Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zakaz opuszczania domu bez obowiązujących szczepionek w USA. Początek faszyzmu doktryny szczepień.

USA prekursorem faszyzmu szczepionkowego. Zaczynają od Rockland.

 

Kiedy w Europie zachodniej póki co można jeszcze wybierać między szczepieniem a nieszczepieniem w dzielnicy NY nie tylko jest przymus, ale znacznie coś więcej.

Wygląda to na żart, ale żartem nie jest.

 

W hrabstwie Rockland w Nowym Jorku, położonym w północno-zachodniej części Nowego Jorku, postanowiło zakazać pod karą mandatu wychodzenia z domu bez ważnych szczepionek i nie jest to żart a fakt mający miejsce w USA.

 

Hrabstwo Rockland w stanie Nowy Jork boryka się z epidemią odry. Dlatego władze wprowadziły zakaz pojawiania się z niezaszczepionymi dziećmi w miejscach publicznych, w tym w restauracjach i szkołach. Za złamanie zakazu może grozić grzywna w wysokości 500 dolarów i nawet pół roku więzienia. (http://www.tvn24.pl)

 

Jeśli nie wolno w restauracjach i szkołach to praktycznie wszędzie, gdyż w komunikacji publicznej te zdrowe, ale nie zaszczepione dzieci mogą zarazić innych. Pytanie czym?

 

CNN dodaje:

“Miejsca publiczne obejmują synagogi, kościoły, szkoły, restauracje, sklepy i autobusy publiczne. „Miejsca publiczne są definiowane jako: miejsce, w którym gromadzi się więcej niż 10 osób”, mówi informacja prasowa.”

 

Czyli kompletny zakaz wychodzenia z domu. Czy nie jest to początek faszyzmu? Czy nie jest to wstęp do NWO czy WU?

 

Nie będzie wolno opuszczać domu, chyba że jest się na bieżąco ze wszystkimi szczepieniami zalecanymi przez CDC, w tym wysoce kontrowersyjnym MMR szczepionce przeciwko odrze, śwince i różyczce.

 

Podobnie jak miało to miejsce w nazistowskich Niemczech w czasie II wojny światowej, Ed Day i jego policyjni kumple z innych państw zamierzają skierować atak na tych, którzy odrzucają usankcjonowane przez państwo doktryny szczepień, wprowadzając scenariusz „papiery, proszę?”, w którym obecnie kontrolerzy szczepionek będą mieć wolne panowanie w tym, aby odciągnąć ludzi na bok bez prawdopodobnej przyczyny lub należytego procesu, i zażądać, aby nabyli dowody szczepień – w przeciwnym razie mogą otrzymać gigantyczną gwiazdkę „anty-szczepionkowca” przymocowaną do ich ramion niczym w gettcie.

 

Ed Day zarządca hrabstwa Rockland należy do kościoła episkopalnego w USA, który Kościół jest we wspólnocie z niektórymi luteranami i starokatolikami. Oni wszyscy należą do jednej mafii i niestety ale nie żyją w Duchu i w Prawdzie. Starokatolicy i luteranie podpisywali w Polsce apel o świętowanie niedzieli.

 

 

Każdy, kto nie chce uspokoić żądań tego państwa policyjnego, zostanie potencjalnie ukarany grzywną i postawiony w stan oskarżenia – lub, jak sam jednoznacznie stwierdził, przekaże go prokuratorowi okręgowemu.

 

„Rodzice zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, jeśli okaże się, że naruszają ten stan wyjątkowy”, przyznał otwarcie podczas niedawnej konferencji prasowej. „Głównym celem tych wysiłków są rodzice tych dzieci. Ponownie wzywamy ich, teraz z autorytetem prawa, do zaszczepienia dzieci. ”

 

„Jeśli mamy sytuację, w której zwrócimy uwagę na to, że rodzic jest niechętny, świadomie, nie pozwalając na szczepienie dziecka, zgodnie z nakazem awaryjnym, zostanie on skierowany do prokuratora okręgowego”, stwierdził dalej.

To, co mogę Wam powiedzieć po ostatnim roku moich obserwacji, to  jedno bardzo ważne zdanie:

 

W czasach obecnych nie ma już SS, nie ma ORMO, ani UPA, są za to LGBT oraz policja szczepionkowa.

 

 

Ludzie są obecnie najwyraźniej zatrzymywani na ulicach w hrabstwie Rockland i okazuje się że mają zweryfikowany status szczepionki, ale urzędnicy tam podobno również udają się od drzwi do drzwi, próbując „poradzić sobie” z rzekomą „epidemią odry”.

„Nasi inspektorzy zaczęli spotykać się z rosnącym oporem ze strony tych, których próbują chronić”, żałował Day, że lokalna społeczność nie przyjmuje z zadowoleniem tej nowo odkrytej obecności państwa policyjnego, która ingeruje w ich życie osobiste.

 

 

Przedłużenie 30 policyjnych dni.

Ponieważ sprawy nie idą dokładnie tak, jak chce, Day dodał, że planuje wprowadzić nowe przepisy, które przedłużyłyby ten 30-dniowy zakaz i stały się stałym elementem społeczności lokalnej, czyli każdego, kto nie jest zaszczepiony i żyje w hrabstwie Rockland natychmiast stanie się przestępcą.

 

 

 

„Jesteśmy w trakcie opracowywania lokalnego prawa, które zapewni ochronę mieszkańców hrabstw i osób odwiedzających w przypadku ognisk chorób zakaźnych w celu rozważenia naszych partnerów w rządzie, ustawodawcy hrabstwa Rockland”, cytuje jako powiedzenie.

„Jesteśmy to winni mieszkańcom naszej społeczności, abyśmy nigdy więcej nie musieli przez to przechodzić”.

 

 

Ani Ed Day, ani nikt z jego biura nie odpowiedział na prośby o wyjaśnienie dotyczące zakazu, jego konstytucyjności ani tego, jak to wszystko pokrywa się z prawami obywatelskimi mieszkańców i gości hrabstwa Rockland.

 

Kiedy wydziały policyjne pt sanepid (W Polsce) ścigają rodziców nieszczepiących stosując przymus i tym samym zabierając wolność, SS Nowego (nie) Porządku Świata czyli LGBT chce liberalizmu w akceptacji związków homo itp Obie grupy tyranizują społeczeństwo.

Jak to Korwin powiadał, a w tym się z nim zgadzam, “państwo pokazuje, że dzieci nie są nasze”. Ja dodam, że oni nie chca aby były nasze ale korporacji. Biznes szczepionkowy to miliony dolarów, a przy okazji depopulacja no i masa ofiar NOP.

Witamy na progu neofaszyzmu. Już niedługo będzie zakaz mówienia źle o eskimosach…..

Teraz nie mówi się ludziom wprost, ale wszystko jest pod płaszczykiem dobra.

 

 

________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Niewola i brak praw obywatelskich jest już na wysokim poziomie. W szoku byłem jak usłyszałem o tym Rosjaninie co mieszkał w Szwecji i uciekł cyt:
  “Matka dzieci poważnie zachorowała, trafiła do szpitala, a ponieważ ojciec rzekomo nie mógł sobie poradzić z opieką nad dziećmi (3 dziewczynki), wysłano je do rodziny zastępczej muzułmanów, uchodźców z Libanu.”
  :(((

  1. dlatego Boro cieszmy się z każdego dnia…Dziękujmy Bogu za slońce, wiosne, za to co mamy, bo xle to dopiero będzie.

   1. Dokładnie 🙂 Jakby nie było: Wierni do końca 🙂

  2. Póki co Rosjanin wraz ze swoimi córkami zostają u nas. Całe szczęście, że Polska jest jeszcze w miarę normalnym krajem.

   1. Zgadzam się, zresztą w Polsce ten człowiek i jego rodzina szybciej się z kimś dogadają choćby dlatego że języki są podobne…

 2. Pol Lechicki:

  Obnażanie Matrixa – Trump w Polsce i Europie – o tym się nie mówi głośno.

  https://www.youtube.com/watch?v=aNSLGd2Wab4
  __________

  strzykawki szczepionkowe zamiast pocisków karabinowych… jakież to “humanitarne”, nieprawdaż ? – i przynosi szekle…

 3. Pol Lechicki – między innymi o szczepionkach ok. 8. min.

  proszę nie zrażać szie, że krytykuje 3 religie
  ale Boga czci i szanuje i Jego Prawo
  proszę wysłuchać jaka ma duszę
  ten Słowianin…

  składanka [panel]

  Lechicki Dom – 1 – Wprowadzenie

  .https://www.youtube.com/watch?v=NDIRf4-OnxU&list=PLIcT77gNSVSv4_LBInpPHMIXt72VtQfMO

  1. Witaj Bracie.
   Pola Lechickiego słuchałem przez długi czas.
   Dużo prawdy mówi ten człowiek, ale zalecam Ci czujność, bo zauważyłem w jego wypowiedziach wiele trucizny.

   Z Panem Bogiem

  2. Cześć z Panem Bogiem i Jezusem. w filmie pt: “Pol Lechicki – Amerykańska Hucpa pod nazwą Just Act 447 , może być korzystna dla Polaków.” w 14:42 min. mówi cyt: NIE PIE…CIE MI NIC O JEZUSIE.

   1. no więc własnie ludzie wchodzą na takie zwodnicze kanały i mieszają sie automatycznie z ciemnością. Ma to sens jeśli wchodzimy wyławiamy prawde i nie wrtacamy, a publikowanie na blogu takich kanałów w koemnatrzach psuje innych, przebudzonych zwłaszcza.

   2. odpowiem zbiorowo – dziękuję Wam Bracia,
    Jarku, Damianie, Piotrze Adminie,
    że mnie ostrzegliście
    przed Polem L.

    nie wiedziałem i nie przypuszczałem, że
    to rasowy ezoteryk i szyderca, od kilku
    dni zacząłem go oglądać, ale wszystkiego
    nie jestem w stanie wyłapać, co mówi,
    prawda, że oddzielałem ziarno od plew,
    jednak podszedł mnie podstępnie kiedy
    poruszał tematy bulwersujace i na czasie,
    więc myślałem, że to uczciwy człowiek…
    Myliłem szie… Przepraszam, że na blogu
    zaproponowałem jego Lechickiego “kanał”.

    przepraszam i wybaczcie mi mój błąd,
    seler
    [p.s. – coraz trudniej o Czystą Prawdę
    w internecie… coraz trudniej]

 4. ja przepraszam Piotrze Adminie,
  że pozwoliłem sobie zapodać kanał Pola Lechickiego

  nie jest ateistą, nie jest chrześcijaninem,
  ani katolikiem, ani nie jest Chrystusowym,
  ani satanistą… po prostu ma Sumienie…

  Pytania do Pola – Szczepionki a obrzezanie

  https://www.youtube.com/watch?v=DSZOnC43AdE

 5. Słyszałam o tym…coś okropnego…
  podobno już jest petycja żeby to odwołano, jakieś skargi itp., ale czy to coś poskutkuje…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish