Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyniki wyborów Gdańszczan. Indolencja i postępowy satanizm, czyli jak było za dni Sodomy.

“Aleksandra Dulkiewicz zwyciężyła w niedzielnych przedterminowych wyborach na prezydenta Gdańska. Dotychczasowa p. o. prezydenta miasta pokonała dwóch kontrkandydatów – Grzegorza Brauna i Marka Skibę. Spośród 1091 zapytanych osób, 84 proc. zagłosowało na Aleksandrę Dulkiewicz, 12 proc. na Brauna i 4 proc. na Skibę. Sondażowy wynik opublikował portal trojmiasto.pl.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nieoficjalnie-aleksandra-dulkiewicz-zwyciezyla-w-wyborach-na-prezydenta-gdanska/18fkxmx

 

 

Nie wdając się w szczegóły kampanii, wynik ten zapewne jest skutkiem zaprogramowania społeczeństwa podczas ustanawiania prezydenta Adamowicza “świętym”. Podobny efekt miała śmierć Jana Pawła II mocno nagłaśniana przez media. Człowiek, który całował muzułmański koran, krył pedofilię w Watykanie i nic nie zrobił dla społeczności świata poza globalizacją, stał się kimś,  kogo uczyniono bożkiem, a jego pomniki są w każdym województwie Polski.

Jak widać scenariusz,  a raczej przepis na dobrą zupę polityczną jest ten sam od setek lat, a im społeczeństwo głupsze, tym skuteczniejszy. Adamowicz, który wprowadził homoseksualizm do szkół stał się świętym. Zagrano na emocjach i uczuciach Gdańszczan.

Powalające zwycięstwo (84%) napawa mnie wielkim pesymizmem, ale tak się musi stać. Wszak w Biblii jest napisane:

 

„A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego.  Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodzili aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki i nastał potop, i wytracił wszystkich.  . Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali;  a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich.  Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”  [ Łuk 17, 26-30]”

 

Jedli, kupowali, żenili się geje, czyli jak było za dni Sodomy.

Dobrze, że znam Pismo, ponieważ gdybym był fanem pana Brauna popadłbym w ciemną rozpacz. Dobrze, że wiem, że za bezbożność będzie kara, a nas Chrystusowców Bóg przeprowadzi przez ten Egipt i Sodomę.

Wynik wyborów w Gdańsku nie jest li tylko efektem świeżości “świętości”  Adamowicza. To już stały trend, to skutek odejścia od Boga i za to ludzie poniosą karę.

Aby nie być gołosłownym, przedstawiam najnowsze wyniki sondażu wyborczego. Oczywiście część sondażowni kłamie, ale nie aż 12%, gdyż tyle ma partia homoseksualisty i fana bogini Astarte żony Baala, pana Biedronia.

 

 

Te procenty mogą się różnić zależnie od sondażowni, ale nie na tyle, aby partia Wiosna znalazła się poza progiem wyborczym.

To, co się dzieje to istotnie postęp. Postęp satanizmu. Sodomia z najbardziej proniemiecką partią zdobędą większość, a wtedy takie strony jak moja będą likwidowane. Dlatego, że ludzie nie chodzą na wybory i dlatego, że większość daje się ogłupić satano-kulturze.

 

Im bliżej przyjścia Pana Jezusa, tym mocniejsza jest czerń w powietrzu.

84% Gdańszczan przywołało demony do miasta. Teraz to już tylko równia pochyła. Niestety. Przy takim poparciu pani prezydent będzie mogła robić gej parady koło Neptuna.

 

 

 

Zaktualizowane: 4 marca 2019 - 12:56

6 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Jezus Chrystus nadchodzi w wielkiej chwale doskonalosci i sile.

  2. Czytajmy Pismo Swiete tam jest ukryta cala madrosc. Kto czyta Slowo Boze nie umrze na wieki .A bedzie zyc wiecznie.

  3. Plus taki że obecna prezydent miasta chce by pomnik Jankowskiego zniknął z przestrzeni publicznej

  4. Witajcie!
    Wynik wyborów doskonale obrazuje poziom świadomości nie tylko gdańszczan ale i całego kraju. Ręce opadają ale domyślałem się tego, ach ten otumaniony telewizyjnym czadem, skołowany do granic możliwości, naród, który chyba nawet nie jest już narodem tylko bezmyślną masą to są ludzie o narodowości telewidzowie. Przypomniałem sobie świetny cytat z Pisma to proroctwo sprawdza się na naszych oczach:

    “A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego Bóg zsyła na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości””

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish