Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieta o odwadze mężczyzn, których coraz mniej. Satanizm w Watykanie. Co wy na to katolicy i ekumeniści?

Jeśli jest coś takiego jak charakter męski wszczepiony nam mężczyznom  przez Boga, to ta Pani na pewno go ma:

 

 

Filmik jest w moim stylu, czyli ukazujący niewygodne prawdy, ale chciałem zwrócić uwagę na fakt, iż z braku mężczyzn w polskojęzycznych zborach ta kobieta nadrabia za nich zaległości.

Przepraszam za ten prowokujący tytuł, ale miał on być kontrowersyjny i Broń Boże w stylu Pudelka, ale zmuszający  osoby przebrane w stroje mężczyzn, a mające w dowodach zaznaczoną jako płeć “mężczyzna”, aby nie tylko ustosunkowali się co do wartości merytorycznych, ale do odwagi tej kobiety.

Niestety na co dzień mam do czynienia z tchórzami idącymi z prądem lub takimi mężczyznami, którzy nie potrafią wybrać swojej drogi życiowej i wcale nie myślę tutaj o ścieżce zawodowej a o pewności siebie w walce ze złem, w konfrontowaniu się ze światem. Łatwiej jest uzdrawiać, modlić się, niż walczyć z tym systemem.

To Bóg czyni z człowieka mężczyznę.

 

Ci “bohaterowie” w swej zazdrości atakują mnie czasem, ale nigdy niczego nie zaryzykowali. Kiedy owa Iwona Shamshan z charakteru jest mężczyzną, tak ci co mnie atakują z zazdrości z charakteru są kobietami. W tym duchu istotnie transeksualizm występuje wśród chrześcijan. Myślę że od dzisiaj zacznę dzielić ludzi na chrześcijan i Chrystusowców. Będzie mi łatwiej trzymać dystans do chrześcijan.

 

Jeśli chcesz naprawdę być mężczyzną, to miej odwagę czynić to, co ta kobieta robi.

 

W filmie jest mowa o:

 

-gwałtach krów,

-mieleniu kurczątek,

-4 miliony dolarów na wyciszenie przez Watykan molestowanie seksualnego

 

 

 

Jecie dla własnej przyjemności  niezdrowe świnie i zwierzęta podle traktowane i jeszcze przekręcacie Biblię mówiąc że jesteście wolni do Prawa łobuzy jedne. Mam na myśli tych, którzy świadomie pomimo wielu argumentów to czynią. Nie mówię o młodych w wierze, ludziach niepewnych, rozchwianych.

Z takim kościołem wchodzą w ekumenię zwyrodnialcy z pseudo protestantyzmu. Z kościołem pedofilii.

 

Co wy na to obłudni katolicy i obłudni protestanci? Tu nie ma mowy o teologii ale o wielkiej krzywdzie na dzieciach i zwierzętach.

Co na to najświętsza panienka?

 

Updated: 18 lutego 2019 — 22:49

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Ta pani jest piękna i waleczna. Ma też wielką wrażliwość – typowo kobiecą cechę.

 2. Szlif Brylantowy

  Świetna kobieta, przejrzałem kilka jej filmików i robi wrażenie tak, jak napisała Agnieszka swoją walecznością, a i urodą również:) Niemniej jednak Adminie zastanów się, czy ten tytuł jest na pewno pasujący. Rozumiem, że nie miałeś złej intencji, ale mimo wszystko jest fatalny (sam myślałem, że to jakiś zboczeniec udający kobietę) Pozdrawiam:)

 3. Taki jesteś odważny, że boisz się przestawić z imienia i nazwiska, o wizerunku nawet nie wspomnę. I gdzie ta odwaga “mężczyzno”. Wielu z tych, których opluwasz nie kryją się za klawiaturą pod przybranym Nickiem.

  1. wyjątkowo odpowiem ponieważ w regulaminie napisalem że nie będe publikowal atakow personlanych.

   Gromie, organizuje zjazdy, na ktorych fizycznie sie pojawiam. Nie mój hologram ale ja.
   Nie lubie splendoru po prostu z jednej strony, a z drugiej działam w sferze gdzie mam wielu hejterów, ale z Tobą moge sie jak najbardziej spotkać. Mój mail: admin @ detektywprawdy.pl
   Gromie bądź odważny!

   1. Ja nie prowadzę bloga, gdybym prowadził, to na 100% poznałbyś moje personalia. Cóż z tego, że obracasz się w sferze hejtu? Czy nie jest to cena, za Chrystusowca za brak kompromisu z tym światem? Niech więc czyny pójdą w ślad za głoszonym słowami. Odwagi Piotrze. Ps. To nie jest personalny atak – nie poczytaj tego w ten sposób. Po prostu mówię “sprawdzam”. Tylko tyle i aż tyle… Pozdrawiam Tomek.

    1. Tomek a nazwisko?
     Jestem do dyspozycji na zjazdach i mogę się tez osobiście spotkać i przedstawić. Nie mam z tym problemu.
     Jesli robisz cos bardziej ode mnie odwaznego to chętnie się z tym zapoznam i być może będziesz dla mnie natchnieniem.
     Maila nie napisałeś.

     System zapewne wszystko wie o mnie, ale nie mam zamiaru uzerac sie dodatkowo z osobami chorymi psychicznie. Wystarczy tyle co jest i nie ma na myśli Ciebie, ale owych hejterów, np jest taki katolik ktory nie akcpetuje Pawla sa inni ktorzy mnie nienawidza anadal czytają. Chrześcijanie to pokaleczeni ludzie, ktorzy mysla ze sa wyzwoleni ale tak prawdę to bardzo chorzy ludzie. Im dluzej prowadze blog i spotykam się z ludzmi tym bardziej widzę chorobę w chrzescijanstwie.
     Wolnosc daje dopiero spojrzenie na swoja belkę i staram się to czynić wobec siebie.
     a teraz wracam do pisania

     see You 🙂

 4. Lubię ją słuchać, ale czy wiesz, że miała śmierć kliniczną i wierzy w tak zwaną V Ewangelię, która głosi hasła ruchu New Age, czyli, że Jezus już kilka razy był na ziemi, że istnieję reinkarnacja i wreszcie ta Pani brała udział w kursach Alpha, które otwierają wpływ na działalność demoniczną. Pamiętaj Szatan to ojciec kłamstwa. Trochę prawdy i mix kłamstwa.

  1. Dziękuję bo wczoraj akurat pewną osobę ostrzegałem by nie do końca wierzyła tej kobiecie.

   Ja nie znam jej i nie polecam jej jako autorytetu biblijnego ale wskazuję odwagę i sam temat mordoeania zwierząt i dzieci.

   Mam tylko nadzieję że widzowie potrafią to oddzielić a ja sam nie jestem na szczęście przykuty do żadnej medialnej osoby.

 5. Dieta weganska , ja kocham mieso , nie wyobrazam sobie zycia bez miesa , np moj dziadek cale zycie jadl mieso byl rolnikiem i dozyl 100 lat w swietnym zdrowiu . Jezus Chrystus stworzyl wszystko dla czlowieka ,nie jestem za meczeniem zwierzat ,ale niech ta pani mi nie mowi co jesc, wielu tych weganow wygladaja jak zwloki(nie obrazajac nikogo) . Nie trzeba byc weganinem zeby byc blisko Pana.Hallelujah Chwala Bogu .

  1. To prawda że nie trzeba być weganinem by być przy Jezusie ale warto wiedzieć jak się hoduje zwierzęta. No i nadal obowiązuje zakaz jedzenia świni.
   Pan Jezus jadł ryby i już na tej podstawie wiemy że nie był weganinem.

 6. Czesć
  Ogulnie masz rację jednak mimo wszystko chciałby napisac coś w obronie męszczyzn, owa kobita jest owszem odważna ale tylko gada, to jest domeną kobiet natomiast “męczyżni” więcej działają niż gadają bynajmniej tak zawsze było, zreszta wystarczy poczytać nasze ulubione księgi w których zawarta jest historia świata aby się przekonać że tak było. Obecnie wszystko jak wiadomo jest do góry nogami, również i “chłopy” nie są już sobą. szatan za przyzwoleniem i pomocą ludzi zniszczył prawie wszystko, czy jest coś na ziemi co nie zostało dotknięte korupcją? chyba jedynie te miejsca gdzie ludzi nie było:) Mało tego wszystko wygląda na to że fałszywym zbawicielem świata też będzie… kobita!, chyba Wiecie o kogo mi chodzi:)) pozdrawiam wszystkich na blogu.

  1. Wiele opiera się na słowie.
   Przez słowo poseł może się czemuś sprzeciwić. Przez słowo możesz zagłosować na pro polskie partie. Przez słowo pisane powstał ten blog uświadamiający.
   Itd itd

   Tak tutaj się zgodzę. Najpewniej to kobieta będzie zbawicielką.

 7. Ja czuję od niej jakieś traumy co może wpływa na Twój odbiór jej jako kobiety.

  1. Owszem, ta Pani przeżyła straszne traumy. Dużo cierpiała i cierpi, bo jest to też cena jej odwagi mówienia o tych rzeczach.

 8. A ja z innej beczki, wykorzystując fakt, że tyle tu komentarzy, a o komentatorów mi właśnie chodzi. Ten blog jest bardzo ciekawy i potrzebny. Chciałbym często poczytać co inni mają do powiedzenia, ale nieraz rezygnuję, bo ktoś nie znalazł czasu na refleksję nad sobą i robi z siebie “gwiazdę”. Proponuję aby narzucić sobie limit wysyłanych komentarzy, albo założyć własnego bloga. Rozpraszanie się tym, co ma do powiedzenia jedna osoba ( są to często bardzo długie wypowiedzi) jest na dłuższą metę męczące, a i admin ma więcej pracy. Może niektórzy mają podobne zdanie do mojego, ale jeśli nikomu to nie przeszkadza, to trudno będę musiał z tym jakoś żyć…
  “Uderz w stół, a nożyce szię odezwą”….

 9. Jeżeli to kobieta miałaby być fałszywym mesjaszem to Żydzi by tego nie kupili. Bardziej jakiś transik

 10. mnie tez ten song kojarzy się z żałobą i jest troche jak ostatnie songi Dawida Bowie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: