Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ucieczka Arabii od petrodolara pretekstem do mega kryzysu?

Jeszcze niedawny kompan USA, szantażuje póki co poza kuluarami:

 

“Waszyngton chce ustawy antytrustowej przeciwko kartelowi OPEC. Rozwścieczyło to największego eksportera ropy, czyli Arabię Saudyjską. Szejkowie grożą zerwaniem rozliczeń w dolarze.”

 

https://www.money.pl/gospodarka/arabia-saudyjska-grozi-usa-odejdziemy-od-petrodolara-6367074253592705a.html?fbclid=IwAR0thmnwSenOHXcc9t6U4_ONB_TRRAZWZ57zHUw4r4DODEP7xEeAnhv3MC8

 

Czytałem kilka miesięcy temu wypowiedź szanowanego specjalisty od geopolityki, p. dr  Bartosiaka, który powiedział, że w ciągu kilku lat prawdopodobnie wyłoni się nowe mocarstwo i oto ten news pokazuje, że rozkład sił na ogólnoświatowej scenie może się zmienić.

Jeśli powyższe informacje o pracach legislacyjnych weszłyby w życie, to potęga USA istotnie pada jak kawka.

 

Co ciekawe,

Komunikat z Arabii Saudyjskiej zapewne przyjęty zostanie przychylnie przez producentów ropy spoza OPEC, a m.in. przez Rosję. Ale również przez Unię Europejską – komentuje Reuters.

 

To, oznaczałoby nie tylko zmianę układu sił na świecie, nie tylko krach finansowy, ale również osłabienie Izraela. Choć i tutaj może się okazać coś innego.

 

 

Być może wiele się zmieni system bankowy, gdyż jak autor wspomina Rosja, Chiny, Turcja i Indie skupują ostatnio najwięcej złota.

To jeszcze nie wszystko, jak słusznie zauważył jeden z komentatorów  USA zaatakowały Irak wkrótce po tym gdy Husain zapowiedział przyjmowanie zapłaty za jego ropę wyłącznie w Euro. To z kolei może zaprowadzić lub byc jednym z kilku powodów III wojny światowej chyba niezbędnej do wprowadzenia przymusu chipa.

 

 

 

Updated: 8 kwietnia 2019 — 14:21

6 komentarzy

Add a Comment
  1. swoja drogą, nigdzie nie podali informacji o podstawie prawnej wprowadzenia tego podatku. Tj wg mojej oceny manipulacja gazety. Nie ma żadnej wyppowiedzi ani projektu ustawy. Wyglada jakby chceili straszyc PISem

   1. Uchwały jeszcze nie wprowadzili ale to nie znaczy, że po wyborach nie wyjmą jej gotowej z szuflady. Podatek katastralny już nie raz w eterze zaszumiał. Do wyborów dociągną na obietnicach i za obiecane. Mam przeczucie, że po wyborach docisną ludzi. Scena już jest przygotowywana jako dwubiegunowa Pis lub Po. A na razie widać, że jeszcze władzy nie zamierzają oddać. W drugiej kadencji dopną sprawy żydów. Skądś będą musieli wyczarować szekle. Ale zobaczymy. To tylko moje przypuszczenia. Teorii ludzkich jest mnóstwo ale plan jest jeden. Boży plan. Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
    spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
    a nie są nimi, lecz kłamią.
    Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami,
    a poznają, że Ja cię umiłowałem.

 1. Dolar upada a Euro wyżej w górę.
  UE kontroluje nawet już ropę naftową a nie USA jak było dotychczas. Dzieje się nie ciekawie dla Ameryki dlatego opracowuje już inne niebezpieczne strategie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: