Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polskę nawiedzają “Iluzjoniści z Broadwayu”, czy raczej Illuminati z Broadwayu?

Ciężko jest nie zauważyć wszechobecnych reklam tego teamu.

Zarówno reklamy jak i sama strona przedstawiają to samo zdjęcie:

 

 

Jest to psc ich strony.

 

Wiem, że żaden z moich czytelników nie poszedłby na takie przedstawienie. Żaden z wiernych Bogu i pragnący uświęcania. Nie dlatego, że nie może, ale dlatego że nie chce. Podobnie jak z szabatem czy świnią. To nie jest religijność, a wybór.

 

Tekst piszę nie dla nich, ale dla tych po środku i reszty. Co może Bożego, a więc dobrego zaoferować grupa, która w logo ma piramidę jak setki innych firm i organizacji, które w ten sposób podpisują się ze swoją wiarą oficjalnie.

Biblia mówi w apokalipsie o ludziach Bożych mających pieczęć na czołach, w domyśle w umysłach. Oni podpisują się logami o kształcie szóstek, piramid, oka.

 

Być może teraz sprowokuje komentarze, których zapewne nie zobaczycie nigdy, ale osoby idące na ten spektakl nie będą zbawione. One już maja społeczność z demonami. Dlaczego? Kto szuka wrażeń za ciężkie pieniądze? Chyba nie człowiek będący przy Bogu?

 

Bilety są od 200zł.

 

Popatrzmy na jedną z gwiazd (pentagram jest symbolem gwiazd mediów):

 

 

 

Czy Dan Sperry, bo tak się nazywa, może coś Bożego wnieść do Waszego życia? Pytanie retoryczne.

 

Powstaje znacznie ważniejsze inne pytanie, którego odpowiedź jest o wiele bardziej istotna. Czy na scenie działają demony? Czy mogą mieć one wpływ na przeciętnego widza?

W samym świecie świeckim każda grupa wytwarza swego rodzaju duchowość. Nawet stowarzyszenie filatelistów :-). Jeśli spotkają się oni i zaczną rozmawiać o znaczkach, to po takim spotkaniu wyjada pełni radości, której źródłem jest wymiana myśli i spostrzeżeń, wiedzy z innymi podobnie myślącymi. To jest akurat taki neutralny przykład. Podam skrajny w tę dobra stronę.

Kiedy bierzemy udział w zjazdach czytelników naszego bloga, wyjeżdżamy mocno podbudowani i naładowani. Na kilka dni jesteśmy “podpakowani” Duchem Bożym. Jest niemożliwym jechać ileś tam kilometrów dla społeczności Bożej, spotykać się w imię Jezusa, czytać biblię, dzielić się doświadczeniami i nie wyjechać pełnym energii z samego Nieba.

Bez biblijnej analizy wiem, że kto z kim przestaje, takim się staje. Jeśli będziesz oglądał horrory, będziesz miał społeczność z demonami. Jeśli twoje dziecko gra w demoniczne gry, to nie spodziewaj się nierozsądny rodzicu, że będziesz miał kiedyś dobrego człowieka. Oddajesz go bezmyślnie demonom.

 

 

200zł za godzinny występ o złej duchowości…

 

Co ja mam myśleć, kiedy 5 dni w tygodniu publikuję codziennie teksty ostrzegające przed złem, a w szóstym (niedzielę) przygotowuję część i tylko garstka mnie wspiera?

Codziennie lektura prowadząca do dobrego życia, ale duch mamony ogranicza wsparcie. Myślę tu o mających możliwości. Blog uświadamia, ale do pomocy nie skłania.

Dodatkowo stres spowodowany zdemonizowanymi ludźmi, których komentarzy nie publikuję. Potomków Chama nie brakuje.

 

 

Wracając do pokazu. Bywałem przed narodzeniem i ja na tych drogich spektaklach. Na przykład “Klasztor Shaolin”, czy inne tego typu jak Moscow Night. Na tym akurat nie byłem, ale to jest ta grupa spektakli.

 

Ostatnimi czasy czarne lub bardzo ciemne paznokcie zauważam u wielu kobiet. Teraz wiecie skąd ta moda przychodzi. Już wiecie co to za duchowość.

 

 

Myślę, że części tych magików pomagają same demony. Pomijam już nie Bożą otoczkę. Wygląd to jedno, a możliwości i sztuczki to druga sprawa.

 

Popatrzcie na filmie poniżej jak po wypowiedzeniu przez chrześcijankę imienia Jezus Dan Spery ucieka:

 

 

Był bardzo spokojny i uważał, że jest spokojny, tylko ta kobieta ma problem.

Pozornie to wygląda na fanatyzm religijny tej Azjatki, a spokój iluzjonisty. Jednak ona okazuje mu troskę, a on ucieka.

Czy kobieta się myli?

 

 

Popatrzmy na inny filmik:

 

 

Kończy on film tym oto znakiem:

 

 

 

Jak myślicie, skąd ma ten …. talent? Czy nie podpisał się? Oczywiście oni zawsze powiedzą Wam, że to tylko zabawa. Cóż… 99% gwiazd bawi się z tymi samymi istotami duchowymi.

 

Inną prawdą jest fakt, że demony mają wpływ na rzeczy i ludzi. Mogą uzdrawiać dla swych celów jak na maryjnych objawieniach i mogą wyłączać prąd lub się nim bawić.

To właśnie za ich sprawą ludzie żyją w Matriksie i tutaj faktycznie jest mega Iluzja. Nie potrzeba kupować biletów na Broadway Illusion by zobaczyć mega iluzję w świecie polityki i wiary.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 7 lutego 2019 - 11:53

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Jak mnie denerwuje ta nachalna reklama…dobrze że tu o niej napisano…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish