Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Okultyzm w polskich browarach.

Nergal występujący w  telewizji publicznej mówi otwarcie o współpracy z Browarem Perun:

 

“Partnerów biznesowych połączyła wspólna ideologia, czyli bunt i kultura dawnych Słowian. Dla jednych i drugich robienie czegoś pod prąd i czerpanie z tego radości jest bardzo ważnym życiowym celem. Według przedstawicieli browaru najbardziej pasującym tu słowem jest synergia – wszystko współgra i się uzupełnia.
Więcej: https://www.antyradio.pl/Muzyka/Anty-TV/Nergal-zapowiada-drugie-piwo-Behemotha-Profanum-VIDEO-2986” antyradio.pl

 

Czy widzicie związek grup i organizacji słowiańskich z diabłem?

Wchodzicie na strony promujące Słowianizm, ale Słowianie byli poganami. Fakt faktem bez Rzymu, ale mieli również swoje bóstwa i pogańskie obyczaje, a naszym jedynym ratownikiem, jedynym kołem ratunkowym, jedynym politykiem, który zniszczy rządy antychrysta jest tylko i wyłącznie Jezus Chrystus!

Ubolewam nad tym, jak ludzie dają się zwieść słowiaństwu. To tylko sentyment do naszych ziem z czasów przedrzymskich.

 

Reklama piwa Behemoth:

 

 

Oko opatrzności identyczne jak w kościele Rzymu. Behemoth i Rzym mają jednego pana.

 

Czy naprawdę chcecie mieć tych samych bogów prosłowiańscy internauci?

Czy naprawdę chcecie mieć za bogów demony?

 

Chors, Czarnobóg, Dadźbóg Jaryło Jarowit Marzanna (topiona w marcu) Mokosz Perepłut Perperuna Perun Podaga Porenut Porewit Radogost (jak nazwa piwa czeskiego

Rod Rugiewit Simargł (Siem i Rgieł) Siwa Strzybóg Swaróg Swarożyc Świętowit Trojan Trzygłów Turupit Weles

 

Czy chcecie mieć za boga Swaroga słowiańską personifikację Lucyfera?

Robią Wam pranie mózgu ci słowiańscy agenci Lucyfera abyście odeszli od Pana Panów – Jezusa Chrystusa.

Jak oni chcą reaktywować słowiaństwo? Jak chcą obalić reżim z kręgu boga Remfana? Jak obalicie sądy, policję, urzędy, media i przekonacie większość?

 

Nie dajcie się nabrać na słowiaństwo. Na powrót potęgi czegoś czego nie ma od setek lat. Od momentu zawierzenia Polski Królowej Niebios.

Czy któryś z tych praosławiańskich liderów ostrzega Was przed przyjęciem znaku bestii? To oni nie wiedzą o tym? Wiedzą o szczepionkach, o chemtrails, o deopopulacji, o 5G, a nie wiedzą o 666 i że żyjemy w czasach końca? Jeden były żołnierz legii cudzoziemskiej, inny syn kamerzysty i wy im chcecie wierzyć?

 

Wiecie po czym poznać agenta? Po tym, że nie przedstawi Wam prawdy całkowitej. Oni zagospodarowują rynek prawdy, ale do swoich celów, abyście nie przyszli do Boga. Czy tak ciężko to rozpoznać? Abyście nie przestrzegali Jego wspaniałego dla nas prawa. Czy to będzie facet uczący z Bielska Białej, czy ruch antyszczepionkowy, czy legionista Słowianin. Oni nie przyprowadzą Was do Boga.

 

 

 

Piwo Satan

 

 

Trzeba patrzeć i nie widzieć, żeby czegoś tak prostego nie zobaczyć. To spostrzeżenie kieruje do fanów piw regionalnych, gdyż teraz jest taka moda. Oczywiście nie piłem tego piwa jak i nie widziałem go chyba nawet na półkach sklepowych nigdy, ale pisze o tym co jest dostępne w sklepach. Kiedyś miałem znajomego, który prowadził taki sklep.

Lecimy dalej.

Piwo Szatańska Obelga:

 

https://ocen-piwo.pl/na-jurze-szatanska-obelga-s1-n3472

 

Co jak co, ale w strefie alkoholi, a zwłaszcza w piwach satanizm kwitnie jak krokusy na wiosnę lub LGBT na Wiosnę.

 

 

 

Kolejnym piwem jest piwo Demon:

 

 

 

Mógłbym tak dłużej szukać w necie, ale zakończę dwoma różniącymi się nazwami,  każde z tych piw ma swoją silną wymowę symboliczną;

 

Pierwszym z nich jest ogólnie Browar Trzech Kumpli:

 

 

To jest ich logo. Pozornie nic takiego, ale jak się przyjrzymy to na sam pierw zobaczymy a jakże trójkąt, ale to nie wszystko.

Zostałem ja dokształcony z innego symbolu. Jest nim Triskelion:

 

 

 

Myślę, że podczas totalitaryzmu systemu szatana kiedy wprowadzą znak bestii, ci którzy nie będą lubić “Trzech kumpli “(666) będą ścigani. Oczywiście pisząc o trzech kumplach już nie miałem na myśli browaru z okultystyczną nazwą tylko trzy szóstki.

 

No i bezczelność z jednej strony, a z drugiej  wpychanie nierozumnym ludziom być może uzależnionym od alkoholu boga, który od tysiącleci życzył sobie ofiar z dzieci:

 

Rogi plus heksagram

 

 

 

Treść z wikipedii:

 

MolochMolech lub Molekh – chtoniczne bóstwo fenickie i kananejskie. Nazwa wywodzi się od hebr. מלך „Melek” – król, bóg (gr. Molóch). Identyfikowany z Adramelechem. Tak jak jemu, Molochowi miano składać ofiary z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z demonów.

Faktyczne istnienie boga o imieniu Moloch w wierzeniach mieszkańców starożytnego Kanaanu jest sprawą wciąż badaną. Według nowszych teorii zapis mlk należy odczytywać jako molk lub mulk, oznacza on po prostu ofiarę z dziecka”

 

Kiedy trzy lata temu umieszczałem tekst o symbolu tego browaru, to ludzie uzależnieni od alkoholu na fejsie chcieli mnie zlinczować, że to tylko znak, tylko etykieta. Jednak tym razem to nie jest  już tylko słoneczko…

 

 

Kochani, rządzą nami jacyś Edomici, potomkowie Fenicjan, to nie jest jedna organizacja np ONZ, czy Izrael, czy Kościół Rzymu. To są duchowi wyznawcy samozwańczego boga. Oni nie mają jednej religii, tak, jak Bóg nie ma jednej religii. Zarówno prawdziwi czciciele Boga oddają Mu cześć w Duchu i w prawdzie jak i czciciele szatana oddają mu cześć w duchu i kłamstwie.

 

Jeśli nienawidzicie kłamstwa i diabła, to powinniście się brzydzić takich rzeczy i stronić nie tylko od piwa z symbolami okultystycznymi (satanistycznymi) ale od wszystkiego co ma z nimi związek. Tutaj akurat są jaskrawe przypadki.

Uciekajcie do tego świata i nie ma tu na myśli samego piwa, bo to nie jest tekst o szkodliwości picia, ale o symbolach okultystycznych.

Zawracajcie uwagę na ich pieczęci: trójkątach, pentagramach, heksagramach i strońcie od tego.

 

Chyba stale będę powtarzał moją sentencję z przed lat “wiedza nie zbawia”. To, że wiecie o spiskach nie czyni Was zbawionymi. Przyjdźcie do Jezusa, bo tylko on ma moc zbawienia. Czytajcie biblię, módlcie się o bliskich. Widzicie…ja mam taką odwagę pisać o tym abyście się modlili do Jezusa i czytali Pismo, ale prosłowianie nie.

 

No i uwaga na koniec. Jeśli przestrzegacie ludzi, znajomych, ( to też ludzie 🙂 ), to nie róbcie tego w sposób nachalny, bo uznają, że jesteście nawiedzeni. My mamy się przede wszystkim różnić swoim życiem. Nie oportunistycznym, ale sprawiedliwym i walecznym.

 

Satanizm się rozwija w Polsce.

Nergal otworzył knajpę w Sopocie  o jakże “cnotliwej” nazwie Libacja.

 

 

 

https://galeria.trojmiasto.pl/Adam-Darski-Nergal-i-pierwszy-drink-w-klubie-487339.html?id_container=90108&pozycja=5&sort=up

 

W knajpie byli tacy idole jak Skawiński, grafik i projektant nie Bożej mody Oskar Podolski, Damian Ukeje.

 

http://prestiztrojmiasto.pl/kronika-prestizowa/56/libation-na-monciaku#zdjecie-2

 

Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli.

 

 

 

Zaktualizowane: 5 marca 2019 - 21:44

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. “Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.”
  Dokładnie tak jak pisze Piotr. Nie dajcie się zwieźć. W żadne inne kulty poza Jezusem: słowiaństwa, płaskich ziemi, new age, rycerzy chrystusa (z mieczami gotowymi zabijać) itd.itp. Wszystko co mamy do zbawienia podane jest w Biblii. I to nam wystarczy. A te wszystkie inne bramy to jest zwiedzenie.

  1. A co masz do płaskiej Ziemi??? W wielu miejscach w Bibli, jest o tym mowa. Kształt Ziemi kulicty, to tylko TEORIA masona Kopernika.

   1. Przepraszam; poprawiam; Biblii, kulisty.

   2. Możesz podać wersety, które mówią o płaskiej ziemi?

   3. Chodzi mi o zaangazowanie emocjonalne plaskoziemców. Potrafia sie kłócić o ksztalt ziemi. A Pan Jezus nie przyszedl zeby glosic kształty a Ewangelie. I jak ktoś lokuje swoje emocje w przekonywaniu o ksztalcie to nie jest to ta wąska Brama o ktorej mowil Jezus. Głoście nauke Jezusa Chrystusa.

    1. Chodzi chyba o prawdę. Jesteśmy okłamywani na każdy temat. Na youtube jest masa filmow na ten temat. Każdy może wyrobić sobie zdanie. Nie warto się zamykać. Tak jak nasi bracia katolicy, boją się prawdy. Nie ma nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw. Spokojnie.

     1. Tak, spokojnie ja nikogo nie atakuję tylko sygnalizuję spostrzeżenia. Wiele jest takich spraw w których człowiek z oczu gubi Ewangelię bo wejdzie w jakąś niszę, drąży spisek, albo czyta tylko o demonach.
      Jak to się mówi: Znaj proporcje mocium Panie 🙂
      Po prostu, nie gubmy się po drodze do Nieba 🙂

  2. Logo lutowego szczytu w Warszawie stanowił okrąg, który był niepołączony w czterech miejscach, tak jakby sugerował okrągły dysk i miejsca, w których stoi czworo aniołów. Gdyby ziemia była kulą, to ty i ja byśmy to widzieli i wiedzieli na podstawie widocznej krzywizny. Jednak krzywizny nie widać. W logo konferencji pokojowej były też oczywiście słowa “peace and security”. Antychryst, jeśli rozpatrywać słowa Jezusa z ewangelii, będzie Żydem. Tylko Jared Kushner z grona najszerzej rozpatrywanych kandydatów na antychrysta jest zadeklarowanym Żydem. Ostatnio oglądając filmik z konferencji pokojowej zaskoczyło mnie to, jak znakomitym jest mówcą. Chodzi o brzmienie głosu. Nienawidzi Jezusa (jego żona przeszła konwersję na judaizm), więc idealnie będzie pasować do Franciszka, bo kościół katolicki jest judaizmem jeśli chodzi o postrzeganie zbawienia, co potwierdza składanie ofiar podczas nabożeństw. Dodatkowo będzie chciał czipować ludzi, żeby mieć rynek zbytu dla swojej technologii.

 2. Zwróćcie uwagę na słowo “Magick” w reklamie piwa “Behemoth” . To pojęcie, które zostało stworzone przez Aleistera Crowleya, satanistę.

 3. Niedawno dowiedziałem się o steganografii. Steganografia to nauka o komunikacji w taki sposób, by obecność komunikatu nie mogła zostać wykryta. W odróżnieniu od kryptografii (gdzie obecność komunikatu nie jest negowana, natomiast jego treść jest niejawna) steganografia próbuje ukryć fakt prowadzenia komunikacji. Techniki steganograficzne stosowane są także do znakowania danych cyfrowych. Uważam, że w ten sposób chrystusowcy będą się porozumiewać podczas wielkiego ucisku.

  1. Dzięki za info, przyda się! 🙂

 4. To jak autor tego artykułu wyjaśni fakt, że większość święto chrześcijańskich to zwyczajnie podpierdzielone święta pogańskie tylko że zmieniona nazwa?

  1. Błogosławię Ci. Niech dobry Bóg wyrwie Cię z ciemności

 5. W sprawie Trzech Kumpli – triskelon – znak astrologiczny Neptuna (trójząb na odwróconym krzyżu), czyli Dagona (bóg- ryba Filistynów), który przez manipulacje genetyczne czarnej magii umożliwił budowniczemu wieży Babel Nimrodowi stać się nadczłowiekiem – gigantem ; dyktatorem pierwszego w dziejach państwa światowego. Komórki ciała Nimroda po przyjęciu znaku bestii zawierały nie dwie, ale trzy nitki DNA (kwasu dezoksyrybonukleinowego), czyli jest w nim wzięte 2/3 zczłowieka ( 66,6% )- 666 i 1/3 z szatana (33,3% ); przez to utracił obraz boży (Chrystusa) w sobie i zmierza na potępienie (jezioro ognia i siarki) Nimrod jest typowany na Antychrysta, który ma przyjść z otchłani poprzez tunel czasoprzestrzenny utworzony przez CERN pod Genewą. Nie powinniśmy kupować piwa Trzech Kumpli, ponieważ finansujemy tę klęskę. Pozdrawiam i modlę się o Wasze zdrowie…

 6. “My mamy się przede wszystkim różnić swoim życiem. Nie oportunistycznym, ale sprawiedliwym i walecznym.”

  Amen. 🙂

 7. Piłem piwo z browaru Trzech Kumpli, czytając ten artykuł. 🙂

  1. a ja łapałem się za głowę czytając Twój komentarz 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish