Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONZ oskarża Izrael.

“Zdaniem śledczych ONZ Izrael mógł się dopuścić zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości, zabijając 189 Palestyńczyków i raniąc ponad 6100 podczas ubiegłorocznych protestów w Strefie Gazy. Izrael natychmiast odrzucił te oskarżenia.”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/onz-izrael-mogl-sie-dopuscic-zbrodni-wojennych-w-strefie-gazy/93ecmf7

 

Spójrzmy na to przez pryzmat tekst o Stowarzyszeniu Fabiana. Agenda SyjoWatykanu oskarża samych siebie.

Jaki jest w tym cel? Czyżby nastąpił atak na Izrael?

Jedna organizacja, która tkwi w tej samej grupie co druga organizacja wystawia na odstrzał swoich. Watykan to Żydzi, Żydzi to Watykan.

Przy okazji, jeśli czytacie inne portale, na których TYLKO koncentrują się na Żydach, a nie na całym Watykanie, to oznacza, że taki portal, choćby pisał prawdę jest również Fabiański.

Podobnie z księżmi atakującymi Żydów. Nie da się być obiektywnym i stać po stronie Jezusa, jeśli robi się nagonkę na Żydów, którzy Żydami nie są, a oczyszcza się całą historię Watykanu. Zarówno syjoniści jak i Watykan to ta sama grupa i to bynajmniej dobrze zorganizowana jako przestępcza. Mają tego samego boga i ten sam cel: światowy komunizm i likwidacja klasy średniej.

Nie wierzcie  ŻADNYM portalom, które mówią prawdę, a stoją po stronie katolicyzmu. To tak, jakby Rzymianie krytykowali Marsowców, a wspierali Wenusowców.

 

Mam pewne przemyślenia odnośnie Korwina Mikke. Wydawało mi się, że jest on takim fajtłapą politycznym z uwagi na jego predyspozycje w kierunku intelektualizmu, ale wczoraj oglądałem wywiad z Korwinem, który chyba przeprowadzał Konrad Berkowicz. Mowa była o elektoracie Korwina jakim są gamerzy. Zacząłem się zastanawiać co ma wspólnego chrześcijanin z grami komputerowymi. Ok, pomyślałem, że nie ma żadnej partii chrześcijańskiej i nie ma się co czepiać. Ale Korwin zapytany w jakie gry gra, powiedział, że głównie w planszowe: warcaby, szachy. Pamiętam ja jednak, że to nie wszystko. On ma tez umysł ścisły i grał w brydża i napisał nawet książkę.

Mając to na uwadze i to że świat dąży do likwidacji liberalizmu gospodarczego i klasy średniej, jest wielce prawdopodobne, że Korwin Mikke ma za zadanie niszczyć te resztki kapitalizmu i robi to niczym fachowy gejmer. Zawsze tuż przed wyborami cos palnie. Nie jest to żadna nowość, sam pisałem na blogu o tym mechanizmie “palnięcia Korwina”. Nie mniej jednak teraz jest to wielce podejrzane. Czy ktoś o wielkiej znajomości systemu masońskiego i dużej inteligencji oraz specjalizujący się w grach robi coś przypadkiem? No i ten rondel:

 

 

Jak i u sztafeciarza:

 

 

Lubawiczowie u Trumpa:

 

 

Warto to wszystko mieć na uwadze. Ja i tak będę głosował na program, z którym się utożsamiam, ale nie na osoby.

 

Wracając do ONZ. Jakiś teatr nas czeka z tym Izraelem. Jakaś tania sztuka.

 

 

 

Updated: 1 marca 2019 — 18:17

2 komentarze

Add a Comment
  1. Tania sztuka dla mas, czyli też wszelkie false flag itp. :/
    A tak to nie ma przypadków, z tym człowiekiem również…

  2. Wydaje mi sie ze Izrael juz dlugo nie bedzie istnial , gora jakies 3-4 miesiace.Czarne chmury nad zydami.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: