Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Stanisław Michalkiewicz stoi po stronie diabła broniąc księdza kosztem molestowanej kobiety.

Niegdyś ceniony przeze mnie Stanisław Michalkiewicz pokazał swoją prawdziwą twarz stając w obronie księdza.

Ten znany nie tylko liberałom z partii Korwin publicysta, ale i z Radia Maryja powiedział

 

“”Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał? Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga” –”

 

https://natemat.pl/251317,pedofilia-michalkiewicz-z-radia-maryja-odpowie-za-slowa-o-ofierze-ksiedza

 

Pan Michalkiewicz bronił kiedyś emerytur SBeków, a teraz stoi murem za księdzem. Dziękować Bogu ja już nie mam żadnych bożków ani wśród polityków, ani pastorów. Liczy się prawda i Jezus, bo to On jest prawdą i Jego Prawo, a prawda jest taka, że p. Michalkiewicz zadrwił z molestowania.

 

Stanisława Michalkiewicza to orzeczenie oburzyło. – Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne ku*wy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie, a cóż do tego nasz biedny kraj – skomentował publicysta związany z mediami o. Tadeusza Rydzyka w felietonie zamieszczonym na YouTube.

 

Mocno się podzielimy z autorytetami tego świata. Nie ma to tamto w prawdzie i Prawie Bożym. Oni są wszyscy jednego ojca.

 

“Kapłan Roman B. ze stanu duchownego i z zakonu został wydalony dopiero niedawno, choć sprawa nowa nie jest. W 2008 r. został aresztowany, gdy okazało się, że przez kilkanaście miesięcy niewolił i gwałcić 13-letnią dziewczynkę. Jej rodzice byli przekonani, że oddali dziecko do internatu. Zmusił też swoją ofiarę do aborcji, bo “nie chciał mieć bachora”.

Za te przestępstwa został skazany na 8 lat więzienia, odsiedział z tego 4 lata. Gdy wyszedł zza krat, trafił do domu księży emerytów w Puszczykowie pod Poznaniem – nadal odprawiał msze i… znów kontaktował się z dziećmi. “

 

Materiał źródłowy:

od ok 8 minuty.

 

Panie Michalkiewicz. szanowałem Pana kiedyś. Rozmawialiśmy u Korwina. Ale wtedy nie wiedziałem tego co teraz wiem. Krytykował Pan zawsze ten nieludzki system, ale pan stoi po stronie tego systemu rzymsko-syjonistycznego.

Panie Stanisławie: niech się Pan nawróci i zacznie podążać za Jezusem, a nie za Rzymem!

Specjalnie dla Pana kieruję słowa apostoła Pawła:

 

“Choćbym posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. ” 1 Kor 13.

 

Z naciskiem na wiedzę, bo wiedzę i inteligencję Pan ma.

 

Jest pan cynikiem bez miłości, a więc jest Pan na dzień dzisiejszy niewierzącym.

Trafny komentarz tez jest pod tym filmem:

 

“Nie wierzę własnym uszom… zabrana z patologicznej rodziny, potrzebująca pomocy 13 letnia dziewczynka, kilkanaście miesięcy brutalnie gwałcona (przy wiedzy innych księży i egzorcystów), mająca za sobą cztery próby samobójcze, podawano jej narkotyki i leki by się nie broniła, zaszła w ciąże i została poddana aborcji, i w taki sposób jest opisywana przed Pana Michalkiewicza? Ciekawy jestem czy chciałby mieć takie przeżycia za 800 zł miesięcznie, kiedy traumę takiego wydarzenia nosi się w sobie całe życie. I o ile pracodawcy pedofila chętnie kładli łapę na jego zarobkach (część nich przecież idzie do Watykanu), oraz finansowali mu adwokata i pedofila zatrudniali przy dzieciach, to już ponieść odpowiedzialności za jego draństwo już nie chcą? Bronienie finansów korporacji religijnej, która doskonale wiedziała że ma w swoich szeregach pedofila i po wyjściu z więzienia zatrudniała go w miejscu z dostępem do dzieci (szukał kolejnych ofiar), to draństwo i skur… nie z tej ziemi. A może to dlatego, że korporacja promuje i daje zarobić Panu Michalkiewiczowi? Ktoś kto broni takiego draństwa, albo jest draniem, albo głupcem – albo po prostu robi to dla pieniędzy.”

 

 

 

To jest Pana polityczna porażka i dobrze. Może Pan otrzeźwieje, bo pan Rydzyk nie zbawia, ale Jezus Chrystus.

 

Niech ten Wasz katolicko-bestialsko-syjonistyczny system w końcu runie w imię Jezusa Chrystusa.

 

6 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Widzę, że oddziela nas od świata ten sam miecz. Mnie też całkowicie odgrodziły te słowa Pana Michalkiewicza od Pana Michalkiewicza : wspólny mianownik, na którym zawsze “wykłada” się Babilon w człowieku : pogarda dla dziecka i usprawiedliwianie za wszelką cenę niesprawiedliwości popełnianych wobec niewinności dziecka. To jest granica niewidoczności dla ludzi, którzy do końca chcą się łudzić. I to jest granica naszego pisania do nich. Piszesz ostatnio z wyjątkową odwagą!

    1. Ja też byłam zaszokowana słowami pana Stanisława…przecież to jawna drwina z tych którzy przez to przeszli…

  2. Jaki autorytet może dawać człowiek nienawrócony. Choćbym nie wiem jak rozsądnie mówił, przeważnie w czymś się utopi. Wielu takich prowadzi kanał z braku kompetencji a raczej z kompleksów. Minimalizuje krzywdę i tak od dziesięcioleci ten sam system nic się nie zmieniło. Wolę posłuchać biednego a pełnego Ducha Świętego który być może nie umie się wysłowić, lecz dwa słowa, ściska serce i krzyk do Boga.

  3. https://youtu.be/J26E0_3Hpss
    Cejrowski jakie ma poglądy każdy wie ale warto posluchac do końca. Zawieszony.

    1. ale Cejrowski ponoc tez nie zainterweniowal na handel dziecmi

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish