Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież w Maroku. Pentagramy i deklaracja jedności religii w Jerozolimie.

Przebywający w Maroku papież spotkał się z królem Maroka Mohammedem VI.

Jak większość spotkań fałszywego proroka ma dwa wymiary: dla mas, które nie rozumieją takich spotkań opierając się na spreparowanych informacjach podanych na tacy niczym przez kelnera w restauracji gotowe danie oraz wymiar ukryty i prawdziwy. W związku z tym, że ich ojcem jest przeciwnik Jezusa, musza posługiwać się mimo wszystko półprawdami podpisując się swoją prawdziwą wiarą i tak było w tym przypadku

 

 

 

Occult – ukryty, zakryty…

Mniej bystrym pragnę zwrócić uwagę na pentagramy na parasolu nad królem.

Tematem przewodnim było porozumienie międzyreligijne, czyli dalsze prace nad urabianiem opinii społecznej w budowie jednej światowej religii. Pierwszy dzień poświęcony będzie głównie dialogowi międzyreligijnemu i spotkaniu z islamem….

 

Franciszek i król Mohammed VI podpisali apel o zachowanie wyjątkowego charakteru Jerozolimy jako świętego miasta trzech religii. “Muszą zostać zachowane i krzewione specyficzny charakter wieloreligijny, wymiar duchowy oraz szczególna tożsamość kulturowa Jerozolimy” – czytamy w apelu.

 

Najpierw stworzyli te religie, aby rządzić dzięki podziałom i ludzkiej naiwności i wierze w wybór pomiędzy katolicyzmem a czymkolwiek innym, a następnie scalają te religie.

 

Jak podaje onet.pl

 

“5 marca 2019 r. premier Rumunii Viorica Dancila zadeklarowała w Waszyngtonie, że również rumuńska ambasada w Izraelu zostanie przeniesiona z Tel Awiwu do Jerozolimy. Sprzeciw wobec tej deklaracji ogłosił prezydent Rumunii Klaus Iohannis.”

 

W samej Rumunii widać walkę dwóch grup: syjonizmu z agentami Watykanu. Widać to również coraz bardziej w Polsce również.

 

Myślę, że emocje między tymi oboma satanistycznymi grupami będą coraz większe, w skutego czego dojdzie do ostrych działań na całym świecie.

To dlatego słabo interesuje mnie polska polityka. O wiele ciekawsza i bardziej realna jest geopolityka. Tutaj widzimy czarno na białym ruchy poszczególnych agend Złego w świetle proroctw biblijnych. W Polsce zaś mamy nadal teatr prawica – lewica a i tak robią co chcą choćby wprowadzając sodomicką sektę LGBT do szkół.

Dzieję się, ale będzie się działo jeszcze więcej.

________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 1 kwietnia 2019 - 09:23

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wyglada to na to,ze teraz jedna z grup chce wyprać swoje szaty sprzedając drugich by samemu zostać bez skazy aby jak najlepiej wypaść w obliczu prawdy przed całym swiatem,ogolnie cały ten teatr wyglada na masowe zwiedzenie i zmienienie punktu widzenia ludzi dzieki mas mediom na sprawe.Jedna swiatowa religia ktora jakis czas temu została podpisana tez ma jakiś cel ale nie wiem jeszcze jaki. Od poczatku tego roku jest nawałnica waznych decyzji tak jakby brakowało im czasu.Moze to poczatek do wywołania wojny i wprowadzenia NWO,no bo ta jedna swiatowa religia na to wskazuje.Wydaje mi sie,ze wzgorza Golan ktore ostatnio przypisano Izraelowi tez maja w tym jakis udział tym bardziej,ze w miedzy czasie aby nie wyszło to na jaw podawano tylko informacje o konflikcie Izraelsko-Palestynskim.

 2. Na fladze Maroka jest pentagram. Dopiero jak tam papież pojechał to zwróciłem na to uwagę.
  Muszę się podzielić krajową ekumeniczną refleksją.
  Kiedyś papież wygłosił przemówienie, że Jezus na krzyżu stał się grzechem, diabłem, wężem. Minęło parę lat i takie samo przemówienie usłyszałem u luteran w Warszawie. Że Jezus na krzyżu stał się wężem, grzechem, a nabożeństwo okraszone było fotką węża na krzyżu. Serio, serio.
  W ten piątek w ramach rekolekcji ksiądz powiedział w kazaniu, że Jezus stał się PRZEKLEŃSTWEM. Można gorzej? Już chyba raczej nie. Kurtyna opadła całkowicie. Tak, Jezus jest ICH przekleństwem. Na pewno nie moim. Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy wyjść z tego nierządu to może mój wpis mu pomoże.
  Dla mnie Jezus jest moją największą miłością i nikt, ani nic tego nie zmieni. A niech ucinają głowę, oby za wiarę :)))
  Z Bogiem! Wytrwajmy!

 3. Odnośnie działań sodomitów, dostałem maila:

  Szanowny Panie!

  Zapewne zna Pan sprawę Pani Barbary Nowak – Małopolskiej Kurator Oświaty, która zdecydowanie opowiedziała się przeciwko deklaracji LGBT+, forsowanej przez władze samorządowe w Warszawie.

  Za te kilka słów prawdy Panią Kurator spotkał atak ze strony głosicieli tolerancji, którzy domagają się usunięcia jej ze stanowiska. Partia “Nowoczesna” skierowała w tej sprawie pismo do Minister Edukacji. Również w Urzędzie Miasta Krakowa toczy się debata ws. Pani Kurator. Wypowiedziane słowa prawdy chce się zakwalifikować jako “mowę nienawiści”!

  Wobec ataków homolobby nie możemy pozostawać bierni. Uruchomiliśmy petycję w obronie Pani Kurator, która zebrała dotychczas niemal dwa tysiące podpisów.

  Jeśli jeszcze nie podpisał Pan tej petycji – serdecznie polecamy włączenie się w tę akcję. Bardzo prosimy również – jeśli tylko macie Pan taką możliwość – o wysłanie petycji choćby kilku znajomym. Przeciwnik nie ustaje w atakach, bardzo ważne by nasze poparcie było słyszalne!

  Podpis można złożyć tutaj:
  https://stop-seksualizacji.us19.list-manage.com/track/click?u=43f5058b333d43aa60d171679&id=8b395dd182&e=994c5a0156

  Nie bądźmy bierni/letni.
  Zachęcam do podpisania.

 4. List otwarty do Minister Edukacji, Sprawiedliwości i Rzecznika Praw Dziecka ws. deklaracji LGBT+.

  Można przeczytać go tutaj:
  https://stop-seksualizacji.us19.list-manage.com/track/click?u=43f5058b333d43aa60d171679&id=1f46bab328&e=994c5a0156

 5. I jeszcze linki do wykładów:

  “Seksualizacja dzieci jako narzędzie globalizacji – Huxley – projekt totalitarny”

  http://www.stop-seksualizacji.pl/index.php/o-nas/co-zrobilismy/wydarzenia-2019/item/425-szkolenie-dla-rodzicow-wroclaw-marzec-2019

  “Aby hasło LGBTQ+ nie odbierało ci mowy!”

  https://www.youtube.com/watch?v=tX3b-WHUuNs

 6. też gdzieś słyszałem kazania pastorów że Jezus stał się grzechem itp słowa kim On to się stał a to nie tak .Przyjął choroby, grzechy ludzkie ,ciężar świata ale nie jest tak se się tym stal .My wiemy kim On jest był i będzie gdy przyjdzie powtórnie

 7. Widać zmiany na świecie, napływ imigrantów i inne polityczno-światopoglądowe rewolucje, ale tak na prawdę nie dzieje się nic nowego. Ludzie jak pragnęli, tak dalej pragną dobrobytu, często ponad wystarczający stan, przez zachłanność, kosztem czyimś, nie mający poczucia sprawiedliwości. Potem w luksusie następuje demoralizacja, rozleniwienie, egoizm i brak wrażliwości. Tak przecież upadło największe chyba cesarstwo rzymskie.

  Co do symboliki to, nie mają już gdzie umieszczać tylko na parasolce. Niech sobie lepiej tatuaż zrobią. 😉

 8. Nie dość że w ogóle doszło do tego spotkania, to jeszcze te pentagramy na parasolu króla… (notabene to jest flaga Maroka)
  Czego w ogóle ten Franz tam się wybrał… :/

 9. I tak islam jest prawdziwy. Miałam raka, myślałam o Allahu i on mi znikł za kilka minut! Ciekawe, dlaczego Bóg chrześcijan nie uczynił cudu?

  1. 😀

   chyba żartujesz albo prowokacja 😀

   wstukaj sobie w Yt lub google o uzdrowieniach w imię Jezusa.

   Ja rozkazuje Twoim demonom w imię Jezusa aby Cie opuściły. Jeden jest tylko Pan Jezus Chrystus.

 10. Ogolnie bardzo cenie sobie Twoje artykuły ale nie wiem czy ten jest do konca rzetelny. Wydaje mi sis ze warto wspomniec iz parasol krola Maroka przedstawia poprostu flage tego kraju
  Zielony pentagram na czerwonym tle. O tym jaka jest historia panstw posiadajacych flagi z pentagramami to inna sprawa ale mysle ze tu taka informacja nie jest bez znaczenia
  a dla calej sytuacji.

  1. To prawda, taka jest flaga Maroka, ale… czy każdy władca kraju wita swych gości podczas deszczu parasolem z flagą?
   Okultyści poslugują się ukrytymi znakami. Uważam, że ten parasol jest pieczęcią wiary, ukłonem wobec władcy systemu religijnego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish