Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TYLKO NIE MÓW NIKOMU – Sekielski wykonawcą apokalipsy. Moja recenzja.

W końcu wgrał mi się film, który nagrałem jako analiza nie tyle samego filmu Sekielskiego, ale związanego z tym procesu polityczno-biblijnego.

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 maja 2019 — 19:54

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Czy dziś nie jest rocznica fatimy?

 2. Znów z Oławy
  Mieszkam w tym mieście tu jest bardzo silny kult maryjny były objawienia na działkach Domański się nazywał.
  Prawie jak w Efezie

 3. Właśnie o co chodzi z tymi objawieniami maryjnymi?
  Demon się objawia?

 4. Właśnie przesłuchałem Twoje nagranie Piotrze. Nie chcę tu pusto schlebiać ale dawno nie słyszałem tak dobrego i mocnego wykładu, szczególnie w polskich mediach. Prawda na nasze czasy. Z wieloma sprawami się z Tobą zgadzam, o wielu się tu dowiedziałem. Szacunek i Wielkie Dzięki za Twoją pracę. Z Panem Bogiem

  1. Dziękuję ale wierzę że ja iTy i wiu innych Chrystusowców zostaliśmy ukształtowanie już w łonie matki.
   Chwała Bogu że nas wykorzystuje.
   Ty jesteś np dobrym reaserchem

 5. Mimo wszystko smutne jest że w ogóle do czegoś takiego dochodziło, i to ukrywanie i w ogóle… :/
  (żeby nie było: nie popieram homoitp., ale nie podoba mi się też robienie z księży i kr-k jakichś nadludzi czy licho wie kogo… :/ )

 6. Oglądnęłam już film, mam nadzieję, że nie odbierzecie mnie źle, ale “żygać”się chce tym złem, które wyszło z tej instytucji. Jest to tak powiązana sieć zła, ofiarami stają się mężczyzni szukający Boga a potem jeszcze większe ofiary “z ludzi” ( msze, magia, czary, duchowe wiązanie ludzi).

  Przymus mafii kościelnej do celibatu dla meżczyzn, tj. przyszłych “duchownych” aby nie stracić majątku kościelnego, który mógłby trafić do rodziny, jeśli “ksiądz” miałby taką. Po święceniach, skladaniu licznych przysiąg ksiądz walczy z naturalnym popędem, gdzie tłumi się go już w seminarium bromkiem dodawanym do herbaty. Dlaczego ingerować w naturalny sposób funkcjonowania hormonu męskiego, hormonu płodności, testosteronu?!.

  Dla mnie jest to wprost obrzydliwe!!!
  Kontrolować naturę męską aby wzbogacać majątek kościelny!!!
  Dlatego kłamstwo już w zalążku powoduje w dalszym ciągu kolosalnie większe konsekwencje, jak skłonność do współżycia nawet z chlopaczkami kilkuktenimi.
  Po prostu sianie piekła na Ziemii!!!

  Mam współczucie dla ofiar tej instytucji, w księżach a jeszcze większą w ofiarach oszukanych przez system rzymski “kapłanów”.

  1. myślę, że ten komentarz Natka raczej nie spowoduje zgprszenia a raczej będzie postrzegany jako empatia wobec ludzi ofiar systemu watykańskiego

   1. To dobrze ?
    I myśmy byli ofiarami tego systemu bezprawia lecz łaską Bożą zostaliśmy przeniesieni do Królestwa ukochanego Ojca ???

 7. Muszę powiedzieć ze komentujący za bardz uogólnia, nie wierze aby wszyscy ksieza byli tacy, zboczency, czy pedofile. Trzeba tez wziąć pod uwagę ze kościoły w Polsce i na świecie sa pod kontrola masonów. Sam Watykan jest pod kontrola od około 100 lat i musza wykonywać co satanizm im nakazuje pod groźba kary takze jak w przypadku ojca Pio, Popieluszki ktory zginell z rak komunistów, poniewaz głosił prawde. Duzo księży jest oddanych wierze i Bogu, ale nie jest im łatwo gdyz sa pod stała kontrola satanistow. Niepodoba mi sie wrzucanie przez narratora wszystkich do jednego wora. A po za tym mamy prawo wierzyć tak jak nam nakazuje serce i instynkt.

  1. nie, nie mamy wierzyc jak nam nakazuje instynkt. Mmay wierzyc tak jak mówi do nas Bóg poprzez swoje Slowo – Biblię. Slowo Boże.

   KRK nie jest od 100 lat masoński, ale odkąd założono masonerie, ponieważ to zakon illuminati założony przez Jezuitę miał scalić wszystkich masonów.
   Poza tym ten kościół inkwizycji nigdy nie był kościołem Jezusa. Jak nawracał ogniem i mieczem kościół a jak Jezus?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: