Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Konrad Berkowicz z Konfederacji w Kielcach. Nakłada nad głowę posłanki jarmułkę.

Jak wspominałem konfederacja to mniejsze zło i obrona resztek wartości chrześcijańskich. Ja głos oddam na tego oto kandydata i wszystkim z małopolskiego i świętokrzyskiego polecam również:

Poniżej Berkowicz pokazuje różnicę między komunista a socjalistą mówiąc do kandydata z sld Szejny:

 

 

Z kolei do kandydatki z PIS podszedł z tyłu i trzymał nad nią jarmułkę.

Pan Berkowicz jest radykałem, ale niestety nie ma takiej wiedzy jak my, ponieważ stwierdził, że

“obecnie w Polsce są “dwa liczące się ugrupowania – to obóz niemiecki, reprezentowany przez Platformę – obecnie Koalicję Europejską i obóz amerykańsko-żydowski, reprezentowany przez Prawo i Sprawiedliwość”. Dodał, że Konfederacja “idzie upomnieć się o polskie sprawy”.”

 

To nie prawda. Żydzi są po każdej stronie konfliktu a z drugiej strony nie widzi wpływu Watykanu na politykę.

Dzięki temu, że jestem wolny od autorytetów partyjnych mogę widzieć to co widzę, a on niestety nie.

No i popatrzcie, jak zwykle w tle pentagramy. No bo UE to tez twór jej szefa – księcia powietrza.

 

Systemowe media oburzone, ale Berkowicz tłumaczy swój teatralny gest:

 

– Lokalne media mają obowiązek zaprosić nas kilka razy. Problem polega na tym, że słucha ich co najwyżej kilka procent lokalnych wyborców. Musimy przebijać się do mediów wyrazistymi, „szokującymi” gestami – bo inaczej naszych argumentów nikt nie usłyszy – twierdzi.

 

 

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja też będę głosować na Konfederację. Trzeba żydów demaskować i rozbijać kliki. Polacy mówcie głośno i otwarcie. Nie dajmy się zakneblować poprawnością polityczną. Unia zniczyła większość państ. Mam nadzieję, że na Polsce połamią sobie zęby. Polak ma dobre serce dlatego łatwo go wykorzystać ale domu rodziny nie da zrujnować.
  Jest walka o wpływy w Polsce między niemieckimi żydami a żydami z hameryki. Jesteśmy silniejsi niż nam się wydaje, zawalczmy o nasze rządy.

 2. nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło – jest dobro i zło, a zło zawsze nim pozostanie; jesteś ślepy twierdząc, że te marionetki cokolwiek mogą lub cokolwiek chcą uzyskać poza własnym dobrem; każdy, kto chce rządzić drugim człowiekiem, narzucać mu siebie i swoje zasady, jest zły, dlatego też każdy rząd jest złem i jego przyczyną; ludzie na co dzień sami sobie dają rady i walczą z belkami jakie rządy im pod nogi kładą; każdy rząd jest ufizycznieniem lucyfera i jego woli; gdyby ludzie przestali wierzyć w te brednie i przestali głosować (bo ich głosy i tak nie mają znaczenia, oni sami siebie wybierają dając zawsze „dualizm” wyboru), przekonali by się jaka jest prawda, ale to się nigdy nie wydarzy, bo tak ma się stać, bo czasu jest coraz mniej i będzie skrócony; my jesteśmy tylko gośćmi i przybyszami na ziemi Ojca, którą w całej swej Miłości na podarował, a którą teraz włada i posiadł w całości każde królestwo lucyfer, bez wyjątku i każdy z królów i bogactw ziemskich należą do niego; bo Ojciec nasz nie jest władcą i nie rządzi bo Miłość to nie podwładność, a przyjaźń i oddanie, dlatego Ojciec jest naszym oddanym przyjacielem, tak jak i Jezus z Nazaretu – oddał się dla człowieka, mimo, że w każdej chwili mógł zaprzestać swego losu; wy ludzie, jesteście ślepi, sprawiacie Ojcu ból i cierpienie, a On tak was umiłował; wystarczyło by zaprzestać wykonywania talmudycznego prawa, przez większość, a wszystko skończyło by się bez jednego strzału czy kropli krwi, ale tak się nie stanie bo nie proroctwo ma się wypełnić, a czyn bo to nie proroctwo było pierwsze, a czyn to ludzie nadali mu sens, mimo ostrzeżeń Ojca; dlatego też, i On to zakończy dla swego Stworzenia; ten kto jest jego Wybrańcem, już o tym wie, jest gotowy, a zaprawdę powiadam Wam dni ciemności nadeszły i czas wypełnia się; bo niebo będzie nowe i ziemia będzie nowa

  1. bardziej niż poltyką martwiłbym sie Twoim stanem zbawienia:

   “; jesteś ślepy twierdząc, że te marionetki cokolwiek mogą ”

   Podstawa prawna:

   “Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.”.

   Niestety nie potrafisz okazać miłości w różnicy zdań wskazując zlo ludzi z konfederacji, a sam masz w sobie zło – brak milości.
   Nie ma człowieka bez grzechu.

   1. każdemu z nas Ojciec dał umiejętność rozpoznawania dobra i zła, to ten świat sparzył i wynaturzył dobro jakie jest każdym człowieku. od najmłodszych lat, niszczy się to co prosto od Ojca, niszczy się dzieci, niszczy młodzież, a ci, którzy ku temu się przyczyniają, nie są przy Bogu, a przy złym i to za ich rękoma zło się rozprzestrzenia. Każdy ma możliwość wyboru między wytyczonymi szlakami, a ci którzy zło wybrali, czynią przeciwko Ojcu – nie są w stanie uczynić nic, co sprawiło by jego złość czy brak Miłości, ale smutek i cierpienie. W przeciwieństwie do Ciebie przyjacielu, nie oceniłem Cię i nie nazwałem złem, osobą nie miejącą miłości – uczyniłeś to tak szybko, nawet nie znając mnie. Napisałem, że jesteś ślepy i ich nazwałem marionetkami, gdyż to nie oni pociągają za sznurki, a są jedynie narzędziami złego, ale mają wole by się mu przeciwstawić, jednak tego nie czynią. Będą tacy, którzy nawet gdy Nazarejczyk przyjdzie powtórnie, wyprą się go, oddadzą duszę swoją, życie własnych bliskich. Przyjacielu, dobry człowieku, Wy wszyscy to czytający, to nie jest walka, to nie jest wojna, to im czas się kończy, gdyż od samego początku byli w pustce w oddali od Boga. Tworzą ułudę własnej rzeczywistości i wciągają w nie wszystkich, tak by jak najwięcej zwieść, tak by kłamstwo powtórzone w końcu prawdą się stało. on jest panem oszustwa i tylko bliskość Ojca sprawi, że serce i umysł pozostaną jasne. Twoje słowa Przyjacielu są nacechowane negatywnie, atakujesz bo jesteś przekonany, że dokonany wybór jest słuszny, bo chciałbyś by w końcu było lepiej, ale nie będzie, nie w twym ludzkim odczuciu. Mimo mojej dłuższej wypowiedzi, odniosłeś się tylko do fragmentu, który tyczy się bezpośrednio Ciebie. Nie chcę i nie będę się z Tobą w tej kwestii sprzeczał, gdyż to nie ma większego sensu bo to Ty chcesz racji, nie słów. Jestem blisko z Ojcem, a Ty dobry człowieku oceniasz mnie. Wszystko co robię, staram czynić się przez Ojca mego. Przyjacielu mój, to życie jest chwilą dla Ciebie daną przez Ojca, niebawem wszystko się wyjaśni dla Was wszystkich. I tak jak Jezus z Nazaretu niegdyś rzekł, tak i do tej pory jego słowa są czynem: „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią”. Niech Bóg ma Cię w swej opiece, Ciebie i Twoją Rodzinę, każdą osobą, każdą istotę, która powstał z Jego Słowa, z Miłości i pragnienia jej dania. Ojciec jest, był i będzie – jest Prawdą, Początkiem i Końcem i Życiem, a My jesteśmy jego Dziećmi. Niezależnie od tego czy opublikujesz moje słowa Przyjacielu, wiem, że je odczytasz, a że jesteś mądrym człowiekiem nie pominiesz ich; racz na Nas, dzieci Bożych, nie mniej do mnie urazy, czy zwady z powodu złego bo jemu na tym zależy, by skłócić, oddalić od siebie, by dookoła panowała nienawiść i pycha, by stłumić piękno Ojca jakie każde z Nas ma. Do zobaczenia Przyjacielu.

    1. “W przeciwieństwie do Ciebie przyjacielu, nie oceniłem Cię i nie nazwałem złem, osobą nie miejącą miłości – uczyniłeś to tak szybko, nawet nie znając mnie. Napisałem, że jesteś ślepy ”

     Ja bym tak nie powiedział per ślepy. To nie jest miłość i Jezusa kazał nam badać owoce. Teraz napisałeś dłuższy komentarz w innym tonie. Myslę, że skoro tak latwo przyszlo Ci pisać “ślepy”, to prawdopodobnie bardzo łatwo przychodzi Ci w relacjach z innymi i mało ważne jest to, że mnie tak określileś. Ja prawie codziennei się zmagam z docinkami i chamstwem “chrześcijan”. Tu chodzi o konkretne slowa osoby, uwazającej się domniemam za nasladowcę Jezusa.
     Jeśli chcesz mi odpowiedzieć na ten komentarz to tylko w mailu, gdyz kłócenie się między osobami wierzącymi, to zły to obraz .

 3. Ciekaw jestem czy zły ma jeszcze wstęp do Nieba i czy nadal może oskarżać ludzi przed Stwórcą, jak Hioba – jeśli tak, to drwi sobie i kpi z nas, jacy jesteśmy naiwni i nierozumni. Mimo tylu lat jego rządów i okłamywania nas, mimo tylu krzywd i zbrodni ze strony jego sług, nadal go wspieramy, i nadal popieramy ich rządy.

  Jaki mamy wybór? Nie mamy żadnego wyboru! Rządzący nie reprezentują nas, ani nawet samych siebie. Kto będzie nas okradał i okłamywał zgodnie z prawem, a nawet bez żadnego prawa, nie decydują wybierający.

  Myślicie, że ten “ruch społeczny” to pomysł zwykłych ludzi. Przypomnijcie sobie “Solidarność”, jej hasła i nasze nadzieje, Dzisiaj wiemy, że była to inicjatywa ówczesnych rządzących i plemienia żmijowego. Obawiam się, że jest to powtórka z ich rozrywki.

  Do Solidarności należało prawie 10 mln ludzi. Po plecach tych ludzi do władzy wspięli się ci którzy dzisiaj nas okradają, pozbawiają ojczyzny, prawdziwej wiary, rozbijają nasze rodziny, demoralizują nas i nasze dzieci.

  Wszyscy rządzący są na usługach u złego. Wszyscy oni to aktorzy, kukły i pacynki. Czynią to co im zły każe. Ten świat jest w mocy złego i władca tego świata czyni swoją wolę, bo Stwórca mu na to pozwala.

  Nie brałem dotychczas udziału w przedstawieniu pt. “Wybory” i teraz także nie będę głosował, gdyż nie chcę być wspólnikiem tych “dobrych ludziów”. Nie chcę, aby zły powiedział o mnie do Stwórcy: No popatrz, jaki on jest głupi, on też chce abym rządził.

  1. Nie wiem czy się wczytujesz w moje teksty, ale nigdy nie pisałem że ruch powiedzmy X jest ruchem czystym.
   Moim pierwszym objawem Narodzenia na nowo było porzucenie polityki a raczej pokladania nadziei w polityce, ale tu chodzi o coś innego. Oto aby nasze dzieci nie były uczone zboczen w szkołach. Po, SLD, PiS tego nie zapewni. Konfederacja, żydowska ale zapewni.
   My mamy tylko wybór między jednymi Żydami a drugimi.

   1. Wybór jest jaki jest, ale już lepsza Konfederacja niż jakieś cyrki…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: