Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fortnite – gra nr 1 wśród dzieci 9-15 lat z satanistycznym przesłaniem.

Wystarczy bierność rodziców, by zwyciężyło ich dzieci zło. Takie jest moje motto do artykułu, który napisałem.

 

Zastanawiałem się niedawno nad tym, w jaki sposób pomagam ludziom. Chciałbym w realu, ale takich niezbyt wielu znam. Czasem jak z tym człowiekiem w zimę pchającym wózek się ocieram o potrzebujących. Ale chciałbym jak  Desmond Doss jeszcze innych ratować i wtedy sobie uświadomiłem jak ważną rolą jest uświadamianie innych takimi i podobnymi tekstami.

 

Mówi się, że coś wpływa na psychikę ludzi. Kiedyś, zapewne 100 lat temu, takie sformułowanie nie było zbyt znane. Mówi się także “ten człowiek ma na mnie/na ciebie zły wpływ”. Czasem gdzieś idziesz  i czujesz, że coś nie jest tak. Prawdziwi Chrystusowcy zawsze będą czuli inność, czy to w rodzinie niebiblijnej czy w pracy. Nie ma innej opcji. Jeśli tego nie czujesz, to nie narodziłeś się na nowo i wcale nie mam tu na myśli wiedzy o spiskach, ale świadomość konfrontacji systemu wartości.

W takich sytuacjach masz wybór: albo być pod wpływem tego zła, albo wpływać swoim (Jezusa) światłem na to dobro.

Co więc oznacza wpływać na psychikę? Cóż w ogolę oznacza psychika? “Psyche” z  greckiego tłumaczy się jako dusza. Najprościej pisząc, wpływanie na psychikę jest wpływem na Twą duszę, która albo pójdzie do jeziora ognia, albo do Królestwa Boga.

 

Jak natrafiłem na temat gry Fortnite?

Przez czytelnika Chrystusowca, który doświadczył swej z nią przygody, którą opiszę, by później umieścić materiały graficzne  z netu o szkodliwości tej gry.

Ów czytelnik w 100% był prowadzony przez Ducha Świętego, gdyż na to wskazują  fakty.  Otóż jako ojciec na pewnym przypadkowym spotkaniu z pogańską rodziną (Duch działa jak chce) dowiedział się od… niewierzącej kobiety o szkodliwości gry Fortnite, w którą to grał jego syn. Od tego spotkania towarzyskiego upłynęło kilka dni i czytelnik ojciec Chrystusowiec postanowił wyrywkowo sprawdzić tornister syna zaglądając do  PIERWSZEGO LEPSZEGO  zeszytu. Okazało się, że syn tego Chrystusowca ma obok lekcji narysowane pentagramy. Ojciec w szoku z niedowierzaniem patrzył na ten zeszyt. Syn z początku powiedział, że to koleżanki. Później przyparty do muru przyznał, że to on sam. Zwykle matka notabene poganka –  co jest powodem konfliktu w wychowaniu –  sprawdzała zeszyty, ale w związku z tym, że ich dziecko się dobrze uczy, to  nie zaglądała. Ale nawet po zobaczeniu w zeszycie syna pentagramu zbagatelizowała owe znaki i jeszcze miała pretensje do ojca, że przesadza, że ma schizy. Tak bywa w mieszanych związkach. Później si okazało syn lekceważył matk

 

Jednak pomimo różnic, Duch Święty zadziałał. Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa za Ducha, którego otrzymaliśmy.

 

Notabene, proszę o modlitwę za syna czytelnika, aby wszelkie zło opuściło to dziecko.

 

Przez tę sytuację zainteresowałem się tą grą.

 

Oto wybrane zdjęcia postaci gry, która robi furorę w Polsce i zapewne na świecie.

 

 

Tatuaż – czaszka. Kobieta walcząca…

 

“Ekskluzywny pistolet”. Gra jest strzelanką? Do kogo te dzieci strzelają? Do fikcyjnych ludzi. 

 

 

Oto postacie z tej gry:

 

 

Trzeba wiedzieć, że omawiana przeze mnie gra jest tym samym pod względem sukcesu, co Gwiezdne Wojny w latach 80ych.

 

 W dwa tygodnie po wydaniu liczba graczy przekroczyła liczbę 10 milionów. Do marca 2018 r. szacowano, że ma ona ponad 45 milionów graczy[6], a 3 miesiące później, w czerwcu 2018 roku, Epic ogłosił, że liczba graczy osiągnęła 125 milionów w mniej niż rok[7], a co najmniej 40 milionów graczy grało w tę grę raz na miesiąc. W listopadzie 2018 r. Bloomberg poinformował, że Fortnite ma ponad 200 milionów zarejestrowanych kont na wszystkich platformach[8]. Wikipedia

 

200 milionów zarejestrowanych kont. Liczba Polaków wynosi 38 milionów z tego kilka milionów zagranicą na arbajcie, co powoduje, że dzieci stają si eurosieotami. Tak tutaj jest dobrze…..

 

Dzisiaj z kolei inny czytelnik podesłał mi link do nowego bohatera Fortnite. Zrobiłem psc tej postaci:

 

 

Tego upadłego bohatera o nazwie Fallen Love Ranger można dokupić za 20 dolarów.

Zwróćcie uwagę na kolorystykę. Ledowo różowa jak w pewnych dzielnicach Amsterdamu. Groźne oczy. Ten różowy ma być chyba symbolem miłości… Mieszanie dobra ze złem.

 

 

Słabo znam angielski, ale może ktoś mnie poprawi. Imię tego szatana tłumaczy się chyba jako Upadły Komandos Miłości?

Zapewne po jego możliwościach w grze można to rozwikłać.

 

Obejrzyjcie  sam filmik jakie postacie wstępują w tej wzbogaconej grze:

 

 

Ten upadły komandos miłości ma ciekawe atrybuty i rekwizyty. Książkę z logiem o kształcie V ( piramida /\)  oraz jakby funkcję spadania z nieba. Skąd my to znamy?

 

“Ty jesteś namaszczonym cherubinem nakrywającym; ja cię ustanowiłem. Byłeś na świętej górze Boga, przechadzałeś się wśród kamieni ognistych. (15) Byłeś doskonały w swoich drogach od dnia, kiedy zostałeś stworzony, aż znalazła się w tobie nieprawość. (16) Przez twój ogromny handel pełno pośród ciebie bezprawia, i zgrzeszyłeś. Dlatego zrzucę cię z góry Boga, cherubinie nakrywający, wyniszczę cię spośród kamieni ognistych. (17) Uniosło się twoje serce z powodu twojej piękności, znieważyłeś swoją mądrość z powodu twojego blasku. Rzucę cię na ziemię i postawię cię przed królami, aby się tobie przypatrzyli.” Ez 28. 

 

 

Dziecko zaniedbane, to dzieci szatanowi sprzedane, bym powiedział. Zapamiętajcie to i nie interesuje mnie co powiedzą o tym co napisałem i o mnie nieświadomi zła młodzi ludzie. Zbyt wiele osób pokazało mi, że ta gra to podstępne zło.

Gdybym się przejmował opinią pogan świętujących 24 grudnia to już dawno bym zamknął blog…

Zło nigdy nie przedstawi się jako zło.

 

Módlmy się także o to, by polscy rodzice więcej uwagi poświęcali swym dzieciom, żeby czuwali nie traktując swych dzieci jak zabawki a ich telefonu jako gwaranta swojego (rodziców) wolnego czasu od wychowania.

 

Trwa kolosalny atak na rodzinę i dzieci. Niektórzy pastorzy nawet promują X box. Uciekajcie od takich zborów gdzie rośnie szczypiorek…

 

Podejrzewam, że jeszcze wrócę do tematu, gdyż mam bardzo wiele przemyśleń związanych z ta grą.

Czuwajcie, bo wróg Wasz nie śpi. Módlcie się nieustannie za świętych naszych braci i siostry.

 

 

Updated: 15 lutego 2019 — 15:29

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Z tymi pentagramami to bardzo ciekawa sprawa…

  Kiedys jak chodziłem do postawowki bodajże mialem podobnie. Otóż siedząc sobie na lekcji z nudow zacząłem rysowac w zeszycie jakies bazgroły, i nie wiedzac czemu “udalo” mi sie nagle narysowac pentagram. Do dzis sie zastanawiam skad znalem te ruchy dlugopisem, bo to przyszlo jakby “znikąd”…

  Dodam ze w tamtych.czasach tez duzo gralem w gry wideo.

  Gdybym miak dzieci, wszystkie konsole wyrzucil bym na smietnik. Automatycznie. Gorzej z komputerem, ale pewnie tez bym nie mial, jedynie laptop, na których nie bylo by ŻADNYCH gier.

  Pozdrawiam

  1. dziki za komentarz bo to jest świadectwo. Wazne świadectwo jak to działa.

 2. Co Desmonda Dossa. Został odznaczony kongresowym medalem kongresu USA. Zobaczcie jak wygląda te złotko https://pl.wikipedia.org/wiki/Medal_Honoru_(Stany_Zjednoczone)

  1. to oczywiste, ale w tamtych czasach kto sie znał na sy,bolice okulstystycznej. Sami pasotrzy dzisiaj si nie znają

 3. Nie miałem intencji dotykać samego Desmonda tylko chodziło mi o sam kształt tego medalu. Skąd chłopina mógł wiedzieć. Sam rok temu nosiłbym taki na klapie jakby mi dali 🙁

  1. spoko, ale wol sprostować bo inni tez moga nie rozumiec… 😉

 4. Niestety, atak na dzieci trwa w najlepsze a rodzice nie dbają o swe pociechy bo co? Sami wychowani na gwiezdnych wojnach czy głosnej muzyce rockowej nie widzi w tym nic zlego.
  Tutaj kolejne dwa niewinne obrazki z gry:
  https://i.pinimg.com/736x/2a/43/c5/2a43c58c6c2ab8599b3dd3ebbb738adc.jpg
  https://progameguides.com/wp-content/uploads/2018/10/fortnite-outfit-dj-bop.jpg

 5. Mój dwunastoletni brat w to gra i jeszcze w jakomś inną gre twórców Forthnite; mówi ze większość jego klasy w to gra. (Nie polecam)

  1. no właśnie słyszałem od kilku rodziców, że ta gra to moda, standard.

 6. Hmm, interesujące. Te spirale na ostatniej postaci momentalnie skojarzyły mi się z symbolami używanymi przez szajki pedofilskie, które opisało FBI w swoich dokumentach – https://wikileaks.org/wiki/FBI_pedophile_symbols. Istnieją jeszcze podobne znaki, ale w wersji różowej, odpowiednio odnoszące się do drugiej płci. Zresztą ta nazwa… Fallen Love Ranger… Szczerze to mam nadzieję, że to tylko moja nadinterpretacja, a nie bardzo “zabawny żart” twórców.

 7. Ta gra zawsze wydawała mi się jakaś dziwna… :/

 8. Ta niby piramida to jest v bucks czyli waluty w grze a książki to zadania na v buksu i nie ma zdolnośći spadania z nieba spadania z nieba gdybyś się zainteresował to byś wiedział że w grze chodzi o to że sto osób spada z battle busa na wyspę ostania osoba wygrywa tzw battle royale

  1. wymienione przez Ciebie gadżety akurat to detale. Najwaazniejsza to przemoc, i postać szatana i inne demony.

 9. Niestety nikt tego nie uważa za zło poza nawroconymi przez Boga. Sam bylem w szoku jak po paru latach odpalilem konsole i zobaczylem ze kiedys jako avatar wybralem symbol czlowieka z KODEM KRESKOWYM NA CZOLE.. A dzis w lesie zamiatalem nogą pentagram pewnie narysowany na piasku przez jakies dzieci…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: