Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Syjonizm w Australii: Australia uznaje zachodnią Jerozolimę za stolicę Izraela.

Australia zdecydowała się oficjalnie uznać zachodnią Jerozolimę za stolicę Izraela, ale nie przeniesie swojej ambasady, dopóki nie zostanie zawarte porozumienie pokojowe między Izraelem a Palestyńczykami – ogłosił sobota premier Scott Morrison. Morrison powiedział w przemówieniu, że Australia uzna wschód Jerozolimy za stolicę Palestyny ​​dopiero po osiągnięciu porozumienia w sprawie rozwiązania dwupaństwowego. Ambasada Australii nie zostanie przeniesiona z Tel Awiwu do czasu, powiedział.

 

Podczas gdy ruch ambasad jest opóźniony, Morrison powiedział, że jego rząd utworzy biuro obrony i handlu w Jerozolimie, a także zacznie szukać odpowiedniej strony dla ambasady. “Australijski rząd zdecydował, że Australia uznaje zachodnią Jerozolimę, jako siedzibę Knessetu i wielu instytucji rządowych, jest stolicą Izraela” – powiedział Morrison.

To naprawdę są czasy końca. Decyzja rządu Australii pokazuje jednak jak świat jednoczy się z Izraelem. Ten sam bezbożny świat łączy się z Izraelem. Izraelem,  który był budowany przez Rothschildów. Izraelem, który powstał dzięki II wojnie światowej. Niestety zbory w nazwie protestanckie również wspierają tenże Izrael. W ten sposób działają w opozycji do prawdy. Wszak obecnym Izraelem nie jest żadne państwo, ale Ci, którzy oddają Bogu cześć w Duchu i w prawdzie, a ta jak wspomniałem ostatnio nie jest modna.  Z w zborach protestanckich n ie poznacie prawdy o chipach, ekumenii, prawie niedzielnym itp.

 

“Poznacie prawdę, a prawda Was wyswobodzi” Jana 

 

 

z kłamstw tego świata..

 

 

Zaktualizowane: 17 grudnia 2018 - 08:57

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. To sobie nagrabili w tej Australii…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish