Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

BYLI AGENCI MOSSADU ZAŁOŻYLI FIRMĘ, KTÓRA KIEROWAŁA KAMPANIĄ CLINTON

Grupa Psy-Group wzięła również udział w promowaniu zwolenników Bernie Sanders przeciwko kandydatowi Demokratycznej Hillary Clinton na Facebooku podczas wyborów w 2016 roku

Grupa Psy-Group wzięła również udział w obróceniu fanów Bernie Sanders przeciwko kandydatowi Demokratycznej Hillary Clinton za pomocą Facebooka podczas wyborów w 2016 r., Jak poinformował w „Mossad for Hire”, opublikowanym w tym tygodniu przez Adama Entousa i Ronana Farrowa.

Artykuł koncentruje się na niewielkiej kampanii firmy mającej wpływ na wybory w sprawie odwołania na pokładzie szpitala w małym kalifornijskim miasteczku. Jednak największą ambicją Psy-Group było wejście na amerykański rynek wyborczy, jak wynika z raportu.

Podczas wyścigu prezydenckiego w 2016 r . Firma zmobilizowała członków zespołu kampanii Donalda Trumpa do wpływu na wyniki. Stanowiska przyciągnęły uwagę FBI, według raportu, prowadzącego specjalnego doradcę Roberta Muellera do zbadania działalności firmy w ramach śledztwa w sprawie rosyjskiej ingerencji w wyborach i innych spraw.

Artykuł opisywał również operację o kodzie o nazwie Project Butterfly, finansowaną w wysokości 2,5 miliona dolarów według tego, co nowojorczyk nazwał „bogatymi żydowsko-amerykańskimi darczyńcami”. Projekt, którego celem było 10 kampusów uniwersyteckich, wystartował w lutym 2016 roku.

Celem artykułu „Butterfly”, przytaczanego w dokumencie firmy z 2017 roku, było „zdestabilizowanie i rozbicie ruchów antyizraelskich od wewnątrz”. Funkcjonariusze Psy-Group przeszukiwali internet, w tym media społecznościowe, pod kątem obraźliwych informacji o działaczach wspierających Bojkot, Ruch Divestment i Sankcji skierowanych do Izraela i opublikowano w Internecie przy użyciu fałszywych tożsamości i stron internetowych, których nie można powiązać z firmą.

Grupa Psy-Group została zamknięta w lutym 2018 roku, tak jak zespół Muellera zaczął kwestionować pracowników, zgodnie z raportem.

 

 

czasy-ostateczne.pl/byli-agenci-mossadu-zalozyli-firme-ktora-kierowala-kampania-clinton/?fbclid=IwAR0Unve43yZczUyKT3QRKySq7xBYIT_HlL4h_Xr7OrTpJmpJqrpfbdHcwkY

 

 

Updated: 15 lutego 2019 — 20:02

3 komentarze

Add a Comment
  1. no i w sumie wszystko jasne… „swoja” do „swoich” ciągnie… :/

  2. Z tego co chyba wiem-y to Rosja nie ma żadnych roszczeń majątkowych itd w stosunku do Polski i kto wie ale gdy już polscy politycy przeproszą za obrażanie Rosji to może być kiedyś tak że będzie Polska w sojuszu z Rosją jeśli jeszcze nie jest za późno bo widać gdzie zachód ma Polske (trochę na własne życzenie ,dyplomacja polska)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: