Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biedroń chce się wspiąć w górę na filmie Sekielskiego.

Omawiany przeze mnie wczoraj na moim kanale YT film będzie jeszcze długo zbierał pokłosie i tak jak w nim powiedziałem, ukazywana jest prawda o pedofilii w kościele katolickim, ale czeka nas coś jeszcze gorszego puka do polskich drzwi, czy raczej na razie szkół. To LGBT.

Niestety, ale znaczna część ludzi jest mało inteligentna i da się nabrać na pułapkę Sekielskiego polegającą na na zabawie jak nie oni, to my. Wczoraj, kiedy nagrywałem ten film, jeszcze nie miałem informacji o współpracy Biedronia z Sekielskim. To, co powiedziałem było wynikiem mojego “nosa” politycznego i dzisiaj się okazuje, że trafiłem.

Dzisiaj dowiaduję się na onet.pl, że wczoraj wieczorem została wstrzymana emisja filmu Sekielskiego  “Tylko nie mów nikomu” na fasadzie budynku przylegającego z prawej strony do Katedry Polowej Wojska Polskiego.

Jak czytamy:

 

“Organizatorzy, w tym lider Wiosny Robert Biedroń, chcieli wyświetlić film na fasadzie budynku przylegającego do Katedry Polowej WP. Policja zajęła projektor.

Policjant odpowiadał, że w pewnym momencie “wiązka światła poszła”. Funkcjonariusze poprosili właściciela sprzętu, aby odłączył projektor. Następnie zabrali urządzenie do oznakowanego samochodu i odjechali. Na to zebrani zareagowali okrzykami: “hańba, hańba” i “cenzura, cenzura”. – Tak wyglądała projekcja filmu, który miał pokazać prawdę o kościele, a skończyło się aresztowaniem rzutnika – skomentował Biedroń. – Polacy zobaczyli prawdę. Możecie aresztować miliony rzutników, ale prawdy nie aresztujecie – dodał. W ocenie lidera Wiosny uniemożliwienie publicznego pokazu filmu Sekielskich było wyrazem “sojuszu tronu z Kościołem”. – Tak wygląda cenzura w 2019 r. – stwierdził.

 

https://warszawa.onet.pl/tylko-nie-mow-nikomu-pokaz-filmu-uniemozliwiony-przy-katedrze-wojska-polskiego/jq8xclb

 

 

Popatrzcie jaki teatr odegrał Biedroń i tak jak mówiłem we wczorajszym filmie, to nie tylko atak na Nierządnicę. Ich celem jest wprowadzenie lucyferianizmu, czyli Sodomy i Gomory. Powtórzę się, myslenie prostegfo człowieka będzie proste: kościół jest be, a więc Bóg jest be. Skutek? Idziemy do Biedronia.

Ale partia Biedronia chce wprowadzić coś znacznie gorszego niż kościół Rzymu czynił w jakiejś tam skali X. Może 1% do 5%. Mowa o pedofilii. Partia dewiacji natomiast chce wprowadzić do prawa normalność takich ludzi:

 

 

Teraz już wiemy jaki jest prawdziwy cel filmu; oni chcą na bazie krytyki tego jednego procenta księży wprowadzić nową “kulturę”. Chcą, ażeby homoseksualiści  i transseksualiści mogli uczyć  nasze dzieci tak, jak w USA i UK na powyższym zdjęciu,  tudzież póki co uczyć o fałszywie pojmowanej tolerancji.

 

 

Na nasz język tolerancji wobec dewiacji, bezbożności.

Jak dalej czytamy na onet.pl Biedroń zrobil z siebie męczennika:

 

“Zdaniem Biura Prasowego Wiosny Roberta Biedronia, w czasie interwencji użyto siły, by zablokować przeprowadzenie projekcji. “Uważamy, że było to działanie bezprawne, a rolą funkcjonariuszy jest ściganie winnych pedofilii a nie blokowanie publicznych pokazów tak ważnych filmów” – dodano.”

 

Pamiętacie słynna uczestniczko-uczestnika Eurowizji kiełbasę? Bynajmniej nie wyborczą. Słynną wtedy Conchitę?

 

Patologia i niebiblijność kościoła to jedno, ale przywództwo Biedronia nad armią ludzi zdecydowanie przeciwnych Biblii to już coś więcej. Kto się da nabrać na ten antykatolicyzm przywódcy LGBT na Polskę pogrąży nie tylko siebie, ale i wszystkich Polaków i ich rodziny.

Tak na marginesie, tak od około dwóch miesięcy mam przeczucie, być może pisałem o tym, że przez tę profanację pory roku dokona się przemiana kulturowa w Polsce oczywiście na niekorzyść. Jesteśmy ostatnim bastionem resztek wartości chrześcijaństwa, Karykaturalnego, ale jednak. Wszyscy dookoła: Skandynawia, Europa Zachodnia, Czesi są już “tolerancyjni” wobec łamania Prawa Bożego… Mówimy oczywiście o UE. No może jeszcze Słowacja jest bardziej tradycyjna i zniesmaczona nowo powstającą klasą homoseksualną.

 

Podsumowując film Sekielskiego jak najbardziej predestynuje do rozkrzewienia wszelkich sodomickich obrzydliwości.

Tym bardziej winniśmy glosować na Konfederację.  Pomimo, że katolicka, pomimo, że nie protestancka, pomimo, że można do wielu kwestii się przyczepić. Ale czyż ktos narodzony z Ducha Bożego będzie kandydował w wyborach? To juz jest osobny temat.

 

Updated: 14 maja 2019 — 09:11

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ani jedna, ani druga skrajność z tych zestawionych w tekście nie są dobre…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: