Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 20.12

Mam wątpliwości co do powstania trzeciej świątyni w Jerozolimie, gdyz Pan Jezus już pokazał gdzie ona jest…..

 

 

Updated: 20 grudnia 2018 — 11:03

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Ona pewnie powstanie za rządów Bestii. Antychryst sobie nie odmówi tej przyjemności, żeby nie ustawił tam jakiegoś posągu, a ludzie będą oddawali temu cześć.
  Ohyda spustoszenia w Mateuszu 24.

  1. Probolem w tym, że ihyda spustoszenia byl a juz w roku 175 ne

 2. Nie wiem jakie mają szanse na postawienie świątyni, bo z islamską Kopułą na Skale (ohydą spustoszenia od 1691 r.) raczej trudno im będzie sobie poradzić. O ile ci na górze mogliby się dogadać, to raczej trudno sobie wyobrazić, aby takie przyzwolenie dały wielkie rzesze wyznawców islamu.

  1. Sorry… Kopuła na Skale została ukończona w 691 r. nie w 1691…wkradł się błąd. 😀

 3. 175 rok naszej ery? A co tam się zadziało?

   1. A przed naszą erą to się zgodzę, że była ohyda.
    Natomiast moim skromnym zdaniem ohyda spustoszenia z Mateusza 24 dopiero będzie. Wg mnie Jezus mówi tu o czasach tuż przed swoim przyjściem. Raczej nie dokonał tu skrótu myślowego obejmującego 2 tys lat.:
    21 Będzie bowiem WÓWCZAS wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ÓW czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ÓW czas zostanie skrócony.
    29 Zaraz też po ucisku OWYCH dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

    1. ja już jestem ostrozony co do mapokalpsy z uwagi na to, że wychowaliśmy się na nauczaniach innych. Nie weszlismy w to ze świeżym umysłem. Może to napisze o metodach badawczych to zaczniemy to pojmować

  1. czy nie wiecie, że ciało jest świątynią Ducha Świętego?

 4. Trump nakazał wycofanie całego wojska z Syrii.
  W ciągu 24h ma zostać wywieziony cały personel cywilny.
  Czyżby był to znaczący krok w kierunku budowy tzw. liberalnego NWO o którym mówił Pompeo ?.

  Miało miejsce poświęcenie ołtarza pod przyszłą świątynię. Był to bardzo kameralna impreza pomimo tego, że wcześniej współczesny sanhedryn zapraszał 70 narodów aby wzięły udział w tej imprezie. Maksymalnie było jakieś 100 osób. Ambasador Gwatemali powiedział, że łączą się z Izraelem w oczekiwaniu na mesjasza. Złożono ofiarę z baranka, ofiarę ze zboża i coś tam jeszcze. Policja nie wyraziła zgody na publiczne zabicie zwierzęcia więc zrobiono to wcześniej.

  Wg. artykułu na Izrael Breaking News przedstawiciele współczesnego sanhedrynu ogłosili, że ofiary mogą być składane już teraz bez świątyni. Gdy ją postawią to po prostu przeniosą tam ołtarz.

  I oczywiście to co już pisałem wcześniej. Słowa głowy współczesnego sanhedrynu:
  – Jezus nie jest mesjaszem;
  – nie zmienimy naszych przekonań, prędzej wrócimy do Auswitz.

  1. czytałem na onet.pl o o tym że wycofują wojska z Syrii. Ciekawe. Oficjalnym powodem jest rzekome zniszczenie ISIS 🙂

   Na razie ciężko to ocenić. Nie wierzę, że Izrael nie jest zainteresowany Syrią.

   1. Ja nie wiem czy oni czegoś wojskowego nie zaplanowali w tej Syrii. O ile poinformowali o wycofaniu wojsk USA (co pewnie zajmie trochę czasu), to jeśli chodzi o pracowników Departamentu Stanu (ich MSZ) to jest to EWAKUACJA w ciągu 24h.
    I dokładnie takiego słowa użyli… na co zwrócili uwagę internauci 🙂

    1. teraz to już wszystko jest możliwe. Wycofanie, ale w ostaniej chwili sie okaże, że Hamas atakuje oddziały USA. Tudzież rząd Syrii dogadał się z USA . Motywów może być wiele.

     1. Rzeczywiście interesujące…ale czas pokaże…

 5. Odnośnie ohydy spustoszenia i jak już było w historii (świnia w miejscu świętym). Wg opoka.org.pl a artykule islamski dzień sądu islamiści wierzą, że: “Syn Maryi na krótko zstąpi i stanie pośród ludu [muzułmanów] jako sprawiedliwy władca. Złamie Krzyż, zabije świnię i zniesie dżiziję [podatek pobierany od niemuzułmanów za ochronę ze strony muzułmańskiego władcy]. Będzie wtedy obfitość pieniędzy i nikt nie będzie przyjmował jałmużny”.
  NIESAMOWITE :)))

 6. Nie wiem czy dobrze to napisze ale, napisze 🙂
  Nowo zreformowany Sanhedryn zaprosił 70 narodów do udziału w ostatnim dniu Chanuki w Jerozolimie, uczestnicząc w ceremonii poświęcenia ołtarza. Wydarzenie to może wydawać się nieistotne dla świata, ale ma to poważne implikacje dla proroctw biblijnych. Trzeci ołtarz świątynny będzie w pewnym momencie używany w sposób ciągły i pojawi się wiele ważnych wydarzeń.

  zobaczcie sami (trzeba włączyć napisy)

  To wcale nie wygląda dobrze! Jedna z religii świata, proroctwa na temat końca czasu są teraz spełniane! Poświęcenie 3 rytuału ołtarza świątynnego i ofiary ze zwierząt. Żydowscy rabini mówią, że świątynia zostanie zbudowana dla każdej religii, która czci “prawdziwego boga”. Zapraszam do dzielenia się filmem, który chcesz. Rozłóż prawdę. To jest ponowne przesłanie, ponieważ drugi film miał kłopoty!

  https://www.youtube.com/watch?v=tCHOWWcibU4&t=2s
  albo np: ten film
  https://www.youtube.com/watch?v=H9c_l2s6Wk8

  Jest też nawet ciekawa rozmowa panów o budowania NWO przez Mike Pompeo i prezydenta Trumpa

  Mike Pompeo: President Trump is Building New World Order

 7. 70tygodni ,70 lat ,1948- 2018,”nie przeminie to pokolenie aż się to wszystko stanie”…..

  1. Bardziej odpowiedni jest okres lat 40-42 analogicznie do czasów Jezusa. Mniej więcej tyle lat minęło od jego śmierci do zburzenia świątyni w Jeruzalem. 42 jest liczba prorocza w Apokalipsie natomiast 70 nie. Proroctwo o 70 tygodniach już się wypełniło. Nie dotyczy czasów współczesnych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: