Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba Kasi o modlitwę za osobę chora na raka trzustki.

 

W czwartek 30.05.2019 ma biopsję w szpitalu w Bielsku-Białej. Znalazł się lekarz, który podjął się “wyzwania” i wykona biopsję. Jednak szanse powodzenia są 50 na 50 %, gdyż guz jest mocno zaawansowany i unaczynkowiony. Lekarze mówią, ze może wszystko się wydarzyć. Pan ma 47 lat i wolę walki, ale ta choroba jest zła. Dlaczego tak musiało się stać ? – To pytanie nurtuje męża wspomnianej koleżanki. Dlaczego on ? Nie wiem , może Bóg tak chciał ? Może dlatego, ze między nimi nie było różowo, a ta koleżanka myślami była przy innym mężczyźnie. Moze ta sytuacja ma być swoistą karą za grzechy ? Nikt nie zna swojej przyszłości.
 Do mojej koleżanki nie trafiają żadne argumenty, aby padła na kolana i sama porozmawiała z Bogiem i poprosiła Go o łaskę, mój mąż mówi, że wystarczyłaby szczera modlitwa, dobre słowo i dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zamiast tego ona ostatnio stwierdziła, że pójdzie do kościoła katolickiego, aby ksiądz mu dał namaszczenie chorych. Nie bardzo wiem w czym by miało to pomóc.
Dlatego zwracam się do Was drodzy czytelnicy o szczerą i prawdziwą modliwę, aby wszystko się udało, aby wszystko poszło w dobrym kierunku.
Wierzę , że modlitwa daje moc, ze razem mozemy się modlić i wtedy wszystko się uda! Bardzo proszę o modlitwę.
Pozdrawiam,
Kasia

Updated: 29 maja 2019 — 08:29

3 komentarze

Add a Comment
  1. UpadającySługa

    “może bóg tak chciał” a może szatan przeciwnik i jego sługusy od zniszczenia ziemi i zatrucia wody plus powietrza i żarcia, to się dzieje! czy ktoś może być zdrowy w takim świecie ??? a jeśli Najwyższy chce kogoś wyratować to wyratuje jego! on bowiem robi co chce a któż go powstrzyma. Bo niezbadane są drogi Jego On wie o wszystkich którzy są jego! Ale ponoć modlitwa sprawiedliwych wiele może wyprosić więc módlmy się bo któż nam pomoże jeśli nie On który stworzył niebo i ziemie
    i wszystko! Dla tego prosimy cię Panie nasz abyś uzdrowił chorych jeśli zechcesz.

    1. “Odrzekł mu Syn Boga: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego”

  2. Ja nic nie przekonuję, bo nikt nie wierzy, bo każdy jest oczarowany satanistyczną skrzynką telewizorem ale mendycyna nie leczy raka tylko okalecza człowieka, leczy np post, proszę poszukać przed potępieniem, choćby w Bibli bóg nakazuje post i mówi o jego zbawiennym działaniu, jak ktoś lubi naukę można poczytać np “Tripping over the truth ” Chriss Christofferson , po polsku rak.nowe metaboliczne podejście do leczenia, pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: