Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W tym roku prezydent państwa a niedawno prezydent Piotrkowa zawierzył miasto Marii.

Krzysiek Żołnierz mieszkający od około 4 miesięcy w Łodzi walczy duchowo o Łódź i województwo, aby ludzie zostali wybawieni z ducha maryjnego i od innych duchów.

Co ciekawe niedawno można było usłyszeć o decyzji urzędnika jakim jest prezydent miasta:

 

“”Klękam przed Bogiem i przed Tobą, Maryjo (…) aby zawierzyć Twojemu Niepokalanemu Sercu miasto Piotrków Trybunalski – jego władze samorządowe, wszystkich przedstawicieli władzy byłej, obecnej i przyszłej, a przede wszystkim mieszkańców naszego grodu” – te słowa wypowiedział prezydent miasta, Krzysztof Chojniak, powierzając życie jego mieszkańców w ręce Maryi w dniu Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej.

https://www.pch24.pl/prezydent-piotrkowa-zawierzyl-miasto-maryi–brawo-,64690,i.html

 

Biblia przestrzega nas przed Babilonem, a czymże jest Babilon jak nie połączeniem państwowości z religią. Ówczesny Babilon był takim szariatem tych czasów, przy czym jedną z domen religii babilońskiej był animizm, czyli przypisywanie rzeczom duchowości. W tym przypadku obrazowi.

Ich największą boginią była Isztar.

Obecnie żyjemy w takich czasach, że gdyby ktoś kazał ludziom  czcić Isztar, to stuknęli by sie w głowę patrząc jak na durnia.

Zło zawsze musi się ukrywać i pokazywać siebie jako dobro. W ogóle to czy w tych czasach gdyby tak zapytać katolików, to gdzie podziały się pogańskie obyczaje, gdzie są bożkowie? Nie ma ich. Katolicy nie potrafiliby rozpoznać gdzie są złe duchy. Gdzie się podziała Astarte, Izyda, Kali? Gdzie jest Ra? Gdzie jest Baal?

Nie ma… Nagle zniknęli…Jeśli tak, to kiedy zniknęli i kto ich odsunął, zniszczył, zabił?

Jeśli zabił, to kim są upadli aniołowie  zniszczeni na sądzie ostatecznym?

 

No właśnie…odpowiedzi same się nasuwają Oni nadal tu są. Oni nadal rządzą Ziemią. Całą Ziemią.

 

 

Cały świat pogrążony jest w Złym..

 

To Zły kieruje duszami ludzkimi niepodporządkowanymi Bogu i Jego Słowu.

Żaden Boży człowiek NIGDY nie wywyższy rzekomej Marii nad Boga. To nie jest duch od Boga,”Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus” 1 Tym 2.

 

Każdy kto:

 

Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę (Jezusa), ale wdziera się

inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. ” Jana 10.

 

 

Każdy, kto wpuszcza nie przez drzwi jakimi jest Jezus jest złodziejem.

Z takim kościołem złodziejem, który wywyższa istotę duchową kryjącą się za Marią bratają się już nieprotestanci.

To jest ich prostytucja. Ekumenia jest prostytucją. Z łaciny słowo “zakręt” ma specyficzne określenie. Tak więc wszyscy ewangelicy wchodzący w ekumenie są “zakrętami”. Wiecie o co chodzi…

 

Wracając do owego zawierzenia rzekomej Marii, która śpi w grobie czekając na zmartwychwstanie jak wszyscy inni umarli w Jezusie..  Ta istota duchowa teraz nagradza swoich czcicieli. Zostali oni prezydentami miast, burmistrzami. Oni zaś rewanżują się tej istocie i zrobią dla niej wszystko. W ten sposób działa Babilon i Astarte. Religii, która pomogła dostać się na wyżyny polityki trzeba podziękować.

 

Jak zwykłym ludziom odwdzięcza się owa postać kobiety? O przekleństwie ciążącym nad całym kraje napisałem kilka lat temu.

Ale spójrzmy na Piotrków. Lezy on ok 100km ode mnie i bardzo często przez niego przejeżdżałem i przejeżdżam. Tak na prawdę dwóch miast nie lubiłem w Polsce: Piotrkowa i Włocławka, a to ze względu na złe zarządzanie, kiepskie drogi i postkomunizm.

Spójrzmy na oddany Astarte, Piotrków jako jeden z powiatów województwa łódzkiego i skale przestępczości.

 

Piotrków plus powiat plasuje się tuż za Łodzią w liczbie popełnionych przestępstw.

 

Nie jestv tez dobrze z wskaźnikami biedy:

 

“Miesięcznie Piotrków dożywia 4,5 tysiąca osób. Wydaje się (trochę) za dużo jak na miasto, w którym (realnie) mieszka mniej niż 70 tysięcy ludzi.

https://www.epiotrkow.pl/news/Jaka-jest-skala-biedy-w-Piotrkowie-Trybunalskim-,23209′

 

Politycy polscy z nazwy konsekwentnie upadlają Polaków likwidując klasę średnią. Samorządy dają pozwolenia na budowę hipermarketów, które w niektórych państwach Europy zachodniej są budowane na peryferiach tychże miast.

PIS kocha elektorat biedy, gdyż wtedy zbijają kapitał na pomocy społecznej. Jednak o tyle się różnią od PO i innej lewicy bezbożnej, że coś tam ludziom dają.

 

Socjalizm jest ustrojem przeciwnym Bogu. Socjalizm wręcz kocha bogini Astarte, gdyż to jest jej wytwór. Kiedyś to ludzie pomagali potrzebującym i biednym, gdyż mieli więcej pieniędzy. Teraz role pomocy przejęło państwo nadzorowane ziemsko przez Watykan, a duchowo przez upadłych aniołów. Niszczenie ludzi na szczeblu państwowym jest możliwe tylko poprzez dobrowolne poddanie się danego społeczeństwa duchowościom przeciwnym Bogu.

Znam pośrednio pewnego człowieka, który kocha “najświętszą panienkę”, ale ma nieuporządkowane życie rodzinne i finansowe. Ten demon daje ale tylko rządzącym. Pospólstwu nie daje. Ludzie mają być biedni.

Za czasów świetności Izraela, za Dawida, a najbardziej za Salomona, to okoliczne państwa płaciły daninę Izraelowi a samym mieszkańcom Izraela żyło się bardzo dobrze. Ale tam w centrum był Bóg, a nie jakaś kobieta bóstwo.

Szkoda, że pseudoprotestanci sprzedali się Rzymowi. W ten sposób sprzedana jest cała Polska.

Duch katolicyzmu to duch biedy. Podkreślam to od dawna: tam gdzie jest socjalizm, komunizm, tam jest katolicyzm i bieda. Tam gdzie sa kraje protestanckie, nawet w zmutowanej formie protestantyzmu i są poddani Rzymowi, tam jest względna zamożność. Tp katolicy wyjeżdżają do krajów protestanckich za chlebem a nie odwrotnie. Demon Astarte niszczy każdy kraj. Zniszczył Rosję, Rumunie, Bułgarię i Polskę. We wszystkich tych krajach uprawia się bałwochwalstwo Astartowe, gdzie są równi i równiejsi.

Zbliżamy się do światowego komunizmu, który będzie skutkiem oddania pola Rzymowi. Protestanci w tym mają swój udział. Karą za grzech jest śmierć, a karą za bałwochwalstwo ucisk. Wielki ucisk.

 

 

 

Updated: 10 grudnia 2018 — 12:05

2 komentarze

Add a Comment
  1. Biedni ci w Piotrkowie… a przecież nie wszystko złoto co się świeci…
    A tu taka sprawa z tego miasta, zdarzenie z zeszłej środy: https://www.wprost.pl/kraj/10173897/tragedia-w-piotrkowie-trybunalskim-pijany-33-latek-zabil-siostrzenca-na-oczach-rodziny.html

    1. Piotrków to biedne miasteczko. Pytanie dlaczego tam nie ma ewangelizacji…. Dlaczego tam nie ma fali odnowy w Duchu… Pytanie retoryczne

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: