastorzy homoseksualni,  według California Family Council. Przywódcy w służbie  o nazwie Wyposażony w Miłość, Ken Williams i Elizabeth Woning, zeznawali przeciwko rezolucji. „Dla nas wyjście z punktu widzenia wiary w przekonanie biblijne oznacza życie i nadzieję. Nasza wiara uratowała nas przed samobójstwem i dała nam wolność do życia z czystym sumieniem ”- powiedział Woning.

Wiara Williamsa uratowała go także przed depresją. „Przez lata wierzyłem, że nawet Bóg nienawidzi mnie ze względu na moje zachowanie” – powiedział. „Ale jak byłem dwudziestoparolatkiem  spotkałem Boga… który kochał mnie pomimo moich grzechów i pokus… Dla kogoś takiego jak ja, zaproponowana przez kalifornijskiego zgromadzenia wyborczego Evan Low, ACR-99, wydaje się niesprawiedliwym i bezpośrednim atakiem.”

 

 

 

 

Updated: 19 czerwca 2019 — 21:41

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak widać muszą przyjść prześladowania jawnie na obrońców Prawa Bożego. Wielki Ucisk wyraźnie się zbliża. Posiadanie innego zdania niż świat, to jest wyznawanie Słowa Bożego i głoszenie, co ono mówi, będzie i zaczyna być określane fanatyzmem czy fundamentalizmem.
  ______

  Tłumaczenie mema:

  Manifest poprawny politycznie
  Ktokolwiek jest ogłoszony największą ofiarą, będzie największym łobuzem (tyranem). (Odnosi się to do wyznawców LGBT)
  „Oni wierzą w co innego niż uznaje to mój pogląd. Próbowałem zmusić ich, aby przyjęli mój pogląd jako swój („?” jako zdziwienie) Nietolerancyjni fanatycy religijni!!! (pogardliwie)
  „Oni są tacy nietolerancyjni!”
  Homofaszyzm jest nowym tyranem.
  ______

  Pamiętajmy, że z każdym dniem powrót Pana Jezusa się przybliża i ten świat zostanie niedługo zgładzony. Pocieszajmy się, że Pan jest z nami w tym ohydnym świecie, wspiera nas; a wkrótce nie będzie już niczego wokół nas, co jest złe, lecz to, co najlepsze, święte w oczach Boga, z Jezusem na tronie, będąc przy nas 🙂 .

  1. Dziękuję za tłumaczenie. ?

 2. Nie ma problemu 😉 . A ja dziękuję za artykuł i zamieszczenie mema – daje wiele do myślenia. Naprawdę warto pisać i mówić o tym, do czego ten satanistyczny ruch w świecie ciemności chce doprowadzić swoją polityką wobec ludzi. Coraz więcej składa się na to, że dni Lota za czasów Sodomy i Gomory powracają.

  1. Nie pisalbym o tym wszystkim gdybym nie czuł obowiązku informowania chrześcijan.
   Portale niby prawicowe zauważają politykę lgbt ale nie są świadome eschatalogi problemu.
   Do wprowadzania zmian potrzeba kolejnych izmów. Każda rewolucja to izm.
   Nadchodzi nowa…

 3. Proponuję coś na ten temat ale w szerszym zakresie /nie tylko lgbt/ i dotyczącym nas i naszej okupowanej Ojczyzny:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=493&v=wnpyWr1fkcs .

  Jeśli ten scenariusz zostanie, wcześniej lub później, zrealizowany to Polska zniknie. I na nic nasze wysiłki głosowania w wyborach „na mniejsze zło”

  1. bardzo nie podoba mi sie retoryka tego pana. Nazywanie ludzii kanaliami, burakami, stado baranów itp. Poza tym typowy działacz new age. Mówi, że moc jest w Tobie, inne filmy o kosmitach.
   Szok że tyle ludzi go ogląda…
   Uważam, że to nawet grzech go oglądać…

  1. Dzięki Grzesiu za news 🙂
   Popełniłem artykuł na ten temat.

 4. I okazuje się że ci „tolerancyjni” tak właściwie nie są tacy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: