Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzisiaj jest Prima Aprilis święto Szatana – ojca kłamstwa.

Gdyby ludzie znali biblię wiedzieliby, że za tym pozornym humorystycznym świętem stoi sam szatan.

Dla osób nie znających biblii, słowa takie mogą wyglądać jak kazanie księdza Natanka, notabene posługującego się częściowymi prawdami do swoich celów.

Przyjrzyjmy się jednak Słowu samego Boga, co on sądzi o kłamstwie:

 

“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”  Jana 8.

 

 

No a czymże jest święto prima aprilis, którym to katolicy się tak zachłystują? Kolejnym po Sol Invictus świętem Rzymu.

 

Geneza zwyczaju ma związek z rzymskim zwyczajem Cerialii, obchodzonym na początku kwietnia na cześć bogini Ceres. Według jednej z legend, kiedy poszukiwała ona swojej porwanej córki, została wyprowadzona w pole. Grecy wiążą historię tego dnia z mitem o Demeter i Persefonie. Persefona miała zostać porwana do Hadesu na początku kwietnia. Matka Demeter, szukając jej, kierowała się echem głosu córki, ale echo ją zwiodło.

Prawdopodobna wydaje się również wersja, że obyczaj ten wywodzi się z rzymskiego święta Veneralia, połączonego często ze świętem Fortuny Virilis i Cerialiami (ku czci Ceres), obchodzonego 1 kwietnia. W tym dniu dozwolone były żarty, wygłupy i kawały. Kwiryci odstawiali komiczne występy, mężczyźni przebierali się w damskie palle (okrycia), zakładali peruki, tańczyli na ulicach, co nie przydarzyłoby się im w innych dniach. wikipedia

 

Sam brałem jako katolik i cała moja katolicka rodzina udział w święcie kłamstwa pod płaszczykiem żartu.

Pamiętam wypowiedź B. Lindy nr Walentynek. Powiedział on, że to przykre, że ludzie okazują sobie miłość w jeden dzień. To tak, jak z urodzinami. Przez jeden dzień miłość a przez resztę już byle jak…

Kto kocha prawdziwie swych bliskich kocha cały rok, kto kłamie jeden dzień kłamie cały rok.

 

Owe żarty praktykowane z okazji tego pogańskiego święta polegają na oszukiwaniu innych czyli po prostu na kłamaniu.

 

W krajach anglojęzycznych 1 kwietnia jest nazywany „Dniem Głupców” (April Fools’ Day lub All Fools’ Day). W Wielkiej Brytanii, Australii i RPA wzajemne żartobliwe oszukiwanie jest uprawiane tylko do południa.

 

Ciężko na to inaczej spojrzeć aniżeli na symboliczny dzień głupców, ale tych wszystkich którzy nie sa przy Bogu ponieważ szatan ich przez cały rok oszukuje tworząc sztuczne podziały na religie, na partie, kiedy wszyscy oni mają jeden i ten sam cel. Wszystkie rządy sa pod kontrolą złego. Jeden wielki teatr wg słów Jana:

 

 

Problem polega na tym, że owi lucyferianie, mający za tatę ojca kłamstwa przez cały rok kłamią tak jak wszystkie święta w ciągu roku sa pogańskie, a więc demoniczne: Sol Invictus, święto Janusa (1 stycznia), święto easter zamiast paschy, święto halloween 1 listopada i wiele mniejszych.

Niestety ale świąt Bożych chrześcijanie nie obchodzą, kiedy Bóg powiedział wyraźnie w księdze kapłańskiej:

 

” Przemów do synów Izraela i powiedz im: Uroczyste święta PANA, które będziecie ogłaszać jako święte zgromadzenia. One są moimi uroczystymi świętami. ” Kapłańska 3.2

 

To nie były święta żydowskie gdyż Żydów wtedy nie było. Byli Izraelici. To nie były święta judaistyczne gdyż judaizmu wtedy nie było. Natomiast były to jeśli mamy wierzyć Biblii święta samego Boga.

 

Teraz jest tak, że chrześcijanie świętują święta pogańskie: Sylwester od papieża, 24 grudnia od Mitry, 1 od Janusa, itd…

 

1 kwietnia jest faktycznie świętem systemu szatana i pokazuje symbolicznie co ma miejsce przez cały rok – jedno wielkie totalne kłamstwo. Jeden wielki teatr. Oszukują ludzi i okradają a ci z braku poznania w to wszystko wierzą.

Rządzą nami potomkowie faryzeuszy i dzisiaj mają swoje święto. Oni nie tylko sĄ na najwyższej półce w hierarchii politycznej, ale również wśród nauczających Słowa Bożego. Jedni nauczają kultu Astarte a inni zaś bezPrawia, że Prawo Boże nie obowiązuje. Jako poszukiwacz prawdy przeciwstawiam się temu systemowi duchowo, a nie politycznie. Nie będę tkwił w organizacjach kłamstwa i brał UDZIAŁU W SZOPCE.

Dzisiaj kłamstwa są w fajnym opakowaniu “żartu”. Taki też jest sposób działania tajnych okultystycznych organizacji, dlatego też ich symbolem jest szachownica, ponieważ ustawiają sobie pionki na planszy, usuwając kogo trzeba. Fałszywa flaga? Nie ma sprawy, aby wprowadzić termin pt mowa nienawiści zrobimy sztuczny atak na któregoś z polityków. Doczepimy do tego łatkę prawicowości i społeczeństwo przestraszone “radykalizmem” uwierzy w naszą grę. Hahahahaha.

 

________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

Updated: 1 kwietnia 2019 — 12:27

6 komentarzy

Add a Comment
    1. Właśnie chyba prawda…mimo że nie lubię Pottera, Zmierzchu itp. tworów, to i tak mimo wszystko ten widok jest z lekka przerażający…bo co będzie następne????

  1. Cudownie byłoby znac te swieta i jak je obchodzic. Pamietam, ze juz kiedys Piotr wstawial post o świętach naszego Taty.

  2. Szczerze to nigdy mnie to nie bawiło :p

  3. Braun, Winnicki, Michalkiewicz o ustawie 447 i żydowskich roszczeniach – Konf. prasowa Konfederacji:

  4. Prima Aprilis!

    Trzeba żartować, ale trzeba też znać dobry smak. Ludzie lubią ekstrema lub nie każdy zna dobry smak.

    Wszystko co składa się na cywilizację ma gdzieś genezę. Nie da się tego uniknąć. Ja lubię żartować ale staram się nie głupio, czego wszystkim życzę. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: