Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nieudolne uwalnianie od demonów w Londynie zakończone zgonem.

Rodzina zamiast związywać duchy, związała członka swej rodziny linami, skuty kajdankami, sklejony taśmami, a na jego ciele było ponad 60 ran, w tym ugryzienia. Rany były efektem “egzorcyzmów” odprawionych przez członków rodziny, których w sądzie scharakteryzowano jako “charyzmatycznych chrześcijan”.

Mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi zmarł po tym, jak został związany i unieruchomiony na wiele dni przez członków własnej rodziny. W ten sposób chcieli oni “wypędzić demona”, który miał zawładnąć 26-latkiem.

https://fakty.interia.pl/swiat/news-zabili-opetanego-czlonka-rodziny,nId,2820370#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Jak zeznał ratownik, jeden z braci zmarłego miał powiedzieć: “Kennedy, rozkazuję ci powstać w imię Jezusa”.

Niestety, ale wśród charyzmatyków jest największe zwiedzenie ze wszystkich pseudochrześcijańskich grup a ta śmierć jest tylko i aż tego symbolem.

 

Nie tak dawno pisałem o Sandrze, która z partnerem wskrzesza zmarłych.

 

 

Oczywiście nie chcąc wylewać dziecka z kąpielą trzeba powiedzieć, że są i kościoły, które uwalniają od demonów jak np w Krotoszynie.  Ekumenicznym i prosyjonistycznym Krotoszynie.

 

 

 

Wyznawcy judaizmu nieuznający Jezusa i pastor Lindner.

 

 Po tym poznajecie Ducha Bożego:
każdy duch,
który uznaje,
że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga.
Każdy zaś duch,
który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga;
i to jest duch Antychrysta, ”

 

Pastor Lindner z duchem antychrysta (judaiści) i maryjnym księdzem.

To tak a propos.

Ale prawda jest taka, że są skuteczni w uwalnianiu od demonów (na pewien czas) i nie muszą związywać ludzi fizycznie.

 

W informacji z Londynu padły słowa “Mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi”. A czymże jest psychika?

 

Psychika (gr. ψυχή, psyche – dusza) – termin odnoszący się do całokształtu procesów oraz dyspozycji niematerialnych, psychicznych człowieka”

 

Czyli człowiek miał problem ze swoją duszą. Ale w związku z tym, że byli przy nim ludzie nie mający w sobie Ducha Świętego, a w konsekwencji działali bez autorytetu Bożego, doszło do śmierci.

Tak się kończy, kiedy człowiek pokłada swe siły nie w Bogu a w sobie. Apostołowie również mieli pomyłki kiedy się uczyli. Pan Jezus powiedział wtedy do nich plemię niewierne. Tylko, że oni nie musieli nikogo ranić ani związywać linami.

 

 

Do ogólnie rozumianego środowiska chrześcijan należy podchodzić bardzo ostrożnie. Bardzo. Wychodząc z kościoła Rzymu myślimy, że wszyscy ewangelicy to super ludzie. Muszę tutaj użyć mocnego słowa poza tym wydarzeniem. Otóż wśród protestantów nie protestujących jest wiele zwykłych chamów i ludzi bezbożnych. Są ludzie illuminati, są syjoniści, są Jezuici. Nie ma nauczania zgodnego z biblią, nie przestrzega się dekalogu, organizuje marsze uliczne z Rzymem i Izraelem. Totalne zwiedzenie. Uważajcie na siebie.

 

 

 

Updated: 6 lutego 2019 — 09:34

5 komentarzy

Add a Comment
  1. No dobra skoro charyzmatycy zli, egz0orcysci katolicy zli, to do kogo mam sie zwrocic jezeli uwazam ze jestem nawiedzony, (odbicia palców w pokoju na scianach, gasnace swiatlo w kluczowych momentach, zapach gnojowki, kalu kiedy jestem wsrod ludzi, ludzie nawet z 20 metrow odemnie dostaja reakcji alergicznej, raz jak poszedlem spac pogniewany na boga, obudzilem sie w nocy z bolem odbuytu, po pojsciu do lazienki dziwnym zbiegiem okolicznosc prawie sie utopilem w wannie z niewielka iloscia wody.

      1. Dokładnie. Zwrocic się do Stwórcy a nie stworzenia. Zwlaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie każda parafia, kazdy zbór i chyba każdy kościół nie w Tą Bramę wchodzi co trzeba.

  2. Paweł dziwne bo z tym zapachem mam ten sam problem zresztą nie tylko ja. Jest dużo ludzi z tym problemem na świecie. ponoć jest to “nieuleczalna choroba” jednak wiem że to sprawa duchowa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: