Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Teoria spiskowa i Notre Dame.

Znany na całym świecie filmik mający obecnie 3 miliony wyświetleń uznawany jest od wczoraj przez trutherów (poszukiwaczy prawdy i spiskowców) za film proroczy.

W 6 minucie jak ktoś umieścił w komentarzu na facebooku pod moim artykułem pokazana jest chrześcijańska świątynia w tle:

 

 

 

 

 

Film:

Tuż po ukazaniu się antychrysta mającego na czole znak illuminati czy jak to w kościele Rzymu tłumaczą im oko opatrzności bożej, świątynia w tle zostaje zniszczona.

 

Nie wiem na ile to ma coś wspólnego z Notre Dame, ale i bez tego uważam ten pożar bez względu na to, kto go zrobił, za symboliczne rozpoczęcie nowego etapu. Zwłaszcza, że w tym samym czasie co katedra zapłonął meczet Al-Aksa. Tak jakby przygotowywano ludzi do jednej wspólnej religii. Przekaz ten odbieram następująco: nie ma już wielu religii dla każdego prawdziwej. Nadchodzi religia dla wszystkich. Ale też i z owymi religiami antychryst, a więc i Wielki Ucisk. Na ile jesteśmy tego wszystkiego blisko, Bóg raczy wiedzieć. Jednak przypominam iż mówiono, że tuż po wyborach w Izraelu zostanie objawiony żydowski mesjasz.

Niebawem odbędzie się uroczystość Walpurgii. Co będzie, zobaczymy. Póki co obserwujmy wydarzenia bieżące i to co jest w tle.

Pamiętajmy również o zbliżających się świętach Easter, które to zbiegają się z Paschą.

 

 

 

Updated: 16 kwietnia 2019 — 19:40

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Damian (z Sosnowca)

  5:46 min. – od razu mi się to skojarzyło z tym gargulcem na katedrze Notre Dame.
  Z kolei w równej 6:00 minucie „mesjaszowi” znika korona cierniowa…
  Oprócz tego widać w odbiciu jego oczu ogień jakby się coś paliło.

  1. W katedrze Notre Dame jest przechowywana korona cierniowa Chrystusa (nie wiadomo czy autentyczna, ale datowana z okresu 1 wieku).

 2. Damian (z Sosnowca)

  Dopisek,
  Zauważyłem jeszcze od 5:49 w wodzie za tym „mesjaszem” pojawiają się kwiaty lotosu…

  „Kwiaty lotosu symbolizują w kulturze Dalekiego Wschodu boskość, duchowość, połączenie dwóch światów, odrodzenie oraz wieczne życie. Lotos w kulturze europejskiej symbolizuje dobrą fortunę, powodzenie i dobrobyt.”

 3. z artykułu Admina, cytat:

  „Tak jakby przygotowywano ludzi do jednej wspólnej religii.”

  do parodii wiary, miłości i nadziei…

  i zaczyna szie
  potop

 4. Nie kojarzy Wam się ta spadająca iglica z wieża z okiem z Władcy Pierścieni? Tam tak samo na koniec filmu wieża się zapada , kończy się era elfów i zaczyna era ludzi . Król zasiada na tronie … nawet gdy zobaczyłam zdjęcie z pożaru w pierwszej chwili pomyślałam ze to kadr z filmu .

  1. Mi też się skojarzyło zawalenie się iglicy i nagranie to przez „przypadkowego świadka” w hollywoodzkim stylu dokładnie jak w tym filmie powyżej. Z lewa na prawo połowa iglicy spadła. Identycznie.

 5. Rzeczywiście, to że Al-Aksa i Notre Dame paliły się w niemal tym samym czasie to nie przypadek (a przynajmniej tak mi się wydaje)…

 6. Ciekawa ta broda. Jakby słońce pod księżycem. A katedre odrestarują. Spoko. Znikną spalone krzyże i okopcone freski. Będzie nowe. Multi kulti ala mahomet. Ale jesteśmy świadkami cudu. Przetrwała relikwia matuli polski. Teraz to bedzie kult obrazu. Jedyna, kuloodporna, niepalna. Kankana tańczyć będą na jasnej górze. A z polskiego podwórka. Nasz premierro w usa. Czyżby dopisał pod szyją guzik 447-dmy? Wieczorny ironizm. Życzę Wszystkim spokojnej nocy bez snów z tego świata. Z Bogiem

  1. no i programowanie w Simpsonach:

   1. Ciekawe co tam reżyser jeszcze nam przygotował w tym teatrze dla gojów 🙂 Normalnie reality show.
    Tak jak kiedyś już pisałem, przynajmniej my znamy zakończenie tej bajki :))))

   1. Oglądnęłam ten krótki filmik z ang. i ten autor mówi, iż w jednym z odcinku Simsonów pt.”Mężowie i noże, cześć 5″ już przewidywano spalenie katedry (bliźniaczych wież) katedry Notre Dame czyli po naszemu „Pani (nie) Naszej” jako pewnego rodzaju rytuału satanistycznego i „przygotowanie do następnych większych wydarzeń” oraz uderzenie meteoru lub astroidy w Ziemię (symbolika czy dosłownie?).

    W tej „nie bajeczce” jest podane jak Mąż chowa się z kobietą (nie wiem czy z Żoną czy nie) do katedry w Springfield czyli Wiosennego pola przed protestującymi co zbiegało się z protestem adjourned, tzw. odroczenia spotkania i jewel (klejnoty, perełki). A potem motyw 3 mężczyzn unoszących się w powietrzu i widzących jak meteor spada z Nieba i szybko „odlatujących w inną stronę”. „Liche” te ich superbohaterstwo!

    W innym odcinku, autor nie potrafi stwierdzić jest też katedra bardzo podobna do katedry Notre (no our) Dame w płomieniach i rozdarcie Ziemii na pół w jej środku (zakonnice w środku katedry) i meteor z Nieba. Czyli Simsonowie to „przepowiadający przyszłość program tego świata”.

    W kartach Iluminati jest:
    9/11 Word Trade Center,
    Siedziba Kierownictwa Sił Zbrojnych USA,
    Zamach bombowy na Boston
    Jako satanistyczny rytuał i wiele innych…

    Mówi zobaczmy na datę 15/04 co stało się zniszczone, więc:
    1.15/04/1989 Hillsborough disaster czyli katastrofa, która była darmową, masońską próba ukrywania i tuszowania faktów, wydarzeniem instrumentalizacji przez free masonów, których jest ich pełno w piłkce nożnej, następnie,
    2.15/04/1912 utonięcie Tytanika, spowodowane przez Rothschild aby wymordować innych bankierów vetujących przeciw Systemowi Reserwy Federalnej USA,
    3.15/04/2013 zamach w Bostonie znowu ludzie mówią, że część tego była wyreżyserowana i
    4.15/04/2019 pożar katedry Notre Dame.

    Na pewno nie można na to co się dzieje patrzeć lekceważąco, biada temu, kto tak robi!!!

    Pozdrawiam ?

    1. 15/4 =
     15-4=11,
     5+4= 9
     = 9/11

 7. „Miliony na Notre Dame, ale co z nami, biedakami?” oraz „Wszystko dla Notre Dame, nic dla biedaków”.

  Nienawiść skierowana na Kościół(RK). Bo na katedre jest a dla nas nie ma! – Takie hasła krzyczą protestujący we Francji.

 8. Ciekawe czemu nic nie powiedzą o pieniądzach dla imigrantów i rozdawaniu za nic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: