Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komunistyczny Klub Krokodyla, Spineeli, Róża Thun i jego związek z Watykanem.

 

W stacjach telewizyjnych głównego nurtu nie powiedzą Wam o komunistycznym planie Klubu Korokodyla, a dlaczego to w dalszej części tekstu wyjdzie.

 

Czym w ogolę jest Klub Krokodyla?

Jest to nieoficjalna grupa posłów Parlamentu Europejskiego, której celem jest intensyfikacja integracji na kontynencie europejskim by finalnie utworzyć federację państw z silną władzą centralną.
Nazwa powstała od restauracji „Krokodyl”, w której to włoski komunista i ojciec Unii Europejskiej spotkał się z posłami różnych frakcji.

Klub Krokodyla założono 9 lipca 1980 roku, tuż po pierwszych wyborach do Parlamentu Europejskiego, a kierował nim Altiero Spinelli. Pomimo śmierci Spinellego (1986 rok), członkowie Parlamentu Europejskiego powołali specjalny komitet, który ma prowadzić oficjalnie prace Klubu Krokodyla.

W 2010 r. przy Parlamencie Europejskim powstała działająca pod kierownictwem lewicowych aktywistów Daniela Cohn-Bendita i Joschki Fischera, jak i przy udziale m.in. polskich posłanek Róży Thun i Danuty Hübner, tzw. Grupa Spinelli. Jest to najaktywniejsza z organizacji prowadzących lobbing i propagandę na rzecz całkowitej politycznej integracji Unii.
Jeśli Unia Europejska jest tak ważna dla komunistów, a ostatnio nawet dla samego papieża, o czym pisałem wczoraj, to oznacza, że to jest dla ludzi złe tak samo jak zły był komunizm.

 

Ten komunistyczny kurs musi zostać zachowany. Dlaczego?
Ano dlatego, że ludzkość odchodząc od Boga i zostawiając Jego wrogowi pole do działania musi poczuć czym jest odejście od Dobra , czym jest wolna wola jaką jest ignorancja Słowa Bożego, biblii.

Żadna opcja polityczna tego nie zatrzyma. Nie wierzcie w żadne partie narodowe, konfederacje. Ja choć i na jesieni będę głosował na Konfederację – jeśli ta jeszcze powtórzy swoją współpracę – nie wierzę w zmianę porządku czy raczej nieporządku , a właściwiej byłoby powiedzieć bałaganu na porządek Boży.
Raz, że Bóg ludzi nie interesuje, a dwa, że Polska jest oddana królowej Niebios.

 

UE z zasady jest mocno antypolska. Masa firm niemieckich na terenie Polski jest tego dowodem, politycy PO w kieszeni Niemców. Ale pokażę  Wam mało znany fakt z życia założyciela niby chrześcijańskiej partii CDU oraz kanclerza Niemiec Konrada Adenauera. Został on pasowany na honorowego rycerza zakonu krzyżackiego 10 marca 1958 r.

 

 

Zakon krzyżacki, syjonizm , Templariusze, Watykan, to różne głowy tej samej hydry.

Oczywiście Adenauer był katolikiem, ale katolicy ze względu na ducha religijności nie widzą związku z tym, że niemieccy katolicy zarządzają Polską. Nie widzą tego, że katolicka Merkel zarządza Tuskiem a Tusk drugą siłą polityczną w Polsce a do niedawna pierwszą.

 

 

No ale rzekoma Maryja pomaga. Ale chyba Niemcom….

Adenauer Był także zaangażowany w negocjacje z Izraelem w sprawie wypłaty odszkodowań dla narodu żydowskiego.
Niemcy wypłacili im aż 60 miliardów dolarów.

Na stronie blogmedia czytamy:

 

Oczywiscie operowanie gigantycznymi sumami tego typu rodzi patologie.KIedys Jerusalem Post stwierdzil, ze Conference claims jest najbogatsza fundacja zydowska, a ofiary Holokaustu sa bardzo zaniedbywane. W 2006 r. wedlug raportu sledczego Claims Conference (CC) dysponuje $1.7 mld. na swoich kontach, a  pomaga jedynie 9 000 osobom. Za to ciezkie miliony ida kazdego roku na roznego rodzaju organizacje zydowskie majace niewiele wspolnego z Holokaustem i jego ofiarami. W 2016 r.  CC przekazala $368 mln. dla roznych agencji i instytucji. Uprawnione jest branie pieniedzy przeznaczonych dla ofiar holokaustu na finansowanie roznych „proghramow edeukacji na temat Holokaustu, dokumentacjacje i badania, tak by pamiec o Holokauscie i lekcja Holokaustu byly zabezpieczone dla obecnego i pozniejszych pokolen”. Od lat szefuje tej firmie rabin Julius Berman.

W 2006 r.”The Jewish Chronicle” podala, ze wiceprezydent CC, Gideon Taylor zarabia rocznie $437 811. Zas w 2010 r. Prokuratura Generalna USA wniosla oskarzenie o defraudacje przeciwko 11 pracownikom CC. W dwa lata pozniej okazalo sie, ze bylo to $57 mln. Zas w lipcu 2015 r. podano, ze defraudacja byla jeszcze wieksza, choc nie podano o ile. W 2013 r. dyrektor, Semen Domnitser dostal kare 8 lat wiezienia.

http://blogmedia24.pl/node/79464

 

 

Czy widzicie teraz ten mechanizm?

Klub Krokodyla, katolicyzm, syjonizm. Dlatego uważam za idiotyzm popierać, wspierać polskie partie niby prawicowe i patriotyczne gdyż są katolickie. Wspiera w sensie angażowania swoich emocji i uczuć oraz finansów.

 

 

Tak samo Jak Polacy wygrali pod Grunwaldem z Krzyżakami, a Krzyżacy nadal funkcjonują, analogicznie w 1945 roku wygraliśmy z Niemcami, którzy nadal współpracują z Watykanem, a raczej wykonują jego polecenia.
Krzyżacy wykonywali polecenia Watykanu i zarządcy UE wykonują polecenia Watykanu.

 

Czy nadal będziecie wierzyć katolickim portalom prawicowym?

 

Czy wiecie, że córka założyciela Klubu Krokodyla Barabara Spinelli, notabene żydówka od strony matki a żony Spinnellego , klubu do którego należy Róża Thun, otrzymała Wielki Krzyż Krzyżacki Orderu Zasługi Republiki Włoskiej?

To teraz już wiecie.

Sama Róża Thun Należy do Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie, wchodząc (2003–2004) w skład zarządu tej organizacji. Działa w Stowarzyszeniu Francja-Polska dla Europy. Pytanie czy na bazie loży wielka Francja?

Czy widzicie teraz głupotę inwestowania swoich nadziei w tzw prawicę? Przecież gdyby kościół był przeciwny komunizmowi, to wnet wyrzuciłby panią Thun za drzwi ale tak nie jest.

Teraz inna ciekawostka.
Pani Thuun jest żoną Żona Franza Grafa von Thun und Hohenstein. Jest to austriacko-czeska rodzina szlachecka wywodząca się z Tyrolu w Świętym Cesarstwie Rzymskim. . państwa stanowiącego kontynuację cesarstwa zachodniorzymskiego.
Najstarszym a zarazem twórcą rodu Thun był Arcybiskup Johann Ernst Reichsgraf von Thun.

Pani Thun została odznaczona Orderem Zasługi Republiki Włoskiej. Włochy, Rzym… To samo odznaczenie dostał Żyd Geremek, Wałęsa, Kwaśniewski.

Panią Thun popierali: Stuhr, Materna, Z. Wodecki…

 

 

 

Szanowni czytelnicy, nie dajcie się nabierać na walkę Żydzi – katolicyzm. To są dwie strony tego samego medalu, co wam udowodniłem.

Rzeczywistością jest Jezus i jego królestwo, wszystko inne jest królestwem szatana.

——————————————-

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

Updated: 11 czerwca 2019 — 17:51

2 komentarze

Add a Comment
  1. 😮 Że te związki są aż tak zazębione, to nawet ja nie wiedziałam…

  2. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25620&Itemid=46

    Etyk pani profesor – Magdalena Środa wyznała, że brała udział w zjazdach czarownic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: