Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jared Kushner planuje przepchnięcie pokoju na Bliskim Wschodzie przed gorącym rokiem 2020.

Jak wspomniałem dwa lata temu Jared jest poważnym kandydatem na ostatniego antychrysta. Jest on właścicielem kultowego budynku 666 Avenue.

 

 

Poniżej link:

 

Trump powiedział, że Jared Kushner, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue, przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie.

 

Tymczasem okazuje się, że Administracja Trumpa uważa obecnie, że ma zaledwie rok, aby rozwinąć plany porozumienia pokojowego między Izraelem a Palestyną, po izraelskich wyborach w kwietniu i przed inauguracją kampanii prezydenckiej w USA w 2020 roku następnego lata. Według trzech starszych doradców, zespół pokojowy prezydenta USA Donalda Trumpa negocjuje harmonogram uwolnienia ich planu

 To skłoniło część administracji do rozważenia wydania planu tak szybko jak to możliwe po głosowaniu w Izraelu 9 kwietnia. Ich krótki harmonogram może stać w konflikcie z wysiłkami w Izraelu, aby stworzyć koalicję rządową tuż po głosowaniu – proces, który może potrwać kilka tygodni. Urzędnicy amerykańscy odmówili komentarza, czy proces ten wpłynie na rozpoczęcie przez nich planu pokojowego.

 

Popatrzcie, potężny problem dzielący świat muzułmański z Izraelem, a właściwie konkretnie szyicki, gdyż to oni właśnie są w konflikcie z syjonizmem ma się zjednoczyć. Sunnici są w symbiozie z USARELEM.

 

Biblia ostrzega nas czym będzie porozumienie pokojowe dla świata:

 

Nie trzeba też, bracia, żebym wam podał dokładnie dzień i godzinę. (2) Sami nazbyt dobrze wiecie o tym, że dzień Pański nadejdzie tak jak złodziej w nocy. (3) Kiedy więc mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, nagle spadnie na nich zagłada, jak bóle na rodzącą, i nie ujdą. (4) Lecz wy, bracia, nie przebywacie w ciemnościach, aby ten dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. (5) Wy wszyscy bowiem jesteście synami dnia i światłości. Nie należymy więc ani do nocy, ani do ciemności. (6) Przeto nie śpijmy jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi. (7) bo ci, którzy śpią, śpią nocą, ci zaś, którzy się upijają, są w nocy pijani. (8) Lecz my należymy do dnia, przywdziejmy więc pancerz wiary i miłości, włóżmy hełm zbawiennej nadziei i bądźmy trzeźwi. (9) Bóg nie chce naszej zagłady, lecz zbawienia w Panu naszym Jezusie Chrystusie, (10) który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli, razem z Nim żyli.(11) Dlatego zachęcajcie się wzajemnie i budujcie jedni drugich dobrym przykładem, jak to zresztą czynicie. (12) Prosimy was, bracia, poważajcie swoich przełożonych, którzy się trudzą i napominają was w Panu 1 Tesaloniczan 5.

 

 

 

Pokój światowy będzie drugą wieżą Babel, kiedy Pan Jezus przyszedł z mieczem podzielić ludzi ze względu na wiarę, oni dążą do pokoju. Katolicy poddający się zwiedzeniu niebawem zobaczą wszelkie kłamstwa ich religii i wyjdą tak, jak my wyszliśmy z tego kościoła.

Paweł pisze, że nie trzeba podawać dnia ani godziny, ale kiedy będą mówić pokój i bezpieczeństwo. To już się dzieje. Zagłada na świat przyjdzie jednak kiedy oświadczą o panującym pokoju, a więc jesteśmy kilka “dni” przed zagładą.

 

Kushner nie wierzy, że harmonogram wyborczy wpłynie na proces pokojowy Białego Domu – lub jego rolę w nim – w dużej mierze ze względu na spodziewany czas trwania  Partii Demokratycznej. Ale Demokraci będą mieli kandydata do maja 2020 r., Przed konwencjami partii w lipcu i sierpniu, zapewniając jemu i zespołowi określony harmonogram ich wysiłków pokojowych.

I zdają sobie sprawę, że negocjacje te wymagają czasu. Podczas ostatniego amerykańskiego impasu pokojowego, pod przewodnictwem Sekretarza Stanu Johna Kerry’ego w 2013 i 2014 roku, administracja Obamy zaproponowała dziesięciomiesięczny terminarz rozmów – i przez cały czas walczyła z obu stron przy stole negocjacyjnym, bezskutecznie.

Biały Dom ma wątpliwości, czy podzieli cierpliwość Kerry’ego, oczekują oni, że Izraelczycy szybko przyjdą do stołu i mają nadzieję, że Palestyńczycy dostrzegą zasługi w tym planie z regionalną zachętą – ale zrozumcie, że pewne elementy mogą zaostrzyć obie strony.

Opierają się także na wyborach izraelskiego rządu popierającego paradygmat dwupaństwowy.

“Izraelczycy ryzykują więcej i mogą nie potrzebować tego, ale myślimy, że kiedy zważą swoje za i przeciw, będą chcieli pracować z tym planem” – powiedział jeden z urzędników. “Nie powinni tylko myśleć o obecnej sytuacji, ale także o przyszłości”.

Jak wspomniałem zarówno w swoim filmie o CERNIe jak i w kilku artykułach rok 2021 może być kluczowy apokaliptycznie, ale zanim on nadejdzie rok 2019 zaczął się bardzo gorąco.

 

 

 

Updated: 23 stycznia 2019 — 09:43

3 komentarze

Add a Comment
  1. 17 stycznia sinl mi się Kushner ,wzasadzie tylko jego twarz ,ale wiedzialam że mial bialą marynarkę .Wzasadzie sen ten mialam 2 lata po tym snie o pochwyceniu, bo ten pierwszy mialam w dniu zaprzysiezenia Trumpa 21 stycznia .Jest udostępniony u Ciebie na blogu ,pomyslalam że wspomnę. Nasze poznanie jest czastkowe więc moze ktos cos podobnego dostaje.

    1. Witaj ja też mam wizje i sny od Pana mam Ducha proroczego Błogosławię

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: