Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Matka Boska Podwyżkowa zaczyna działać. O błogosławieństwach ekonomicznych królowej Niebios w Polsce.

Gdyby ludzie patrzyli na wiarę przez pryzmat wolności i stopy życiowej, natychmiast przestałby w Polsce rządzić katolicyzm.

 

Przypomnijmy sobie. Pan Morawiecki powierzył Polskę Królowej Niebios zwaną dla zmyły Matką Boską, czyli przemianowaną Marię na boginię. W wielu miastach Polski zrobiono podobnie. Na przykład w Piotrkowie Trybunalskim.

 

No to spójrzmy na błogosławieństwa tej Matki Boskiej, którą symbolizuje pentagram. Spójrzmy jak będzie ona błogosławić nam w roku 2019:

 

  1. Podwyżki cen prądu maja sięgnąć od 15% do  nawet 40%
  2. Wzrost cen za wywóz śmieci. Przykładowo w Elblągu ma wynieść nawet 30% a w Łodzi d 1 stycznia 2019 opłaty wzrosną niemal dwukrotnie.
  3. Papier toaletowy. Skoro życie w Polsce Matki Boskiej jest do …. to drożeje i papier toaletowy. Planowany wzrost o 10%.
  4. Wzrost cen za przejazd PKP o ok 20%. Spowodowane to będzie wzrostem cen energii. Królowa Niebios wie, jakie  ceny podwyższyć.
  5. Przejazd autostradą A4 z 30 do 35zł. Nie dość, że mamy najwyższe ceny za przejazd autostradą w Europie,  to jeszcze systematycznie podwyższają ceny firmy utrzymujące te autostrady.
  6. Wzrost cen soków z 5% do 23% spowodowany podwyższeniem stawki vat. Ministerstwo pokrętnie tłumaczy to dbałością o zdrowe odżywianie ponieważ podwyżka ma dotyczyć tych napojów, które zawierają  więcej niż 20% soku. W Polsce można kupić legalnie narkotyk jakim są papierosy powodujące raka płuc, ale następuje podwyżka vatu na soki. Co za troska o społeczeństwo. Rozkaz prosto od Matki Boskiej.
  7. Wzrost kary za brak OC. Tzw ukryty podatek tak jak i ZUS. Kara większa o 300zł.
  8. Wyższy VAT może dotknąć także producentów niektórych wyrobów medycznych.– Przedstawiony projekt nowelizacji (resortu finansów – red.) wprowadza możliwość stosowania 8-proc. stawki VAT wyłącznie do produktów stanowiących wyroby medyczne w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych. Oznacza to, że niektóre towary korzystające dotychczas z preferencji stawkowych, mogą zostać opodatkowane 23-proc. stawką VAT – z uwagi na brak spełnienia ustawowej definicji wyrobu medycznego

 

Jest tego o wiele więcej i nie mam zamiaru pisania tekstu z zakresu ekonomii, ale jest coś ponad podwyżkami i to pokazuje jak byk Polakom wiele portali ekonomicznych:

 

 

“Są to przede wszystkim koszty siły roboczej. Brak pracowników i towarzyszący mu wzrost wynagrodzeń spowodowały, że koszty pracy przypadające na jednego pracownika w przedsiębiorstwach produkcyjnych od początku tego roku wzrosły średnio o blisko 5 proc., a blisko 35 proc. badanych przedsiębiorstw wskazuje rosnące koszty pracy jako istotną barierę rozwoju” – napisano.

https://finanse.wnp.pl/wzrost-cen-w-polsce-napedza-coraz-wiecej-czynnikow,325073_1_0_0.html

 

Dlaczego jest brak pracowników? Ponieważ emigrują za godziwym zarobkiem zagranicę. Z kolei polscy pracodawcy dojeni są kosztami pracy i stąd zezwala się na imigracje Ukraińców. Oni się cieszą z zarobków w Polsce, a Polacy z zarobków w UK, czy Norwegii. System socjalizmu wprowadzony przez jezuitów, który nadzorują Żydzi radzi sobie poprzez rozmaite mechanizmy manipulacji.

 

 

Byłem politykiem i pragnę Wam zdradzić tajemnicę zniewolenia Polaków. Owo zniewolenie odbywa się właśnie przez tę Matkę Boską. Ta niewola duchowa powoduje brak mądrości i poznania prawdy. Zaufanie cyrkowi prawica-lewica, kiedy obie strony podlegają zarówno Watykanowi jak i Izraelowi. Czy ja mówię o czymś, czego nie da się empirycznie sprawdzić?

 

 

Duda i Morawiecki są żydowskiego pochodzenia.

https://oko.press/morawiecki-przyznaje-ze-zydowskie-korzenie-domagajac-sie-drzewka-yad-vashem-dla-calego-polskiego-narodu-zaklamuje-prawde-o-holocauscie/

 

Ich przodkowie czcili Astarte.

 

Myślę jednak, że najpoważniejsze podwyżki będą miały miejsce dopiero po wyborach do organizacji, która ma na swojej fladze pentagramy. Satanistyczne pentagramy, bo innych nie ma.

 

 

 

 

Jednak tak musi być, ponieważ:

 

“ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość” 2 Tesaloniczan.

 

Osąd jest już teraz. Ci, którzy teraz jak to sie mówi śpią spokojnie myślą, że ich to nie dotyczy. Do czasu. Twórca Optmiusa, pierwszej polskiej firmy komputerowej też pewnie tak myślał…

 

Królowa Niebios błogosławi ale swoim giermkom wprowadzającym jej ustawy.

 

Kiedy Wy katolicy będziecie płacić więcej za wszystko, pan Tusk Szef Rady Europejskiej za sprzedaż Polski  od stycznia będzie pobierał pensję w wysokości 32,7 tys. euro, tak samo jak przewodniczący KE Jean-Claude Juncker. Oznacza to podwyżkę o 550 euro .

 

134 400 miesięcznie za to, że Polacy uwierzyli kłamstwu sejmu okrągłostolowego. Królowa Niebios wynagradza.

 

 

Tak samo jak błogosławi prezydentowi Dudzie:

 

 

 

Biblia jest najbardziej wiarygodną księgą. Duża część Polaków zafascynowana jest wróżbami i proroctwami, kiedy najbardziej realnym proroctwem z przed 2000 lat jest to:

 

“Z którą obcowali władcy ziemi; a ci, co zamieszkują ziemię zostali upici z wina jej bałwochwalstwa.”.

 

Wino powoduje otumanienie. Tak więc poprzez królów i włodarzy ziemi Polacy zostali upici jej bałwochwalstwem.

 

Ludu mój wyjdź z niego!

 

 

 

 

Zaktualizowane: 27 grudnia 2018 - 10:47

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Nie tylko to, jeszcze jest podwyżka z 5 do chyba właśnie 23% na napoje roślinne :/ (to co niektórzy określają jako “mleko”, ale “łunija” zabrania bo się przedsiębiorstwa mleczarskie wtrąciły…); niby czasem warto spróbować coś w ten deseń samemu zrobić (a są np. przepisy na “mleko” owsiane, migdałowe czy kokosowe- robione z wiórków kokosowych…), ale czasem potrzebny jest też gotowiec 😀 (ilość zależy od tego ile kto zużywa, tak by nie było marnotrawstwa 🙂 )

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish