Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Restauracja, w której musisz sam zabić świnię, zanim ją zjesz.

Dustin Brown reżyser filmu  “Casa de Carne” chciał zmusić ludzi do refleksji.

W filmie  kelner zabiera jednego z gości na zaplecze  podając nóż, zamyka go w małym pomieszczeniu.

 

 

To nie jest foto z internetu. To jest scena z filmu. Świnka kontra człowiek:

 

 

Bardzo dobrze, że taki film powstał, choć nie wiem jaka jest cała fabuła, ale chciałbym aby każdy musiał zabić te świnie, które je.

Na całe szczęście ja nie muszę tego robić, gdyż praktycznie żadnych zwierząt nie jadam.

 

Niestety, ale taki film wpłynie na skąpy procent, ponieważ ludzie są dosyć obłudni i niekonsekwentni.

 

Ostatnio dostałem taką myśl o świniach. Dlaczego świnia nie była składana na ofiarę? Wszak też zwierzę. Dlatego, że świnia była nieczysta i jest dla Żydów nadal nieczysta. Zwierzę ofiarne miało być czyste i nieskazitelne. Piękny gołąbek miał mieć ukręconą szyję aby ludzie brzydzili się grzechem i nigdy więcej tego nie robili. Dzisiaj ze względu na kogoś ważniejszego od baranka i gołąbka mogą grzeszyć. Największa ofiara na świecie, a tak łatwo przychodzi nam grzech…

 

 

 

 

 

 

Updated: 20 lutego 2019 — 13:43

12 komentarzy

Add a Comment
 1. ja uczestniczyłem w zabijaniu świni nie raz( na wsi to normalne)osobiście ostatnio ograniczam wieprzowinę , tak z miłości do Pana, chodź może nie jestem konsekwentny w tym, ale na pewno będę się starał, żeby całkiem zrezygnować z wieprza.

  1. ale brawo Ty bo przynajmniej jesteś szczery i masz prostote serca.

   1. Całkowite porzucenie spożywania wieprzowiny, zwłaszcza na wsi, jest niezwykle trudne. U większości rodzin robienie czy kupowanie wyrobów wieprzowych jest tradycją na równi z dzieleniem się oplatkiem podczas wigilii. Sam od dziecka jadam wszelakie kiełbasy czy szynki i nikt nigdy nawet nie wspomniał o tym, że to jedzenie może być nieczyste. Nawet księża. Co wiecej, w młodości pomagałem czasami tacie przy pracach remontowych. Pamiętam, że gdy malowalismy plebanie, ksiądz częstował nas dziczyzną.
    Któż z nas nie zajadał się kotletem schabowym podczas rodzinnych obiadów?

    1. Indygo. Dokładnie tak to wygląda jak piszesz, rezygnaca z wieprzowiny na wsi spowodowałaby złe stosunki z rodziną, znajomymi itd.
     Ja sądze że jest to mięso nieczyste i lepiej go nie jeść, ale mimo wszystko lepszy wieprzek ze wsi bez antybiotyków i pasz z GMO (chociaż tak naprawde jedzą soję GMO w paszach, ale wiele mniej niż w fermach), niż zdechłe krowy o czym wiemy od niedawna, czy naszprycowane kurczaki co rosną kilka tygodni. W tym wypadku kierowałbym się zdrowym rozsądkiem :), można nawet nie jeść mięsa wcale, jeśli ktoś jest w stanie tak funkcjonować, ale trzeba wtedy jakoś bardziej urozmaicać swoją dietę.

 2. Widziałam ten film, daje do myślenia…

 3. Co do jedzenia wieprza. Zagrywka trochę nieczysta ☺ i świńska ☺ ale można powiedzieć rodzinie że np. na badaniach okresowych w pracy wyszły Ci złe wyniki krwi. Lekarz zalecił szczególnie badania i wyszło, że możesz mieć nietolerancję na wieprzowinę i na jakiś czas musisz odstawić. Wiem, że to kłamstwo i zaraz przejedzie mnie walec ale zyskasz czas żeby nabrać śmiałości, przyzwyczaić domowników i nie bedzie Cie ściskało w środku za każdym razem jak bedziesz wcinał kiełbachę. Jak przyjdzie czas to odpalisz petardę nafaszerowaną prawdą. A tak na marginesie. Oprócz prosiaka są inne zwierzęta, których jeść nie powinnyśmy Kpł 11. Często zapominam o zającu i dziczyźnie

  1. smutne jest właśnie to że ….

   sataniści,lgbt,politycy ,jakieś śmieszne gwiazdy telewizyjne ,radiowe ,muzycy,celebryci,księża i różnego rodzaje dziwni ludzie itd.zniekształcają ,zniechęcają,zakłamują pomoc zwierzętom a także odrzywianie się pokarmem w którym niema cierpienia zwierząt .Dla mnie veganizm nie jest religią ,nie jest wyznacznikiem życia , ale szacunkiem do BOGA i jego stworzenia i stworzeń, szacunkiem do słów które wypowiedział po stworzeniu ludzi i co mamy jeść.

 4. jak mogę powiem parę zdań od siebie, od 7 lat zająłem się pomocą zwierzętom od 9 lat nie jem wogólę zwierząt stworzeń BOŻYCH ,7 lat temu miałem ich około 100- króliki ,koty kaczki ,świnki morskie ,psy wszystkie uratowane przed rzeznią ,i wyrwane z okropnych warunków w których nie było dla nich szacunku,domu ,czystego jedzenia nie mówiąc o miłosierdziu,czy miłości do tych stworzeń BOŻYCH .Widziałem ich radość ,zabawę ich życie, czy smutek,widziałem także cierpienie operacje ratowanie życia, czy śmierć ,umierały przymnie także w klinice ,lub na moich rękach i oczach gdy przyszedł ich czas ,ale zawsze dziękuje BOGU ,i dziękowałem że pozwolił mi się nimi zaopiekować ,leczyć ,stać w ich obronie,
  brać w ich życiu udział ,że mogłem i mogę służyć JEGO istotom I dzięki BOGU spojrzałem na zwierzęta jak na braci mniejszych ,a nawet starszych bo przecież zostały stworzone przed nami nie dla nas i naszego widzimisię czy kulinarnych przyzwyczajeń ale aby głosić chwałę BOŻĄ JEMU oddając cześć i chwałę , dlatego proszę ,mówię gdzie mogę o ich życiu,roli,o tym co czują ,co je spotyka z rąk człowieka ,o ich cierpieniu ,bólu,okrucieństwie i mordzie na nich czyniąc to zawsze i wszędzie na chwałę BOGA i z szacunku dla jego stworzeń zwierząt .Dlatego spójrzmy na zwierzęta jak na istoty którym BÓG dał życie,na istoty które należą do NIEGO a nie do nas ludzi ,spójrzmy jak na istoty żywe czujące ,myślące ,pełne radości ,czy smutku ,pełne miłości dla swoich rodzin ale także do nas ludzi ,spójrzmy na ich bez interesowność i prawo do życia które dał im BÓG a nie my ludzie, bo one nie są jedzeniem ale życiem czyńmy dobrze także wobec jego stworzeń i przyrody a BOŻE IMIĘ będzie jeszcze bardziej wychwalone.

 5. Dużo rzeczy się marnuje na świecie. Świnię czy kurczaka czy tygrysa zabiłbym, ale tylko żeby zjeść o ile mnie by nie zabito. 😉 Z szacunkiem i bez marnotrawstwa. Film wygląda jak promocja dla wegan. Mężczyzna w pokoju jest niemęski, bo się wycofał. Nie kupuję tego, ale podoba mi się obraz, coś w stylu “Black Mirror”.

 6. Po drugie zrywając owoce, uprawiając roślinność, robisz także moralnie źle, bo wykorzystujesz tylko by zjeść. Coś odrywasz, zabierasz, niszczysz. Ja tak to widzę. Pozdrawiam i z Bogiem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: