Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mowa nienawiści, kosmici i Ashtart Sheran.

Spacerowałem ja sobie po jeszcze wolnym internecie i natknąłem się na bardzo ciekawą grupę, a nawet religię. Jest nią Ashtar Command. Jakże wymowna nazwa…

 

Otóż okazuje się, że, czego nie wiedziałem, istnieje religia UFO. Tak, tak, religia UFO, w której elementem wiary jest istnienie pozaziemskich (ET) podmiotów działających jako niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) . Zazwyczaj wyznawcy takich religii uważają, że ET są zainteresowani dobrobytem ludzkości, który albo już jest, albo ostatecznie stanie się częścią istniejącej wcześniej cywilizacji ET . Te religie mają swoje korzenie w wczesnych tropachscience fiction (w szczególności opery kosmicznej ) i dziwnych pismach literackich , w ufologii oraz w subkulturze obserwacji UFO i opowieści o porwaniu przez kosmitów..

 

 

O dziwo w elementy religii UFO wierzą bardzo wpływowe sekty, jak na przykład sekta Toma Cruisa i Johna Travolty – scjentologów.

Od początku lat pięćdziesiątych założyciel Scientologii, L. Ron Hubbard , opublikował szereg książek, wykładów i innych prac opisujących to, co nazywał ” operą kosmiczną. Według Hubbarda, każdy ma ciało. Kiedy to ciało umiera, thetan udaje się do “stacji lądowania” na planecie Wenus , gdzie zostają ponownie wszczepieni i zaprogramowani, aby zapomnieli o swoich poprzednich wcieleniach. Następnie Wenusjańczycy  “kapsułkują” każdy thetan i wysyłają go z powrotem na Ziemię, aby zostać wrzuconym do Zatoki Kalifornijskiej ; po czym każdy thetan szuka nowego ciała do zamieszkania. Aby uniknąć tych niedogodności, Hubbard poradził Scjentologom po prostu odmówić udania się na Wenus po ich śmierci….

Co ciekawe symbolem Wenus jest pentagram, a inna nazwą bogini jest właśnie Astarte….

 

Kolejną ciekawostką jest pogląd islamu na UFO:

 

Nation of Islam zgadza się z przekonaniem, że UFO są to maszyny stworzone przez człowieka, które są pilotowane przez istoty pozaziemskie nie, ale przez ludzi. Uważa się, że te maszyny będą miały znaczenie w Dniu Sądu . Jego późny przywódca Eliasz Muhammed twierdził, że biblijna Księga Ezechiela opisuje ” Matczyny samolot ” lub wielkie “Koło”. Elijah opisał w swoich książkach, że jego mentor, Wallace Fard Muhammad , twierdził, że na Ziemi istniała ukryta technologia, o której świadomi są naukowcy z całego świata. Fard wyjaśnił, że miał ogromny “samolot macierzysty” lub “koło” skonstruowane na wyspie Nippon (Japonia) w 1929 roku. Ruch “Louis Farrakhan opisuje “Matczyny samolot” w ten sposób:

Honorowy Elijah Muhammad powiedział nam o gigantycznej Matczynej Płaszczyźnie, która jest stworzona jak wszechświat, sferach w sferach. Biali ludzie nazywają je niezidentyfikowanymi obiektami latającymi (UFO). Ezechiel widział w Starym Testamencie koło, które w dzień wyglądało jak chmura, ale słup ognia w nocy. Hon. Elijah Muhammad powiedział, że to koło zostało zbudowane na wyspie Nippon, zwanej obecnie Japonią, przez niektórych oryginalnych naukowców. Zbudowanie go zajęło w tym czasie 15 miliardów dolarów złota. Wykonany jest z najtwardszej stali. Ameryka jeszcze nie zna składu stali używanej do produkcji takiego instrumentu. Jest to okrągła płaszczyzna, a Biblia mówi, że nigdy nie robi zwrotów. Ze względu na swój kolisty charakter może zatrzymać się i podróżować we wszystkich kierunkach z prędkością tysięcy mil na godzinę. Powiedział, że jest 1, 500 małych kółek w tym macierzystym kole, które jest pół mili na pół mili (800 na 800 m). To Koło Matki jest jak mała ludzka zbudowana planeta. Każdy z tych małych samolotów ma trzy bomby.

 

 

 

Ashtar (czasami nazywany Ashtar Sheran ) to nazwa nadana istotom pozaziemskim lub grupom istot, o których pewna liczba ludzi twierdzi, że przekazała te nazwy. Ja im wierzę, gdyz to wszystko ma logiczny sens. Problem w tym, że te istoty to po prostu demony, które boją się imienia Jezus co potwierdziły liczne przypadki kontaktów rzekomego UFO z osobami, które wypowiedziały imię zbawiciela. Podobnie jest z paraliżami nocnymi.

Kontaktujący się z UFO George Van Tassel był prawdopodobnie pierwszym, który twierdził, że otrzymał wiadomość od Ashtara w 1952 roku.  Od tego czasu wiele różnych stwierdzeń dotyczących Ashtaru pojawiło się w różnych kontekstach. Ruch Ashtar jest badany przez naukowców jako prominentna forma religii UFO .

 

Ashtarianie, że się tak wyrażę oczywiście mają pokojowe zamiary… co pokazuje sekta Anioły Nieba:

 

 

 

 

no i chyba znają się z naszymi Illuminati…..

 

 

To nie jedyne wspólne elementy z naszymi wybrańcami… Ashtarianie juz pokochali obecny Izrael:

 

 

 

 

 

Zadacie mi pytanie: co ma wspólnego tzw “mowa nienawiści” z Ashtarianami? Mianowicie ma i to wiele. Tak się składa, że jak wyżej to zaprezentowałem oni chcą dla nas pokoju i jedności, gdyż my sami nie poradzimy sobie z tym.

 

Prawda jest taka, że przeciwnicy Boga celowo podzielili świat by później zaprowadzić pokój. Podzielenie Polski jest tego dowodem. Zabrano nam wschód, by Litwini nas nienawidzili i Ukraincy co ma miejsce, a dano zachód, do którego roszczenia mają Niemcy… Podobnie z Jugosławią. No ale wyznawcy Ashtara pomogą….

 

 

Ashtarianie oczywiście promują Gaję. Poniżej tekst z polskiej strony

 

Aby wasza piękna planeta Gaja nie cierpiała zbytnio na skutek szkodliwych działań ludzi będących jej komórkami i aby została wyleczona, niezbędny  jest proces przemiany.

Jednak Gaja tak was kocha, że powstrzyma wiele z przewidzianych działań, aby uchronić swoje ‚dzieci’ od ich skutków i tym samym od wielu cierpień.

Ta redukcja przewidywanych szkód w waszym świecie fizycznym odciąży trochę naszą akcję ratowniczą, dzięki czemu będziemy mogli użyć wiele naszych oddziałów do zadań skierowanych na przebudzanie świadomości większej ilości ludzi.  Jak mówią wasze święte księgi –ludzie są uznani za Królów Stworzenia biorąc pod uwagę przewagę, jaką mają nad innymi istotami planety dzięki inteligencji, którą zostali obdarzeni.

My; Syrianie, Orianie, Plejadianie, Łabędzianie, Andromedanie i wielu innych braci galaktycznych będziemy z wami wszystkimi wspierając was i pomagając (nie wątpcie w to) w waszym procesie Wznoszenia, postanowionym i zaplanowanym  przez Wyższe Istoty.””

Wiadomość od Asztara Szerana

 

Wbrew pozorom to wszystko ma sens. Dla satanistów bardzo ważny jest Syriusz i Orion. Metallika nawet jeden swój song tak zatytułowała. O Syriuszu pisałem bodajże na starym blogu.

 

Mało tego, oni utożsamiają Jezusa z mistrzem duchowym.

 

Kto raz doświadczy miłości Boga już nigdy nie opuści jego kochających ramion Ojca.

Więc doświadczywszy Siebie w całości i Siebie zawartym w Bogu Ojcu czy taka istota która żyje w ludzkim ciele jest wstanie nie osiągnąć swoich marzeń lub nie kochać innych ludzi?

Przecież każde stworzenie Boga i inni ludzie to My sami to SAM BÓG przejawiony w swoim dziele!!!

To właśnie osiągnął Nasz Mistrz Jezus Chrystus osiągnął wejście w własne serce i zrozumienie odwiecznej prawdy Naszego Stwórcy.

Każdemu z Was życzę tego oświecenia i zrozumienie poprzez własne doświadczenie.

Kocham Was wszystkich wasz Sensei Noni zawarty w Bogu :*”

 

 

Jest to część z komentarza powyżej.

Czy wielu nauczycieli katolickich i protestanckich nie przejawia podobnych cech? Miłość do heksagramu, Jezus ich nauczycielem, mowa miłości przy braku miłości do Prawa Bożego.  Właśnie podstawą wrogów Boga jest nienawiść do Jego Prawa. Na takich stronach new age oraz u pastorów zwiedzeniowych nie przeczytacie o ważności Prawa Bożego. Tam ma być totalna LOVKA, miłość i każdy kto szuka prawdy prezentuje mowę nienawiści.

 

Kiedy Jezus przyszedł na ziemię podzielił ludzi. Cały Stary testament mówi o oddzieleniu, a nowy o niewprzęganiu się w jedno jarzmo z niewierzącymi. Co ma wspólnego światłość z ciemnością?

Ma, ale tylko w kościele Rzymu. Tam jest połączenie czarnego z białym i taki strój noszą księżą. 90% czarna sutanna i kawałek białej koloratki.

Jezus dzieli ten świat a nie łączy.

 

Ostatnio dosyć często portale new ageowskie mówią o zagrożeniach ze strony świata i polityków. NiealeznaTV, EterTV mówią wiele prawdy, ale są zwolennikami New Age.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MVOEuOffg9U

 

Przeprowadzali oni wywiad ze słynnym Dawidem icke oraz z wiele razy z Ziębą.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bRa4gjKil-U&list=PLeHAPs-QKbkDcMGJQ7abiWI-gFC-U8MDb

 

Wobec powyższych informacji według mojej oceny w jakiś sposób dojdzie do masowego zwiedzenia, polegającego na fałszywym pokoju byc może z udziałem “kosmitów”. Być może najpierw musi być wojna, ażeby ludzie zapragnęli pokoju.

Zwiedzenie reeligią New Age i Ashatarianami wcale nie jest małe. Przeciętny kanał chrześcijański jeśli nie zapłaci za reklamę, może sobie pomarzyć o takiej oglądalności jak poniżej ok 6000 wyświetleń, choć sam nie dbam osobiście o wejścia tak jak niektórzy to robią zapraszając na fejs wszystkich członków grup chrześcijańskich.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6LaPpUPlJ3I

W 2017 statki kosmitów leciały juz do USA i do Kanady. Ludzie byli tak szczęśliwi jak podnieceni w roku 2012 końcem świata.

Niezalezna podaje że rok 2019 jest rokiem świni:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3wyGZfrkQ84

 

Kanał ten przybiera na popularności ponieważ miesza prawdę z pogaństwem. Jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem po przebudzeniu, narodzeniu było porzucenie astrologii i numerologii a byłem w tym dosyć dobry. Być może jestem naiwny, ale wierzę, że prowadzący nie jest agentem w przeciwieństwie do byłego przyjaciela króla Słowian Sanyaji. SunJaji.,

 

Nawiązując do filmu o indykach nie miejcie nic wspólnego z bezbożnymi uczynkami ciemności, ale je karćcie. Nie bądźcie jak większość. Owszem to nie ejst na świat. Jesteśmy tutaj pielgrzymami i ambasadorami Królestwa Niebieskiego. Jeśli ktoś ma ochotę niechaj pomodli sie za prowadzącego niezaleznaTV.

 

Nadchodzi czas, kiedy prawda będzie nienawiścią. Komunizm w nowym opakowaniu. Prosto od “kosmitów”. My jednak nie trwóżmy się, ale radujmy z Ducha Prawdy i największego daru życia jakim jest Jezus Chrystus.

Jeśli jeszcze ktoś z czytających nie oddał swego życia Jezusowi, to jest to najlepszy moment, gdyż nadchodzą ciężkie czasy i tylko w nim oparcie miec będziemy.

 

Nie dajcie się nabierać na teatr konfliktów, walk itp. Cały świat należy do Złego.

Zgodnie z biblią:

 

 

 

 

__________________________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa

Zaktualizowane: 16 stycznia 2019 - 16:03

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. https://youtu.be/mlUMbxRFjvQ
    Niedługo zepną wszystkie regulacje i technologie kontroli na świecie i będzie niewola. 7mln obywateli chin juz ukarał social credit system. To co pod plaszczykiem wolnosci można sprzedać lub wygody, to idzie na zachodzie, to co społeczeństwa odrzuciliby dzisiaj wprowadxa sie w takich chinach. Zachipowane mundurki w szkole, okamerowanie i system pkt jak w simsach.

  2. Dosłownie kilka dni temu w TV jedną z ostatnich lub ostatnią wiadomością była wzmianka o otrzymaniu sygnału z kosmosu; sygnału od inteligentnej formy życia. Było to w polskiej TV. Niestety nie pamiętam kanału. Prowadzący podał tę informację w lekkiej formie, pół żartem pół serio, takie odniosłem wrażenie.

  3. to jest tak “kosmiczne”, że aż się w głowie od tego kręci…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish