Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Teatry dwa z kukłami.

fot. pap.

 

 

Małe lokalne wydarzenie z ponad 300 letnią tradycją urosło do rangi wydarzenia międzynarodowego.

Nacja, z której pochodził Judasz jest do tego stopnia przeczulona na swoim punkcie, że chcąc widzieć się czystą i nieskazitelną jako jedyna na świecie oczywiście – bo reszta to głupi goje – oskarża o antysemityzm.

Co ciekawe antysemityzm jest dosyć relatywnym pojęciem i to samo wydarzenie w Czechach, co miało miejsce w Polsce jest wpisane jakby nie było za zgodą samych Żydów, na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Skąd więc ta paniczna reakcja najbardziej czystego na świecie  narodu?

Ano stąd, że amerykańska ustawa 447, która umożliwia dyplomatyczny nacisk na Polskę w sprawie bezspadkowego mienia ofiar Holocaustu ma być po wyborach jesiennych przeforsowana.

 

Również żydowskie Czechy tak jak i eskimoska Polska, wydały nawet monetę na której jest napis: „Napis, który zamieszczono na momencie po czesku brzmi: „OBYČEJ VODĚNÍ JIDÁŠE”, czyli Obyczaj Topienia Judasza.”

 

 

Ale to nie wszystko.

Z onet.pl dowiedziałem się,

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-ubolewa-nad-paleniem-kukly-judasza-ale-docenia-reakcje-wladz/cwkjp1w

…że Izrael ubolewa nad tym karygodnym incydentem. Pewnie setki tysięcy Żydów płacze pod ściana płaczu….

 

Popatrzmy co się dzieje jednak czasem w samym Izraelu:

 

 

Jerozolima 8 marca 2017 – święto Purim – odbywa się regularnie wieszanie kukły Hamana przez dzieci z rabinackiej szkoły też w ramach wielowiekowej tradycji.

 

 

Wśród wielu żydowskich odłamów ortodoksyjnych do dzisiaj jest zwyczaj wieszania Hamana, przedstawiciela plemienia Amalekitów, zwyczajowo nieprzyjaciela Izraela. Jak oni to robią, to to jest przejaw mądrości, tolerancji i pokoju, a jak robią to w czterotysięcznym Próchniku toto jest przejaw ksenofobii, antysemityzmu, faszyzmu etc.

– tłumaczy dziennikarz Witold Gadowski.

 

Oczywiście Żydzi chcą Polaków wydoić, bo 80% opodatkowanie to za mało. Stąd podkład pod ustawę 447.

 

Ale i to nie wszystko.

 

Teraz chciałbym abyście nauczyli się spoglądać na takie wydarzenia jakby z góry, jakbyście siedzieli na jakiejś chmurce.

Z jednej strony mamy znienawidzona przez Polaków instytucję Watykanu, w której tkwią, a z drugiej mamy rządy Żydów, których wybierają.

To właśnie jest gra dwóch sil i dlatego zalecam dystans do tych wydarzeń i wyłączenie negatywnych emocji rodzących sie przy czytaniu lub komentowaniu tego typu newsów.

Prawdziwy Chrystusowiec patrzy na to biblijnie a więc jak na spektakl, w którym bestia chce pożreć nierządnicę.

 

 

Obecnie bestia przytula się do nierządnicy, wspólnie  współrządzą światem:

 

 

Katolicy nie lubią Franciszka choć powinni mu być poddani. Wszak wg ich wiary jest namiestnikiem Jezusa na ziemi, ale poprzednicy nie byli lepsi…

 

 

Ta LOVE co prawda nie krótka niebawem minie.

 

 

Czytajcie biblię, a nie katolickich komentatorów tzw prawicy:

 

„A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, 
(Apokalipsa (Objawienie) 17:16, „

 

Jak wspomniałem w swojej serii filmów o Sri Lance i katedrze Notre Dame, pożar w katedrze jest preludium do tego co się wydarzy.

Bestia się wścieka,

a czas ucieka.

 

Jednakże nie dajcie się wciągać w ten teatr nienawiści do Żydów. Jedni warci drugich.

Być może jeszcze dziś uda mi się napisać tekst o tym jak nakręcane są teraz nastroje antysemickie. To jest celowe i poznacie ich przyczynę. Póki co pomykam do miasta nakręcić filmik, na podstawie newsa również z polskiego podwórka, który strasznie mnie rozbawił. Do tego stopnia, że poświecę temu zapewne kilkuminutowemu filmikowi z 2 godziny żeby pokazać absurd i komizm robienia Polaków durniami.

 

 

Updated: 26 kwietnia 2019 — 10:50

7 komentarzy

Add a Comment
  1. dzięki napisałem tekst nt temat

 1. A podnieśli krzyk jakby ich kto ze skóry obdzierał…

 2. A podnieśli krzyk jakby ich kto ze skóry obdzierał…

  1. No niestety – klasyczna hucpa :/

 3. Ja widze tu zupelnie, co innego. Moim zdaniem to nie jest normalne zachowanie, gdy robi sie kukle i albo sie ja pali, jak na Bliskim Wschodzie, albo wiesz, albo, tak, jak tutaj, kaze sie dzgac kukle nozami i to jescze dzieciom. To straszne i bardzo prymitywne. Czy Pan Jezus by tego chcial. Przypomnial mi sie film „Polosie” , ci ludzie to wlasnie tacy ludzie. Jesli jestes inny, odrozniasz sie, a szczegolnie na wioskach, nie jestes katolikiem, a przeciez wszyscy sie dowiedza, masz inne zdanie, walczysz o prawa zwierzat na wiosce:) to juz po tobie. Nie daruja ci tego. Az bedziesz musial sie wyprowadzic, jak Jagna z Chlopow, choc wywieziono ja na taczkach, to tak wlasnie to moze wygladac, jak zadrze sie z miejscowymi. Wlasnie te kukly pokazuja, jak prymitywny jest narod na wioskach. Jestem nowa mieszkanka wsi i widze, co sie dzieje. Weszlam w gniazdo zmij. Tak to widze.

  1. Dziękuję za komentarz.
   W zasadzie miałem o tym napisać ale mi umknęło. Z drugiej strony od dawna uważam że religia katolicka jest stworzona na wzór żydowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: