Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Praca w “kotłowniach” nadzorowana przez demona mamony.

Mianem kotłowni określamy warszawskie firmy finansowe oszukujące w majestacie prawa klientów pragnących zainwestować.

 

Umieszczałem kiedyś tekst o kobiecie, która przechodziła nago przez korytarz za pieniądze. Teraz dowiedziałem się, że zrobiła to tylko dla 500zl.

Jednak to pragnienie zainwestowania jest przez wyrachowanych i żądnych “krwi” pracowników kotłowni tworzone u ludzi inwestujących. Ich zadaniem nie jest tylko sprzedać coś, ale zrobić najpierw pranie mózgu.

Dzisiaj postanowiłem to zbadać i podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami z tego wywiadu:

 

 

 

Po pierwsze gdybym miał spojrzeć na tego typu firmy poprzez pryzmat Efezjan:

 

“Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.”

 

..to zapewne rządzi tam demon mamony i to po obu stronach: właściciela firmy finansowej i jego pracowników oraz po stronie klienta.

Obie strony chcą szybko i bez wysiłku się dorobić. Obie potężnie grzeszą i mają niespłacony dług. Są winni kary wobec Boga, a wobec szatana są jego niewolnikami. Nawet ten człowiek występujący w tym filmie, jeśli nie narodził się na nowo, nie przyszedł do Jezusa, nie wyznał swoich grzechów,  jest winny i zostanie ukarany jeszcze za życia i oczywiście nie będzie zbawiony, czyli umrze śmiercią drugą.

 

Zanim napisze o dalszych spostrzeżeniach, chciałbym uświadomić innym, czytającym blog, że tego typu moje przemyślenia, analizy, nie mają służyć budowaniu Waszej pychy. Wszak gro ludzi przez całe życie nie miała przewodnika duchowego w rodzinie, gdyż ojciec był w jakiś sposób nieobecny (mój tez był nieobecny). Wiem, że jest taka część ludzi, czytelników, którzy przeczytają moje teksty, a później czują się mądrzy bo wszystko już wiedzą. Później ta pycha w bolesny sposób do nich wraca.

Nie piszę takich tekstów, by ktoś się czuł lepszy od innych, ale ku przestrodze! Moje doświadczenie życiowe, masa porażek i sukcesów nie jest po to, by ktoś miał błyszczeć. Tacy ludzie są niewdzięczni i zarozumiali. Pisuję ku przemianie myślenia, a nie ku budowaniu ego, by ktoś się czuł lepiej. Nie jesteśmy wcale lepsi od katolików. Każdy z nas jest grzeszny.

 

Zbadajcie sami siebie co powoduje u Was czytanie  tego bloga…Moim zamiarem jest uczenie ludzi jak żyć w zgodzie ze Słowem Bożym, z Prawem Bożym. Ci co mnie osobiście znają wiedzą dlaczego to piszę.

 

Michał, z którym przeprowadzony był wywiad, mówił o księdzu, który zbierał pieniądze na dach. Czy może nas to dziwić? Księża, ubrani na czarno, są ślepymi przewodnikami ślepych. Ta instytucja nie ma nic wspólnego z Bogiem. Tam również jest, choć jednym z wielu demon mamony. Ksiądz po przegraniu pieniędzy w kotłowni kradł pieniądze z tacy… Oto owoce.

 

Jeśli demon mamony miałby mieć jakiś wygląd, to według mnie najprawdopodobniej taki:

 

 

 

 

Innym przykładem jest właściciel ubojni, który miał ferari. Co w tym jest takiego niezwykłego? Ano to, że jeśli ktoś chce szybko sie dorobić np na takich operacjach finansowych, to na 100% dorabiał się także w ten sposób na ubojni. No a w jaki sposób można się w ubojni dorobić szybko? Na przykład przez umieszczanie świń w ciasnych klatkach żeby szybciej tyły. Wy później takie świnie jecie. Dorabiają się także na chemii implikowane w te wieprze, które jecie.

 

Mnie osobiście najbardziej poruszyło wyznanie tego byłego pracownika kotłowni odnośnie jego sumienia. Mówił on, że czuł wyrzuty i teraz je ma. Jest to argument przeciw tym, którzy uważają, że samo sumienie wystarczy do zbawienia. Otóż nie wystarczy. Ale na podstawie sumienia ludzie też będą sądzeni przez Boga. Bóg pokaże im taśmy prawdy z zapisu ich sumienia. Jak myślicie dlaczego zdecydowana większość przestępców to ludzie uzależnieni nie tylko od alkoholu? Ponieważ w ten sposób zagłuszają swoje sumienie, ale oni je nadal mają. To jest prezent od Boga jako czujnik, ale i nagrywarka grzechów.

 

Innym ciekawym wyznaniem Michała jest ukazanie mechanizmu wciągnięcia w tę pracę i trwania w niej. Istotnie sam diabeł musiał pracować nad tym mechanizmem. Pierwszy zarobek, przy pierwszym przelewie sygnalizowany jest biciem w dzwon. Później zło, które czynią jest tuszowane masową aprobatą społeczną: są oklaski, poklepywanie itp.

 

Jeszcze przykład z money.pl:

 

” Po jednym bardzo dobrym miesiącu do firmy zostały zamówione dziewczyny. Takie na telefon. No i cały dzień chodziły w samych majtkach, przynosiły nam drinki. Wiesz, tak się świętuje dobre wyniki – śmieje się Łukasz”

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/forex-kontrakty-cfd-inwestowanie-w-debiuty,179,0,2383283.html

 

Tak ku uświadomieniu, że tacy właśnie ludzie świętują później tzw Boże Narodzenie. Cały zepsuty świat świętuje boże narodzenie astrologiczno-astronomiczne Sol Invictus. Faktycznie wtedy mógł narodzić się duch tego świata, a może wtedy został wygnany z nieba.

Ja nie mam zamiaru obchodzić święta razem z takimi ludźmi. Co ma wspólnego światłość z ciemnością?

 

Reasumując, bezbożni ludzie chcą w bardzo szybkim czasie żyć jak osoby z amerykańskich filmów. Tutaj nawet nie jest celem własne mieszkanie, czy rodzina, ale wystawne życie o czym poniekąd mówi rozmówca oraz tekst z money.pl. Dostawca pizzy, któremu się płaci za dostarczenie pizzy do basenu, dziewczyny z domu publicznego. To są te pozory zamożności. Oczywiście kosztem grzechu, oszustwa w majestacie prawa. Wszystko dla  pieniędzy.

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Piszesz o ludziach bez Boga w sercu. Schemat działania polega na wprowadzeniu klienta w baśń o wyjątkowym dorobieniu się, ale dorabia się tylko firma Justowska czyli wycisnąć jak najwięcej soku okradając. W tym kraju takie praktyki są na porządku dziennym. To jest ostrzeżenie ponieważ w marketingu takie formy są stosowane odnośnie osoby która pytała o pracę w innym temacie. Jak to trudno wejść bogatemu do królestwa Bożego. Kiedy dorabianie polega na kombinowaniu czyli oszukiwaniu. Presja posiadania,przeżycia pożądliwość oczu i pycha życia, miłość pieniędzy. Ten świat jest obrazem chrześcijańskiego zboru w którym kładzie się nacisk na dziesieciny aby można było odpisać od podatku. Wykorzystuje się bliźniego nie jak siebie samego. Wmawia się że jak się nie powodzi tobie to masz grzech jak za czasów Jezusa. Wcale nie dotyczy to Zborów prosperity lecz ta nauka jest wszędzie tam gdzie nie przyjmuje się Biblii na poważnie. Dlaczego sąd boży zaczyna się od domu Bożego, właśnie dlatego. Co psu do tego…

  2. Bo kasa dla niektórych po prostu musi się zgadzać :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: