Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korporacje chipuja ludzi jak bydło. Kolejna będzie Polska?

Tekst uzupełniłem na dole filmem dla osób początkujących w rozgryzaniu apokalipsy.

 

Szok za szokiem goni

Polecono mi i to nawet dwukrotnie w ciągu godziny w komentarzach artykuł na portalu polskatimes.pl pt.

Kontrola w firmie czy inwigilacja? Pracowniku, dasz sobie wszczepić mikroczip w zamian za podwyżkę lub lepszą pracę?

 

Czytamy tam o wielu zaletach chipu:

 

“Zdarza ci się zgubić firmowy identyfikator? A komu się nie zdarzyło! Wiąże się to z całą masą problemów. Coraz więcej firm, nawet tych niedużych, daje bowiem swym pracownikom elektroniczne identyfikatory nie tylko do otwierania bramek do biurowców i hal produkcyjnych (a więc i liczenia czasu obecności pracownika w robocie – od wejścia do wyjścia), ale i po to, by mógł on łatwo korzystać z przeróżnych udogodnień, jak stołówka czy palarnia, miejsce parkingowe, a nawet winda. Zakres działania firmowych kart stale się zwiększa, więc bez identyfikatora ani rusz. By rozwiązać ten problem, szwedzka firma Epicenter, prowadząca w Sztokholmie Dom Innowacji, zaczęła wszczepiać swym pracownikom specjalne czipy – działające dokładnie tak, jak standardowy identyfikator. A nawet lepiej. I się zaczęło! Dzisiaj pracowników czipuje się w wielu krajach. Kiedy w Polsce?”

 

https://polskatimes.pl/kontrola-w-firmie-czy-inwigilacja-pracowniku-dasz-sobie-wszczepic-mikroczip-w-zamian-za-podwyzke-lub-lepsza-prace/ar/c10-14125971

 

 

Na końcu zadano pytanie, które w kontekście poprzednich zdań wygląda jak mocne oczekiwanie, a nie jak zastanawianie się nad tym czy w Polsce firmy będą chipować.

 

 

Można rzec zaczyna się propaganda. OOOo to spiski są jednak realne? … to faktycznie będą chipować ludzi? To jednak będzie jakiś znak na ręce?

 

Jeśli korporacje  tak bardzo boją się małej wydajności sowich pracowników oraz pijaństwa, skrolowania, to ja proponuję aby przed każdym sejmem na świecie zainstalowano wariografy, bo my społeczeństwo podejrzewamy, że posłowie mogą handlować ustawami.

 

Zapewne czytają mnie i ewangelicy z różnych denominacji. Chciałbym zatem zadać im, Wam zapytanie:

 

Czy mając na uwadze to, że żyjemy w czasach ostatecznych (gro pastorów się z tym zgadza), pastorzy i starsi zborów ostrzegają przed naczelnym ostrzeżeniem Apokalipsy?

 

Wszak wzięcie znaku bestii będzie wiązało się nie tylko z utratą zbawienia, ale i śmiercią w mękach.

Oczywiście sam chip nim być nie może, ale na pewno z czasem będzie powiązany z odejściem od Prawa Boga. Nie wiem, może akceptacją właśnie lgbt. Czy raczej ich polubieniem…. z przymusu polubieniem.

 

 

Updated: 14 maja 2019 — 17:49

2 komentarze

Add a Comment
  1. To jest po prostu okropne, te czipy… 🙁
    ale spostrzeżenia w notce dobre…

  2. Film o niedzieli o papieżu nie do końca dla mnie zrozumiały.
    https://youtu.be/7b275t5dDeY

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: