Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Masoni kontrolują wszystkie denominacje. Część I.

Tekst jest ze strony henrymakow.com:

 

______________________

 
„ A co z tymi, którzy wyznają, że są chrześcijanami, protestantami, ewangelikami, zielonoświątkowcami, baptystami, metodystami itd.?…? Czy oni też są całym  FAŁSZEM?”
Odpowiedź brzmi tak! Ten utalentowany badacz potwierdza, że ​​ludzkość jest rzeczywiście ofiarą starożytnego spisku szatańskiego zakorzenionego w kabale i talmudzie. Ale jego ważnym wkładem jest przypomnienie nam, że kabaliści wykorzystali masonerię praktycznie, by  stworzyć protestantyzm (luteranizm, prezbiterian itd.) i ich odgałęzienia,
ruchy ewangelickie takie jak:, Świadkowie Jehowy, mormoni i adwentyści dnia siódmego.
Billy Graham, Pat Robertson, Rick Warren, Oral Roberts, Jerry Falwell i Robert Schuller byli wysoko postawionymi masonami, podobnie jak ich obecni następcy, tacy jak TD Jakes. Wiemy, że Kościół katolicki został obalony, ale musimy przypomnieć, że to samo dotyczy protestantów, a zwłaszcza ewangelików, którzy są głównymi zwolennikami Trumpa.

Members of the clergy lay hands and pray over Republican presidential nominee Donald Trump at the New Spirit Revival Center in Cleveland Heights, Ohio, on September 21, 2016. Photo courtesy of REUTERS/Jonathan Ernst

Wydaje się, że Freemasons (tj. Kartel bankowy Rothschilda) właśnie kupił je wszystkie. Większość instytucji społecznych została zakupiona. To jest przyczyną zdemoralizowanego stanu społeczeństwa. Jesteśmy tylko obserwatorami walki o władzę, prawdziwej lub inscenizowanej, w tym szatańskim tajnym stowarzyszeniu.

 

 

Wszystkie są fałszywe
Pozwólcie, że was ostrzegę …. że są dobrze wyszkolonymi profesjonalistami i kobietami, aktorami, hipokrytami, którzy oszukują  chrześcijan i niczego nie podejrzewających ludzi . Zarabiają niewiarygodnie dużo pieniędzy od tych ludzi i żyją z tego, twierdząc, że „Pan mnie pobłogosławił!”. I są niezwykle „zorganizowani”, zachowują się w jednym porozumieniu i są częścią światowego systemu masońskiego Illuminati, który kontroluje CAŁY ŚWIAT.
Omówiłem oszustwo ruchów korzeni mesjanistycznych i hebrajskich w serii judaizmu i kabały . Wszystkie są fałszywe i oparte na Kabale … nie ma co do tego wątpliwości. Ale mógłbyś się zastanawiać … a co z innymi służbami? A co z tymi, którzy twierdzą, że są chrześcijanami, protestantami, ewangelikami, zielonoświątkowcami, baptystami, metodystami itd.? … Czy  WSZYSTKIE SĄ FAŁSZYWE ?.
Proszę, poznajcie tę prawdę:  ten sam wróg, który stworzył Ruchy Korzeni Mesjańskich Żydów i Żydów (judaizm),  stworzył fałszywy kościół sprzed prawie 2000 lat (katolicyzm).
Tak. Nie mam problemu twierdząc, że WSZYSTKIE posługi, które są bardzo widoczne i dobrze finansowane, które chętnie przyciągają ludzi do „ruchów” i „szaleństw”, a są syjonistyczne, są FAŁSZYWE. I to w znacznym stopniu obejmuje wszystkie służby, które słyszymy i widzimy, prawda?I proszę, nie zapominaj o tym, jak przedstawiłem w False Ministries (1): na YouTube, wielu pozornie „indywidualistów” i  youtuberów to także aktorzy z Illuminati. Ich materiały dydaktyczne zawierają wszystkie podpisy agendy syjonistycznej, a niektóre obrazy są bardzo drogie i wyrafinowane, aby mogły zostać powołane do niezależnej służby. Jest bardzo prawdopodobne, że są one dostarczane przez tych, którzy ich zatrudnili; muszą okazać swoją lojalność swojemu szefowi za pomocą kabalistycznych symboli i znaków. Operacja jest ogromna i rozległa, a zwodziciele występują we wszystkich formach, tak że każdy wierzący jest zwiedziony.
PROTESTANCI I EWANGELICY
Pod koniec XVII w. Na początku XX wieku iluminaci zaczęli formować denominacje protestanckie w bardziej zorganizowany sposób. Najbardziej znany jest ruch zielonoświątkowy, który rozpoczął się jako przebudzenie ulicy Azusa (1906 – 1915). Wyznanie baptystyczne sięga początków XVII wieku w Amsterdamie, ale w Ameryce Północnej pierwsze wielkie przebudzenie wywołało i spopularyzowało je w połowie późnego  XVIII wieku. Jak widzimy dzisiaj, że Kabaliści nieustannie głoszą zbliżające się Trzecie Wielkie Przebudzenie, poprzednie zostały prawdopodobnie przez nich wywołane. Wyraźnie widać, że tworzą i używają „przebudzenia” i następne „przebudzenia”, aby wciągnąć ludzi w swój plan i uzasadnić swoje fałszywe doktryny.
(w Polsce również miało miejsce takie przebudzenie gdy liderzy z kościołów katolickich z Odnowy w Duchu pozakładali kościoły. Znaczna część pastorów pochodzi z Odnowy – admin)
Niezależnie od tego, czy jest to forma zielonoświątkowego czy baptystycznego, czy mesjanistycznego ruchu żydowskiego … za wszystkimi tymi „ruchami”…są kabalistyczni iluminati.
Tak więc, oczywiście, wszystkie kolegia i seminaria biblijne związane z denominacjami zostały ustanowione przez masonów, a ich insygnia swobodnie nam to ujawniają.
Następnie, pod koniec XVIII wieku, gdy rodzina Rotszyldów została założona jako pierwsza rodzina, a front, iluminatów i zaczęli przejmować wszystkie finanse w Europie. Jednocześnie wyraźnie i celowo planowali całkowicie przejąć chrześcijaństwo za pośrednictwem masonerii i mieć je całkowicie pod swoją władzą. I zrobili to, oczywiście, przez oszustwo i infiltrację.
XIX wiek był czasem, kiedy zdobyli tak wiele i zaplanowali wszystko szczegółowo. Prawdopodobnie prawie wszystkie rzeczy związane z chrześcijaństwem były kontrolowane przez Iluminatów. Termin „syjonizm” został ukuty przez Theodora Herzela i został ustanowiony jako cel NWO pod koniec XIX wieku, a Biblia „Oszustwa” Scofielda została opublikowana wraz z naukami syjonistycznymi i dyspensacjonistycznymi .  Później Dallas Theological Seminary stało się epicentrum tego fałszywego nauczania.

 

W okolicach lat 20. XX wieku byli zajęci ustanawianiem wielu wyznań poprzez wolnomularstwo i popychaniem dyspensacjonalizmu, zastępczej teologii, zachwytu przed uciskiem (chyba pochwycenia – admin) i uzdrawiających przebudzeń, słowa ruchu wiary i wszystkich tych herezji. Oznacza to, że WSZYSTKIE DENOMINACJE SĄ MASOŃSKIE . Możesz łatwo rozpoznać po ich masońskich logo. Ale muszę dodać, że usługiwania (pastorzy) masońskie nie są ograniczone do wyznań.
Podsumowując, wszystko, co się potem wydarzyło, takie jak uzdrawiające przebudzenia, słowo ruchu wiary, ruch charyzmatyczny, ruch zielonoświątkowy, ruch uzdrawiający winnicę, nauczanie łaski i „nie można grzeszyć”, słodkie nauczanie Jezusa, miłe i bezkostne nauczanie chrześcijańskie , Ruch „Ludzie Jezusa”, ruch mesjanistyczny, ruch korzeni hebrajskich i praktycznie WSZYSTKIE tak zwane „ruchy” związane z chrześcijaństwem były organizowane, prowadzone i kontrolowane przez masońską moc za ich pośrednictwem. W tej chwili dzieje się kilka fałszywych „ruchów”, takich jak Nowa reformacja apostolska prowadzona przez C. Petera Wagnera, ruch kierowany przez Cele prowadzony przez Ricka Warrena, Trzecie wielkie przebudzenie prowadzone przez holenderskie prześcieradła i wiele innych oraz wschodzący Kościół, Królestwo Dominium , Armia Joela, itd. Oczywiście  to szaleństwo objęli  Nephilim (upadłych aniołów – admin).
Dotyczy to wszelkich samozwańczych „służb”, małych lub dużych, ponieważ NIE TYLKO JESTEŚCIE CZĘŚCIĄ ich,   NIE MOŻESZ REKLAMOWAĆ SIĘ LUB UZUPEŁNIĆ PLATFORMY W TV, KONFERENCJI, PUBLIKACJI, RADIO, GŁÓWNYCH WYDARZENIACH ani żadnych innych działań chrześcijańskich.
Pomyśl o tym … jeśli wszystkie kościoły są kontrolowane, nie możesz mieć w nich znaczącej obecności, chyba że znasz kogoś … prawda? Jest prowadzony jak tłum. A jeśli nauczasz lub nauczasz tego, czego oni nie aprobują, lub jeśli kwestionujesz to, co robią, będziesz nękany, atakowany i zastraszany, dopóki nie zatrzymasz się i nie znikniesz … albo inaczej. Nawet ten skromny blog i jego strony na Facebooku otrzymały sporo prześladowań (strona henrymakow)

 

(Gang jest tutaj, dla Billy’ego Grahama 90. bd. Graham 33 o Mason. Zauważ Trumpa z tyłu.) 
Oto kolejna ważna prawda: TYLKO PROMUJĄ siebie . Dlatego, jeśli ktoś jest promowany na wyraźnie syjonistycznej telewizji Illuminati / telewizji kablowej (tych, którzy kochają syjonistycznego Izraela i nauczają ich wspierać), takich jak TBN, DAYSTAR, CBN i WSZYSTKIE sieci chrześcijańskie oraz programy telewizyjne / internetowe, takie jak „ Jest to Supernatural ”Sid Roth i„ This is Your Day ”Benny’ego Hinna, a na YouTube„ Prophecy In The News ”Gary’ego Spearmana jest bez wątpienia jednym z nich. Promują je także magazyny, takie jak „Charisma Magazine” , więc jeśli są promowane przez nich, są na nich bez wyjątku. Po prostu dlatego, że Iluminaci posiadają WSZYSTKIE media.
Tak .. wszyscy.
Dlatego … tylko małe blogi i osobiste strony internetowe są możliwymi punktami wyjścia dla prawdy, głosem niektórych wiernych sług, którzy są powołani, aby powiedzieć prawdę. Oczywiście jest wielu tych, którzy są kontrolowani, ale udają, że są niewinnymi sługami publikującymi na mało istotnych blogach … więc musimy być czujni i uważać na symbolikę i inne znaki. Jak powiedziałem na wielu innych postach, wszystkie media i Internet są zalane przez ich agentów. I dosłownie WSZYSTKIE „służby” (pastorzy – ministres) są całkowicie fałszywe.
Był to bardzo szorstki i szybki zapis, aby dać ci jakiś pomysł na ten temat. Ale przesłanie jest niezmiernie ważne … to znaczy WSZYSTKIE SŁUŻBY i KOŚCIOŁY SĄ FAŁSZYWE, a przynajmniej PRZYJĘŁY FAŁSZ. Używają tych tytułów i imion, aby legitymizować swoje kłamstwa i zakładać, że władze powiedzą ci, że służą naszemu Ojcu, kiedy te wielkie służby i zorganizowane religie wcale nie są biblijne.
Muszę ci jednak również powiedzieć; że cała rzecz tego oszustwa, którą właśnie przeczytałeś, została zatwierdzona i dozwolona przez naszego Ojca, aby przetestować ostatnie pokolenie, nas. Mieliśmy Go odnaleźć i być wierni prawdzie w tym fałszywym środowisku kościelnym. Ale to, do czego jesteśmy teraz powołani, to nie dać się zwieść i wyjść z niej. To jest nasz TEST, który minie przed Jego powrotem.
Komentarz współpracownika strony henrymakow.com:
________________
Pierwszy komentarz od Dana:
W latach 60. dorastałem, chodząc do małego kościoła prezbiteriańskiego.
Pastor wraz z żoną i dwiema dziewczynami mieszkali na mojej ulicy, z widokiem na mój podjazd.
Byli to bardzo mili ludzie. Wielebny szczerze żył zgodnie ze swymi kazaniami.
Nie był masonem i nie byłby zainteresowany takimi dumnymi, mrocznymi klubami.
Ale większość ojców mieszkających wokół niego i na mojej ulicy była masonami.
Wszyscy dołączyli do kościoła mojego pastora i zapisali tam swoich synów. Stali się jego ochotniczymi diakonami (starszymi) i byli głównymi współpracownikami jego kościoła.
Pewnej niedzieli, kiedy miałem około 14 lat, zauważyłem coś, co wcześniej przeoczyłem. Masoni zajęli przedni rząd siedzeń, wyglądając bardzo onieśmielająco w czarnych garniturach i czarnych krawatach. Ich twarze wyglądały na zimne i twarde, w przeciwieństwie do pastora, który był miękki.
Dzięki intuicji zdałem sobie sprawę, że masoni kontrolowali pastora. Mieli go przy piłkach (chyba powiedzenie takie). Wkrótce potem synod przekazał proboszcza, aby założył nowy kościół w nowej dzielnicy w innym mieście. Nowy pastor uderzył mnie jak fałszywego węża i nie byłbym zaskoczony, gdyby był masonem, ponieważ on i oni natychmiast się dogadali.
Nowy pastor głosił nową „ulepszoną” Ewangelię. Brakowało czegoś. Więc zacząłem palić i rzuciłem chodzenie do kościoła w 1969 roku.
Dokładnie tak to działa. To proste. Stają się po prostu największym fundatorem kościoła i to wszystko.
źródło:
https://www.henrymakow.com/2017/03/freemasons-control-most-protestant-sects.html
______________________

Podsumowując tę część, większość zborów o ile nie wszystkie sa pod wpływem żydowsko-masońskim. Przy czym należy wiedzieć, że nie każdy mason to Żyd, ale sama organizacja masońska  jest organizacją talmudyczną. To dlatego pastorzy nie ostrzegają przed innymi pastorami. Jak w polityce: ja nie ruszam Ciebie, ty nie ruszasz mnie.

Zapewne są pastorzy po prostu nieświadomi tego wszystkiego, ale jeśli to czytają, to musza sobie zadać pytanie: dokąd zmierza Alians Ewangeliczny?

 

Novum w tym wszystkim jest obecność masonów wśród yutuberów i wszystkich innych na poziomie niższym. My przywykliśmy do wyobrażenia masona jako człowieka w fartuszku w salonie gdzie podłogą jest szachownicą, ale oni są wszędzie.

Na zjazdach mieliśmy już kilka ataków takich grup.

Zapraszam do części II, która będzie niebawem.

&

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 15 marca 2019 - 20:07

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Dobrze wiedzieć… Dziękuję za notkę!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish