Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Globalne zadłużenie osiągnęło rekordową wysokość 184 000 000 000 000 $.

Według Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW), światowe zadłużenie obecnie przekracza średnio 84 000 USD na osobę. Stany Zjednoczone, Chiny i Japonia są trzema najważniejszymi globalnymi kredytobiorcami, odpowiadającymi za ponad połowę globalnego zadłużenia. MFW obliczył, że ich udział w długach przekracza wartość produkcji globalnej. Stwierdził, że pojawienie się Chin w czołówce jest jednak stosunkowo nowym zjawiskiem. Od początku nowego tysiąclecia udział Chin w globalnym zadłużeniu wzrósł z mniej niż trzech procent do ponad 15 procent, podkreślając szybki wzrost kredytów w następstwie światowego kryzysu finansowego. Według MFW dług globalny osiągnął rekordowy poziom 184 bilionów dolarów nominalnie. To odpowiednik 225 procent światowego PKB w 2017 roku. Wartość długu jest o 2 tryliony USD wyższa niż szacowana liczba wydana przez fundusz w październiku, ponieważ obejmuje zadłużenie kilku krajów, które wcześniej nie zgłosiły swoich zaktualizowanych danych.

 

Podobno  Rotchildowie żydowskiego pochodzenia właściciele prawie wszystkich banków na świecie,   wyprzedają aktywa. To Leszek Czarnecki bohater ostatnich afer współpracował z tą rodziną, zresztą tak jak Macron czy Morawiecki byli bankierami.

 

 

 

Updated: 17 grudnia 2018 — 15:23

4 komentarze

Add a Comment
 1. Pwt 15,6
  “Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał ; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują.”

  Dlaczego to proroctwo tak dokładnie się wypełnia?

  1. Bardzo skomplikowana sprawa którą należałoby ugryźć z kilku miejsc. Dojście do tak gigantycznych majątków bankierskich możliwe jest tylko drogą manipulacji. Zadłużanie całych państw, narodów również jest możliwe tylko dzięki manipulacji.

   Czy Bóg dopuszcza lichwę powiedzmy lichwę instytucjonalną albo systemową ?.

   „Jeśli pożyczysz pieniądze ubogiemu z mojego ludu, żyjącemu obok ciebie, to nie będziesz postępował wobec niego jak lichwiarz i nie każesz mu płacić odsetek”.

   „Jeżeli brat twój zubożeje i ręka jego osłabnie, to podtrzymasz go, aby mógł żyć z tobą przynajmniej jak przybysz lub osadnik. Nie będziesz brał od niego odsetek ani lichwy”.

   „Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać. Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając.

   Pieniądz nie może produkować pieniądza. Podstawowa zasada ekonomiczna, która została umieszczona w Słowie Bożym a o której nikt od bardzo dawna nie chce pamiętać. Dzisiaj mamy sytuację na odwrót. Pieniądz produkuje pusty pieniądz (zwykle na drodze spekulacji) co jest najgorszym możliwym posunięciem w ekonomii.

   I właśnie dlatego pewnego dnia ten system padnie albo zostanie zresetowany przez wywołanie wojny.

   Tak więc czy bankierzy, którzy dorobili się gigantycznych fortun drogą spekulacji, finansowania wojen, zadłużania narodów, udzielając lichwiarskich pożyczek, którzy faktycznie panują nad narodami mają to w wyniku błogosławieństwa Bożego ?.

  2. To się nie wypełnia, ponieważ osoby o których napisałeś oddają pokłon szatanowi i to od niego mają władze i bogactwo. Nie są to Izraelici.

   Obecnie obowiązuje przekleństwo czyli wszystko się zgadza, bo tym obcym przybyszem jest Żyd:

   5 Moj. 28:43-45
   43. Obcy przybysz, który jest pośród ciebie, będzie się wznosił coraz wyżej nad ciebie, a ty będziesz schodził coraz niżej.
   44. On będzie tobie pożyczał, a nie ty jemu, on będzie głową, a ty będziesz ogonem.
   45. Spadną na ciebie te wszystkie przekleństwa i będą cię ścigały, i dosięgną cię, aż zginiesz, gdyż nie słuchałeś głosu Pana, Boga twego, aby przestrzegać jego przykazań i ustaw, jakie ci nadał.

 2. Strasznie to przykre, że są osoby które chcą się tylko nachapać i tyle…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: