Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

American Psychological Association twierdzi, że “tradycyjna męskość” jest szkodliwa i może prowadzić do molestowania seksualnego.

 

Po raz pierwszy w historii American Psychological Association (APA) opublikowało wytyczne dotyczące mężczyzn i chłopców, mówiąc, że tak zwana “tradycyjna męskość” jest nie tylko “szkodliwa”, ale może również prowadzić do homofobii i dokuczliwej seksualności.

 

 

“Głównym kierunkiem późniejszych badań jest to, że tradycyjna męskość – naznaczona stoicyzmem, konkurencyjnością, dominacją i agresją – jest ogólnie szkodliwa”.

– Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne

 

Zauważa, że ​​badania pokazują, że “tradycyjna męskość jest szkodliwa psychicznie, a socjalizujący się chłopcy, aby stłumić swoje emocje, powodują szkody, które odbijają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz”.

36-stronicowy dokument idzie w parze z “ideologią męskości”, która wynika z tradycyjnej męskości i twierdzi, że szkodzi chłopcom i mężczyznom.

 

“Wykazano, że tradycyjna ideologia męskości ogranicza rozwój psychiczny mężczyzn, ogranicza ich zachowanie, powoduje konflikt roli płci i konflikt roli płci oraz negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne i zdrowie fizyczne”, ostrzega raport.

 

“Ideologia męskości” jest określona przez APA jako “szczególna konstelacja norm, które panowały nad dużymi grupami populacji, w tym: anty-kobiecość, osiągnięcia, oszustwo pojawienia się słabości oraz przygodę, ryzyko i przemoc. . ”

 

 

 

Badania sugerują, że męscy chłopcy mogą skierować swoją energię na zachowania destrukcyjne, takie jak homofobia, zastraszanie, a nawet molestowanie seksualne, zamiast dążyć do doskonałości akademickiej.

“Choć mężczyźni czerpią korzyści z patriarchatu, to jednak patrzy na nich patriarchat” – powiedział Ronald F. Levant, EdD, emerytowany profesor psychologii na Uniwersytecie Akron i współredaktor tomu APA “Psychologia ludzi i męskości”. ”

Nowa gazeta doradza również klinicystom, jak radzić sobie z problemami wynikającymi z ich własnych uprzedzeń w leczeniu chłopców i mężczyzn, i nalega, aby poradzić sobie z tym, jak “władza, przywilej i seksizm działają zarówno poprzez przyznawanie korzyści mężczyznom, jak i chwytanie ich w wąskich rolach”.

 

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne jest organizacją  mającą autoryzować system masonów, illuminatów itp satanistów.

Tak się stało z homseksualizmem, który do roku 1973 aż, był chorobą, ale w tymże roku ludzie zdecydowali że już chorobą nie jest.

W 1973 roku przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, a w konsekwencji także przez WHO. Dlaczego jednak stamtąd homoseksualizm zniknął

 

Chyba najważniejszą informacją jest fakt, że homoseksualizm usunięto ze spisu chorób w wyniku głosowania. Naukowcy nie otrzymali rzetelnego raportu podsumowującego badania nad homoseksualizmem. Zamiast tego spotkania naukowców, członków APA były przerywane przez grupy aktywistów gejowskich rzucających emocjonalne oskarżenia – porównujących psychiatrów z nazistami i zarzucających im prześladowania.

“Dzięki atmosferze farsy jeden epizod z dziejów współczesnej psychiatrii uzyskał legendarny status. W korespondencyjnym głosowaniu z roku 1974 członkowie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (APA) przegłosowali – raczej niewielkim marginesem głosów – usunięcie homoseksualizmu ze swego katalogu zaburzeń psychicznych. Głosowanie poprzedzone było szalonym, a czasem brutalnym lobbingiem: spotkania stowarzyszenia były szturmowane przez aktywistów Gay Lib (?). Podczas kongresu przemówił przebrany i zakryty kapturem “Dr Anonymous”, który zadeklarował, że jest gejem i zakomunikował, że ponad 200 innych członków APA też jest gejami, w ten sposób niejako grożąc ich ujawnieniem. (1)
https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych
Na tym polega demokracja, że można przegłosować, kto jest normalne a kto nie.
Teraz prawdziwym mężczyzną jest osoba ugrzeczniona i nie wysuwająca się przed szereg ale systemu….
Teraz napisy dodają męskości, a nie charakter i biblijny wzorzec:
LGBT jest organizacją politczną za którą stoją tajne stowarzyszenia.
Ktoś zapyta, dlaczego szatanowi tak bardzo zalezy na zlikwidowaniu płci?
Ponieważ on sam jest obojniakiem:
Jest zarazem Astarte i Baalem…
Ma to głębsze podstawy. Otóż Chrystusowcy będą po śmierci jak aniołowie w niebie:
 Gdy bowiem powstaną z martwych, nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie w niebie. “
Ten Lucyfer ma głęboką tęsknotę za byciem kimś, a jest teraz obojniakiem. My nie wiemy jak wiele on utracił. Biblia mówi w czasie przeszłym, że byl piękny. Byc może oddalenie się od Boga spowodowało że jest brzydki i bez charakteru.
Niedawno widziałem lidera chrześcijańskiego klubu motocyklowego, który ćwiczył boks i strzelanie. Zaczepił mnie on na fejsie krytykując mój tekst o eskejp roomach. Problem polega na tym, że ten sztański system, którego bronił zabroni mu kiedyś być mężczyzną.

Wielu zostanie zwiedzionych łącznie z lewicą i chrześcijanami odrzucającymi Prawo Boże. Wtedy jak to mówia będzie musztarda po obiedzie..

To ludzie buduja ten system, każdy kto chce zostawić jakąś cząstkę tego świata dla siebie. Lidera ko ścioła ponad Jezusem, motocykl, kino, mecze, Mikolaja, boże narodzenie, choinkę, itd itd

 

 

 

Updated: 10 stycznia 2019 — 10:50

1 Comment

Add a Comment
  1. No tym “psychologom” to chyba sufit spadł na głowy, że takie rzeczy wymyślają… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme