Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 31.05

Ludzie, których rozum jest w skrzynce 55 calowej lub niemieckich bezbożnych  portalach działających na terenie Polskie mówią za tymi mediami, że Biblia mogła zostać wymyślona lub zakłamana, przeinaczona.

Ja jednak bardziej wierzę zapisom biblii z przed ok 2000 lat aniżeli historii z przed 100lat.

 

Updated: 31 maja 2019 — 16:38

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja również Panie Piotrze z całego serca i duszy wierzę w każde słowo zapisane w Bibli pozdrawiam wszystkich

 2. Cześć!
  “wymyślona lub zakłamana, przeinaczona” to stara śpiewka tak zwanych autorytetów i naukofców, taki pogląd promowany jest przez szatanistyczne media oraz system indoktrynacji, po kilkudziesięciu latach prania mózgownicy narody są moralnie i umysłowo szczelnie zabetonowane. Zupełnie jakby były ślepe nie potrafią myśleć ani łączyć faktów czy wyciągać logicznych wniosków, dokonano na nich umsyłowej kastracji. Tak to działa, a tymczasem badania nad Pismami świętymi posuneły się wiele w kierunku ich zrozumienia i wiadomo już co zostało pozmieniane kto to zrobił i dla czego. Biblia jest JEDYNYM! żródłem wiedzy o prawdziwych przyczynach dziejów ziemi i człowieka. Wszystko inne te wszelkie bełkotliwe teorie są nauką szatana i demonów. Mimo wszystko dziwnym wydaje się fakt tak łatwego porzucenia prawdy na rzecz jakiegoś bełkotu, no ale jak trujący jad sączy się do głowy od kołyski aż po starość, myślę że tylko Wszechmogący Bóg może takiego delikwenta wyrwać ze snu.

  “Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli żądni tego co ucho łechce. I odwrócą ucho od prawdy a zwrócą się ku baśniom”

  “Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy i wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały i do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany”

  pozdrawiam serdecznie

 3. Choć niektóre zdarzenia opisane w Biblii mogą zdawać się trudne do przyjęcia czy nawet niezbyt łagodne to skoro Jezus powiedział że nie przyszedł przekreślic ale wypełnić Słowo Boże zatem trzeba wierzyć w to co napisane w Piśmie świętym

  1. Choć niektóre zdarzenia opisane w Biblii mogą zdawać się trudne ‘do przyjęcia czy nawet niezbyt łagodne” dla narodów prawda jest bardzo trudna do przyjęcia a i łagodna też nie jest zwłaszcza w świetle tego co nam wpojono zatem Pan powiedział :

   “Niechaj bezbożny zejdzie ze swej drogi, a przestępca niech odejdzie od swoich złych myśli. Niech wróci do Pana, który się lituje, i do Boga, który w nieskończoność przebacza. Bo wasze myśli nie są myślami moimi a wasze drogi nie są moimi, mówi Pan. Niebo jest w górze, a ziemia na dole, a moje drogi są ponad waszymi i myśli moje wyższe są niż wasze. Jak deszcze i śniegi spadają z niebios, i tam nie wracają bez zwilżenia ziemi i użyźnienia jej po to, by się zazieleniła i plony wydała na chleb użyteczne, tak słowo raz wypowiedziane do mych ust już nie wraca, póki nie spowoduje skutków i tego, co chciałem, i nie wypełni swego posłannictwa.”

   Wszystkiego dobrego!

  2. Jeszcze coś dodam w sprawie zrozumienia Pism bo oto nie wszystko jest rozumiane odrazu ale wiele elementów rozumiemy dopiero po odpowiednim czasie i to nie przez każdego bo to pan Bóg daje pewne zrozumienie wedle swoje woli i swego planu:

   “I słyszałem to, lecz tego nie rozumiałem, i rzekłem: O Panie mój! Co będzie końcem tych rzeczy? A on odrzekł: Idź, Danielu, bo słowa są zamknięte i zapieczętowane aż do czasów końca.
   Wielu musi być sprawdzanych, dokładnie wybielonych i wypróbowanych w ogniu, i uświęconych lecz przestępcy będą łamać Prawo, i żaden przestępca nie będzie miał poznania, lecz mądrzy będą to rozumieli.”

 4. Tak Marta ,zgadza się jak tu odpisałaś

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: