Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Legenda wielkości słynnego Jana Pawła II obalona przez …. Franciszka. Karol Wojtyła zdemaskowany. Chronił nadużycia seksualne.

 

To, co akurat wiedziałem, o czym  byłem przekonany jeszcze pod koniec lat 80ych i wielu innych mawiało po cichu w świetle estymy słynnego papieża teraz wyjawia sam Bergoglio.

 

Jak się dowiadujemy kardynał Joseph Ratzinger miał udać się do papieża Jana Pawła II z dokumentacją dowodową. Jeden z portali zasugerował, że polski papież odprawił Ratzingera z kwitkiem.

 

“świętobliwy” Franciszek powiedział o sprawie nadużyć seksualnych:

 

” Papież Jan Paweł II, który pragnął poznać prawdę, poprosił go o spotkanie. Joseph Ratzinger przedstawił na nim dokumentację, wszystkie zebrane papiery. Gdy wrócił, powiedział do swojego sekretarza: “daj to do archiwum, wygrała druga partia” – mówił Franciszek.”

 

źródło:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/burza-po-wypowiedzi-papieza-rozne-interpretacje-slow-franciszka/h5se8me

 

Wypowiedź Franciszka zasugeruje, że Jan Paweł II celowo skrywał fakty o księżach pedofilach.

Robi się na prawdę ciekawie.

Zachodzę w głowę czym jest ten ruch polityczny Franciszka? Czyżby był on tym, który zamyka drzwi ostatni w tym upadającym kościele?

Czyżby był sędzia tego kościoła na rzecz islamu? Wszak tuż po wizycie w Arabii pada takie samobójcze dla kościoła stwierdzenie. Coś tutaj pachnie apokalipsą. Od dawna przeczuwam jakby Bergoglio miał za zadanie zniszczyć kościół rzymski. Dodajmy do tego jeszcze jego usilne polityczne działania mające na celu sprowadzenie muzułmanów do Polski a obraz sie powoli układa w całość, a puzzle cały czas dochodzą….

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 7 lutego 2019 — 21:38

4 komentarze

Add a Comment
  1. Oooo, widzę że “święty” jednak wcale taki nie jest, ma swoje za uszami… Oby więcej osób się o tym dowiedziało…

  2. Sądzę, że każdy kto ma wpływ na świat musi liczyć się z opozycją i walczyć, dokonywać kompromisów. Taki właśnie jest Kościół Katolicki. Jest atakowany i niszczony, ale należy oddać to, że jest jedynym, który na przestrzeni wieków dba by przypominać o Chrystusie. Można mieć inny światopogląd ale jeśli ktoś uderza w Katolicyzm i niech zostanie zniszczony to co zostanie z nauk Chrystusa? Szkółki niedzielne, ateizm lub Islam.

    1. Masz częściowo rację. Katolicyzm zniszczony to autentyczny zanik wartości chrześcijańskich. Dlaczego? Ponieważ katolicyzm jako matka Nierzadnic kontroluje protestantyzm i dlatego ten ma od niej zadanie aby być bierny bo to wg terminologii biblijnej to burdel mama ma trzymać prym a nie jej pracownice.
      W tym sensie masz rację. Ale tylko w tym. Gdyż Jezus to nie kościół.

  3. Ciekawostka: https://m.youtube.com/watch?v=JDEgc20W_UU nie wiem na ile zmanipulowany materiał a na ile prawdziwy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: