Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

System szatana, czyli bydło obywatelskie.

Rzadko umieszczam memy, ale ten jest niezwykle dosadny i konkretnie pokazuje czym jest system szatana. Ja tylko dołożę pod tym zdjęciem jako uzupełnienie mem z  listu Jana.

 

 

Być może jak na chrześcijański blog nieco nietaktowny mem, ale pokazuje prawdziwą rzeczywistość bez żadnych ideologii politycznych.

Brakuje jedynie religii, gdyż Bóg nie założył żadnej religii, a one podtrzymują ten system. Franciszek jako zwierzchnik i cesarz Rzymu współpracuje ze wszystkimi znanymi i potężnymi organizacjami i politykami.

System szatana daje ludziom zabawki jak podział na prawice i lewicę. Polacy się żrą o politykę a i tak wszystko jest sterowane przez ich szefa duchowego i organizacje masońskie.

Brakuje również całej tej demoralizującej kultury składającej się z muzyki, literatury i mody.

 

 

Ludzie dobrowolnie poddali si temu systemowi niszcząc ziemię i stając się dla siebie wilkami. To ludzie budują system szatana przez brak poznania prawdy biblijnej.

 

 

Cały świat tkwi w złym, czyli w szatanie,

a biblia nie kłamie…

 

 

 

 

Updated: 29 maja 2019 — 10:13

3 komentarze

Add a Comment
  1. Po tegorocznych wyborach stwierdziłem, że ludzie nie chcą znać PRAWDY. Micha ryżu i 500 plus są ważniejsze.
    Niestety, mem = inżynieria społeczna = “celowe, przemyślane przekształcanie społeczeństwa. Osoba posługująca się inżynierią społeczną sądzi, że cel, do którego dąży, jest ważniejszy niż PRAWDA czy niezależność myślenia osób poddawanych manipulacji.
    Jan 18.37:
    Odpowiedział Jezus: «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo PRAWDZIE. Każdy, kto jest z PRAWDY, słucha mojego głosu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: