Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jeszcze jeden krok do znamienia bestii: Microsoft i Mastercard stworzą cyfrowy dokument tożsamości. Trendy 2019.

Zło nigdy nie zostanie przedstawione jako dobro. Jakie wiec mają być oficjalne korzyści?

 

” Zamiast wielu loginów i haseł, a nawet fizycznych dokumentów, proponują jeden, wykorzystywany wszędzie, cyfrowy dowód, o którego  zależeć będzie nie tylko surfowanie w sieci, ale także wejście do samolotu, otrzymanie kredytu na różne cele czy ślub to zaczyna robić się nieswojo. Jednak obie firmy twierdzą, że powszechnie uznana tożsamość cyfrowa może poprawić jakość wielu usług. “Dodatkowe szczegóły na ten temat zostaną udostępnione w najbliższych miesiącach” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Niepokój internautów wzbudziło to co ukazało się na Twitterze – wpis na oficjalnym profilu Mastercard. “Głosowanie, ubiegania się o pracę, wynajem domu, ślub: co wspólnego mają ze sobą te wszystkie sprawy?

 

Wielu krytyków wskazuje na podobieństwa z systemem oceny obywateli w Chinach.”

 

 

https://www.purepc.pl/technologia/microsoft_i_mastercard_pracuja_nad_wspolnym_cyfrowym_dowodem?fbclid=IwAR0tTonB7ydT9qgP1K_JJHnQyGXPKOphrlO8iEW9VQvZ2WB_yzCB1gxU-0Y

 

Jak widzimy wielkie korporacje są połączone w jednym celu: ustanowienia totalitaryzmu i powszechnej inwigilacji. Jest to nieuchronne, ponieważ ludzie wybrali technologie, a nie Boga, a więc otrzymają to czego chcą.

 

 

 

W czerwcu 2017 odbył się tzw Szczyt ID2020.

Miało to miejsce w  siedzibie Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku. Celem tego szczytu ID2020 było założenie, aby  do roku 2020 wypracować prototyp technologiczny, który pozwalałby na zakładanie cyfrowej kartoteki. Co miałoby się na to składać?

Imię nazwisko, kraj pochodzenia, wzrost i inne dane biometryczne, a także historia wykształcenia, trasa ewentualnej podróży albo miejsce pierwszej rejestracji uchodźcy, a także przebyte zarejestrowane choroby. To między innymi dlatego opieka zdrowotna ma swego pośrednika na całym świecie. U nas jest to NFZ.

 

W Polsce funkcjonuje już tzw ePUAP dzięki czemu możemy załatwiać sprawy urzędowe przez internet.

 

Jeśli do 2020 roku mają funkcjonować wszelkie dane w cyfrowym dowodzie, to faktycznie jak to teraz za oceanem głoszą bracia protestanci w roku 2021 może dojść do Wielkiego ucisku.

 

Czy wiecie, że świat muzyki programuje już młodzież do cyfrowych tatuaży jako wstęp do znaku bestii?

Oto dowód:

 

 

Tytuł utworu techno kapeli “Cyfrowy tatuaż”. Poniżej jakże prorocze foto z teledysku – znak na czole.

 

 

Myślę, że będzie tego więcej z biegiem czasu.

 

 

Kiedy zaczynałem prowadzić blog detektywprawdy.pl w 2012 – w sumie w tym miesiącu sześć lat stuknęło 🙂  – to pojawiały się osoby, które traktowały to jako spiski i fantasmagorie. Jednak sprawy zaszły o wiele dalej, aniżeli moda na tatuaże, i cyfrowe dowody w planach.

 

Jakie są więc trendy? Realne trendy.

 

Tatuaże tymczasowe do monitorowania glikemii.

 

Nanoinzynierzy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego opracowali tymczasowy tatuaż, w którym zarówno ekstraktuje jak i mierzy poziom glukozy w płynie pomiędzy komórkami skóry. Elastyczne urządzenie składa się ze starannie wzorzystych elektrod wydrukowanych na tymczasowym papierze tatuażowym . Dwie elektrody nakładają niewielką ilość prądu elektrycznego, który zmusza cząsteczki glukozy znajdujące się pod skórą do wypłynięcia na powierzchnię, umożliwiając pomiar poziomu cukru we krwi. Wiosną 2018 r . Ośrodek badawczy rozpoczął kliniczne badanie z udziałem 50 osób dorosłych w wieku od 18 do 75 lat z cukrzycą typu 1 lub 2 lub cukrzycą z innych przyczyn. Mają nadzieję, że pewnego dnia nieinwazyjny, dyskretny i płynny cyfrowy tatuaż może zastąpić regularne badania krwi za pomocą ukłuć palców…. Tak więc nie tylko młodzieży spodoba się tatuaż. Ilu cukrzyków pokocha tatuaż… a na nim znak bestii.

Najpierw wstrzyknęli w kulturę dietę sprzyjającą cukrzycy, aby później zabłysnąć rozwiązaniem.

 

Tatuaż monitorując ogólny stan zdrowia:

 

 

Już w  2016 r. a sa to lata świetlne w technologiach wprowadzono na rynek sensor, wodoodporny plaster przypominający bandaż, który przykleja się do skóry i monitoruje ruch, sprawność mięśni lub aktywność serca. Malutki zestaw do noszenia ma radio Bluetooth i miniaturową baterię.

 

 

Już rok później system podłączony był do aplikacji mobilnej.

 

 

Myślę, że do wprowadzenia znamienia bestii będzie jeszcze co najmniej dwa lata, a wiec dojdzie jeszcze więcej “korzyści”.

 

 

“I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16)On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

 

Według mojej oceny tatuażem elektronicznym będzie heksagram, czyli gwiazda Remfana znana nam jako gwiazda Dawida.

 

Powstaje jednak pytanie.

Czy Wasi księżą i pastorzy ostrzegają Was przed znakiem bestii? Czy może nie mówią nic lub uważają znak bestii za duchowy? Radziłbym zmienić kościół jeśli w czasach ostatecznych nie ostrzega się przed znakiem bestii. Wszak i tak wszyscy są jednością w Rzymie.

 

Apokalipsa musi nadejść, ponieważ świat wybrał zabawki szatana, zamiast tego, co dał nam Bóg. Głos Boży zastępowany jest muzyką. Leki z bożej apteki produktami z farmacji. Komunikacja face to face w komunikację telefoniczno-internetową itd itd.

Obserwujmy co dalej, ale nie łudźmy się, to co jest napisane w księdze Objawienia musi nadejść.

Gdyby zapytać 1000 osób, co wybierają “biblie czy smartphona”, to może jedna na ten tysiąc wybrałaby biblię gdyby doszło do takiego przymuszonego wyboru. Ludzie nie potrzebują Boga,  a później są na niego źli, że albo go nie ma, albo pozwala na zło, a kto współpracuje z tym złem jeśli nie sami ludzie. Dlatego wszelcy Illuminati, itp gady śmieją się tym ludziom w oczy. To jak w tym filmie:

 

 

 

 

 

__________________________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa .
 

 

 

 

 

12 komentarze

Dodaj komentarz
  1. co ma wspolnego ostra muzyka rockowa a la hard rock z Bogiem?…

   1. Chodzi o to,by młodzi chcieli to ogladnąć,to nie jest muzyka z nabożenstw.

   2. Adminie Adminie co ma wspólnego każda inna muzyka z Bogiem którą nie wykonują wierzący ludzie a wy ją słuchacie wiele razy udostępnianą na blogu. Nie jestem za żadną taką ani przeciwko tobie czy innym. Tylko trzeba być obiektywnym.

 1. niestety tak to wygląda jak piszesz .Dodam ze pracuje w zakładzie pracy .Ludzie pomocni sobie nawzajem są wporzo ale jak usłyszałem od częsci z nich że fajnie że gotówka znika że karty są ,płatność internetowa to byście wiedzieli ile nerwów kosztowało mnie ukazywanie wad systemu .Dopiero gdy wypłata nie wpłynęła na czas (były niby wczoraj te awarie banków)część ludzi przejrzała i mówię im “widzicie .System nie ty będzie decydował kiedy dostaniesz kase Czy to takie dobre? ” Nie jest też tak że tylko gotówka .Spoko mogą być też karty ale przy zachowaniu gotówki i tradycyjnych sposobów płatnosci .

  1. Jan,jest napisane,ze swiat pójdzie w podziwie za tym i za nim-człowiekiem zła,niestety.

  2. Karty tak, ale jako uzupełnienie gotówki i innych sposobów płatności- tu masz rację, aby tylko jeszcze bez elektronicznych tatuaży itp. badziewia i będzie nieźle…

 2. https://www.youtube.com/watch?v=d_etsAX53Ys

  Zwyciężczyni azjatyckiego Mam Talent, w Anglii jej nie dopuszczono dalej. Większość ludzi myśli, że ona tak gra jak aktorka iluzjonistka, a mi to wygląda jak opętanie. Ile w tym gry, ile prawdy?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish