Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor wskrzesił zmarłego, a firmy pogrzebowe go pozywają.

Do niezwykłej sytuacji doszło  w południowej Afryce Południowej. Pastor Alph Lukau krzyczał do mężczyzny leżącego w trumnie “wstań”. Następnie umarły ożywa, a tłum zaczyna krzyczeć z radości.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GUEvOSTq3rE

 

Czy jednak istotnie jest to niezwykła sytuacja?

 

 

Kontrowersyjny pastor Alph Lukau z Alleluia Ministries – który pojawił się na pierwszych stronach gazet po tym, jak w niedzielę podniósł  człowieka z martwych – został oskarżony o zorganizowaną przestępczość, oszustwa i wprowadzanie w błąd.

Twierdzenie pochodzi od przywódcy innej grupy kościelnej, która we wtorek oświadczyła, że ​​wszczęła postępowanie karne przeciwko Lukau.

“Widziałem zbyt dużo chciwości z ambony i komercjalizacji w kościele, wśród innych niepokojących praktyk” – powiedział biskup Elly Mogodiri z Globalnego Kościoła Chrystusowego w St Oaks.

“W tej chwili jesteśmy świadkami inscenizowanego, oszukańczego i niewiernego aktu wskrzeszenia zmarłej osoby w kościele Alleluia Ministries International (AMI) pod przywództwem proroka Alfa Lukau.”

 

 

“Zdaję sobie sprawę i zostałem należycie poinformowany, że sprawa ta jest zaliczana do przestępczości zorganizowanej, oszustwa i wprowadzenia w błąd, w związku z czym od tego czasu zwróciłem się do mojego lokalnego posterunku policji, który jest Hartbeespoort SAPS w prowincji Północno-Zachodniej, i otworzył sprawę zorganizowanej przestępczości “, powiedział.

Policja North West potwierdziła, że ​​sprawa została wniesiona.

Mogodiri powiedział, że również szukał możliwości dochodzenia sporów cywilnych przeciwko Lukau, które, jak twierdził, przyniosłyby korzyści biednym ofiarom krzywdy Lukau.

“Kościoły muszą odstąpić od decyzji dotyczących zarządzania marką, ponieważ nie jest to pobożne, ponieważ jako ciało Chrystusa powinniśmy nauczać nasz lud, aby odnosić się bezpośrednio do Boga, a nie z nami jako biskupami, prorokami lub pasterzami. “ – powiedział.

 

Na filmie ten człowiek wcześniej już ruszał szczęką. Nie wiem czy już “wskrzeszony”. Jednak należy mieć na uwadze słowa Jezusa:

 

Gdy więc rzekną wam: »Oto jest na pustkowiu« – nie wychodźcie; »oto jest w ukryciu« – nie wierzcie. Albowiem jak błyskawica pojawia się na wschodzie i jest widziana aż na zachodzie, takie będzie i przyjście Syna Człowieczego.”

 

 

 

lub

 

“Wielu powie mi tego dnia: Panie, Panie, czy w Twoim imieniu nie mówiliśmy z natchnienia Bożego i w Twoim imieniu nie wypędzaliśmy demonów, i w Twoim imieniu nie czyniliśmy wielu dzieł mocy? A wtedy im oświadczę: Nigdy was nie znałem. Odstąpcie ode mnie wy, którzy czynicie nieprawość.”

 

Obecnie popularne jest duże zwiedzenie charyzmatyczne. Przykładem tego jest sam Trump, na którego charyzmatycy położyli ręce.

To, że ktoś na Was kładzie ręce nie znaczy, że jest to człowiek Boży. Ba, jest duże prawdopodobieństwo przekazania złego ducha. Nie dajcie byle komu wkładać na siebie ręce.

 

 

 

Updated: 26 lutego 2019 — 21:02

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Adminie! Proszę o odpowiedź! Przed chwilą chciałam wejść na blogspot pewnej dziewczyny, a wyświetliła mi się całkiem inna strona internetowa, a nawet nie widać adresu tej strony!!! Strona ta jest o czasach ostatecznych, o Jezusie, o nawróceniu, wszystko jest po angielsku, jest to bardzo długi tekst. Spróbowałam wejść na innego blogspota, przypadkowego, a wyświetla się to samo. Proszę wejdź na jakikolwiek blogspot i powiedz mi czy Tobie też się to wyświetla bo aż mam ciarki!!!

  2. Na tym filmiku widać jak on oddycha zanim wstaje

  3. Przepraszam – nastąpiła pomyłka. Zamiast blogSPOT wpisałam blogPSOT. Wpisz proszę w pasek adresu obojętnie jakie słowo, np. (biedronka.blogPSOT.com) i też zobaczysz tę stronę. Działa na każdym słowie, nawet na ciągu pomieszanych liter, np. (fksdhfd.blogpsot.com). Ale wciąż mam ciarki, że coś takiego się stało. To jakiś znak…

    1. Ale jazda 😮 Jak ktos zna angielski to zrozumie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme