Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Handel polskimi dziećmi – Paweł Bednarz i Klaudiusz Szkudlarek. Zamieszane polskie elity religijno-polityczne.

Na wstępie zaznaczę, że nie utożsamiam się z kanałem NTV. Powodem tego jest ich uduchowienie skierowane na New Age. Jednak co do meritum, profil NTV nie rzutuje na relacje Pawła Bednarza, który notabene informował dziesiątki mediów. Niestety tak, jak w przypadku odżywiania i poszanowania ziemi new ageowcy są bliżej praw Bożych niż większość chrześcijan, tak tutaj również bronią paradoksalnie Praw Bożych bardziej niż niezainteresownai takimi sprawami chrześcijanie. Dlaczego się tak dzieje? Ponieważ polski protestantyzm to córki nierządnicy Rzymu i mają za zdanie nie wprowadzać ludzi we wszelką prawdę. Dlatego prawdę o otaczającym świecie znajdziecie na takich blogach jak ten tudzież niestety czasem a nawet często na stronach new age.

 

Sprawa handlu polskimi dziećmi adopcyjnymi jest mi znajoma od początku, aczkolwiek Paweł Bednarz na kilku filmach wyglądał mi człowieka szalonego. Z drugiej strony, ciężko czasem powstrzymać emocje, kiedy sprawa dotyczy wielkiej krzywdy dzieci. Nie ukrywam także, że dałem się ponieść mimo wszystko autorytetowi Korwina Mikke, który na pytanie o handel dziećmi jakiegoś uczestnika spotkania z nim zapytał o fakty i dowody. Uznałem, że ma rację, a sam nie zainteresowałem się głębiej tym jakże wielkim problemem.

 

Poniżej zachęcam do obejrzenia filmu, w którym Paweł Bednarz oskarża polskie elity o współudział w handlu dziećmi. Padają poważne zarzuty i to w kierunku najwyższych władz oraz kleru.

Procederem tym okazuje się nie były zainteresowane media nazywane umownie “wolnościowymi” jak np  jeden z ich przedstawicieli niejaki p. Rola itp.

 

Ostatecznie sam po namowie brata w wierze i obejrzeniu poniższej relacji uznałem za obowiązek umieścić ten wywiad z uwagi na operowanie nazwiskami i dowodami.

 

 

 

Okazuje się, że dzieci z POLSKICH DOMÓW  DZIECKA  wywożone są do…. Włoch, ale też i do USA i ślad po nich ginie.

P. Bednarz jest pewien że trafiają do europejskich burdeli.

Był on w sejmie i uważa, że potężni ludzie zamieszani są w handel dziećmi. Poinformował on wszystkie media o rozdzielaniu dzieci.

Polska jest jednym z krajów, gdzie pozwala się na zagraniczne adopcje wg p. Bednarza podstawianych ludzi.

 

Co ciekawe jak oglądałem ten film z rodziną przypomnieliśmy sobie jak zagraniczne gwiazdy promują adopcję poprzez osobiste adoptowanie dzieci. Sama adopcja nie jest niczym złym, ale jeśli powiążemy to z pedofilią modną w świecie aktorów, to już może nam to dawać do myślenia.

Adoptowanie dzieci mają Angelina Joeli była żona Brada Pitta, zaangażowana w Radę Stosunków Międzynarodowych, której jednym z założycieli i pierwszym przewodniczącym organizacji był Paul Warburg, szef amerykańskiego oddziału koncernu I. G. Farben. Przypomnijmy czym zajmował się I. G. Farben:

“I.G. Farbenindustrie miał 42,2% udziałów w spółce Degesch (Deutsche Gesellschaft für Schädlingsbekämpfung) produkującej cyklon B, który był wykorzystywany przez Niemców do eksterminacji”

 

Adoptowane dzieci ma znany z sekty scjentologicznej Tom Cuise, który wystąpił w kontrowersyjnym filmie typu “pokażemy wam prawdę pod nosem” – “Oczy szeroko zamknięte”.

 

Bednarz powiedział, że handel dziećmi odbywa się w Sądzie Rejonowym.

Tutaj dowód:

 

 

“Dziś w Sądzie Okręgowym w Lublinie odbyła się kolejna rozprawa w sprawie Michała Wąsika, który w 2016 roku został bezprawnie adoptowany przez belgijską rodzinę. Stowarzyszenie Wolne Społeczeństwo, które jest zaangażowane w wyjaśnienie sprawy, mówi nawet o uprowadzeniu dziecka”

https://lublin.tvp.pl/37564164/adopcja-czy-uprowadzenie-rozprawa-w-sprawie-dziecka

 

Publiczna TVP napisała, iż Michał Wąsik został BEZPRAWNIE  adoptowany. Sąd po pewnym czasie wyłączył jawność postępowania.

 

Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z filmu? O tym np , że dzieci kosztują od 40 tys dolarów wzwyż.

Według Pawła Bednarza 10-15 dzieci trafia do rodzin, a reszta do pedofili.

Swoja drogą kierunek Włochy jest bardzo ciekawym namiarem adopcji polskich dzieci..

Okazuje się także, że jest różnica między adopcją polską a zagraniczną. Na adopcję polską czeka się około 3 lata a na zagraniczną góra 6 tygodni.

Bednarz skierował wiele zarzutów do pani Barbary Passini,

 

Poniżej oskarżenie Stowarzyszenia Wolne Społeczeństwo:

 

 

Pomimo dowodów popełniania koszmarnych przestępstw przeciwko dzieciom, Barbara Passini, która przemieniła ośrodek adopcyjny w ośrodek sprzedaży dzieci pedofilom, chce wciąż handlować dziećmi.

Barbara Passini zwróciła się o pomoc w odbudowie swej okrutnej działalności do Marka Michalaka, Rzecznika Praw Dziecka: chce wciąż pośredniczyć w wyrywaniu dzieci z polskich rodzin i sprzedawaniu ich majętnym zagranicznym pedofilom.

Marek Michalak jest objęty wnioskiem o odwołanie go ze stanowiska z powodu ostentacyjnej bezczynności w sprawie 7-letniego dziecka porwanego z Polski do Belgii. Dziecko zostało porwane w znacznej mierze wskutek jego bezczynności.

Barbara Passini działała przez dziesięciolecia poza jakąkolwiek niezależną kontrolą, korzystając z poparcia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (“Wszystkie dzieci są nasze”), degenerującej się organizacji o komunistycznej proweniencji, która swym znanym z okresu PRL imieniem poczęła zasłaniać swój udział w adopcyjnym dostarczaniu dzieci pedofilom. Pani Barbara Passini ośmielona tym poparciem i bezkarnością, stała się w istocie zawodową handlarką dziećmi. Bezkarność w procederze handlu dziećmi uzyskała wraz z wieloma osobami odnoszącymi osobiste korzyści dzięki handlowi dziećmi, gdy około roku 2010 zmieniono polskie prawo w taki sposób, by wykluczyć czyny adopcyjnego handlu dziećmi z kategorii przestępstw handlu ludźmi, by wyłączyć stosowność w sprawach adopcyjnych ochrony z Kodeksu postępowania administracyjnego, by w końcu ustanowić zasadę pozwalającą wydawać dziecko adopcyjnym nabywcom nawet po ujawnieniu naruszenia prawa w postępowaniu adopcyjnym.

Głównymi beneficjentami procederu handlu dziećmi mogą być osoby działające niejawnie, i nie ujawnione. Barbara Passini i jej wspólnicy są być może jedynie pomniejszymi uczestnikami handlu dziećmi, za którym stać mogą wpływowe osoby i organizację zagraniczne, dysponujące ogromnymi środkami finansowymi pozwalającymi organizować okrutne wykorzystywanie dzieci.

http://wolnespoleczenstwo.org/pl/barbara-passini-chce-nadal-handlowac-dziecmi/

 

 

 

źródło jw.

 

Wszedłem na profil Pani Passini. Wszystko układa się w całość…

Oto jej znajomi. Jeden szczególnie zasługuje na zainteresowanie. Ten pan w jarmułce.

 

Bradzo ciekawe cv ma pan Lemański:

 

Wojciech Michał Lemański (ur. 22 września 1960 w Legionowie) – polski duchowny rzymskokatolicki diecezji warszawsko-praskiej, publicysta, bloger, działacz na rzecz upamiętnienia historii Żydów polskich. W latach 2006–2013 proboszcz parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy, od lipca 2014 kapelan Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Dzieci i Młodzieży w Zagórzu”

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Lema%C5%84ski

 

 

Czy to wszystko nie układa się jak puzzle?

 

Wracając do relacji P. Bednarza. Opowiadał on jak jedno z dzieci, które było w takich zagranicznych rodzinach kiedy było w zoo powiedziało komuś (nie pamiętam) “oo ja byłam w takiej klatce”.

 

To wszystko jest tak szokujące, że aż niewiarygodne.

 

Jak zareagował obrońca wolności i Polaków Kukiz na temat tego barbarzyńskiego procederu?

 

Wstępnie, jako jedyny poseł w sejmie zainteresował się tematem Piotr Marzec, czyli Liroy:

 

 

Słuchajcie!

Módlmy się codziennie o te dzieci, o ochronę dla Pawła Bednarza, o zaprzestanie tego procederu. Fajnie się czyta szokujące spiski, ale komu się chce modlić? Do roboty chrześcijanie. Słowa te kieruje zwłaszcza do tych intelektualnych teologicznych chrześcijan. Nie z ciałem i krwią walczymy, ale ze zwierzchnościami.

 

Oni nadal dają dzieci na ofiary. Nic się nie zmieniło od tysięcy lat:

 

 

 

 

 

“Mów do Izraelitów: Ktokolwiek spośród synów Izraela albo spośród przybyszów, którzy osiedlili się w Izraelu, na jedno ze swoich dzieci Molochowi, będzie ukarany śmiercią. Miejscowa ludność ukamienuje go. 

(Ks. Kapłańska 20:2,”

 

Wielu się dziwi dlaczego Bóg musiał zabijać ludzi. Oto powód: składali oni ofiary z dzieci dla Molocha (szatana). Za te ofiary mają sukces. Każdy zaś kto czerpie z kultury szatana jest współwinny śmierci tych dzieci.

Niebawem będą tzw święta Bożego Narodzenia, czyli  święto pogańskie niegdyś nazywające się Sol Invictus (święto niezwyciężonego Słońca). To nie narodziny Pana Jezusa, ale Jego przeciwnika. Stąd wszyscy zepsuci ludzi mediów i rozrywki będą świętować to święto.

 

Jeszcze raz: módlmy się o te dzieci i o zaprzestanie tego procederu.

 

 

Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać. Przesiedlę was za to poza Babilon. 
Dzieje Apost. 7:43

 

 

 

 

 

 

Updated: 3 grudnia 2018 — 09:44

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Powoli im się chyba kruszy system. Coraz więcej faktów wychodzi na światło dzienne i się kiedyś ludzie wkurzą i obalą ten świat nierządnicy. (mam nadzieję, że we Francji się zaczyna)
  Media generalnie milczą. Jak Trump aresztował jednego dnia 3500 pedofilów zajmujących się na szeroką skalę handlem dziećmi to myślałem, że fake news bo nikt o tym nie napisał. Musiałem wejść na stronę ministerstwa sprawiedliwości USA (lub FBI już nie pamiętam, ale rządową), żeby potwierdzić.
  A tutaj w linku o aresztowaniu greckich dyplomatów. Handel dziećmi na narządy itp.
  https://www.rt.com/news/445278-greece-diplomats-child-trafficking/
  ps.
  Było chyba w Apokalipsie, że jak nierządnica upadnie to nie będzie już handlu dusz 🙂
  Powoli to idzie, ale do przodu 🙂

 2. Ten temat znam i oprócz modlitwy niech już ucisk się skończy powrotem Chrystusa. W polityków nie wierzę. Oni nic poza swoim interesem nie zrobią. Kiedyś się zaangażować ale tylko Bóg zmienia serca ludzi a także obłuda polityczna nic nie warta, nic…obrzydliwość mi te uczynki ludzi w tym kraju. Obrzydliwość fałszywe składanie życzeń w fałszywe święta. Ulicami płynie rzeka troski o byt i kłamstwa religijności. Gdzie dzieci odrzucone przez nie dojrzałych rodziców wpadają w objęcia pedofilów w czarnych sukienkach i zachodniej sodomy. Tak czekać latami na adopcje lecz moneta w skrzyni brzęczy sześć tygodni nie męczy.

 3. To jest tak przykre i strasznie smutne jednocześnie… 🙁

 4. Ja właśnie się modlę od kilku miesięcy o kobiety i dzieci więzione w domach publicznych. A po tym artykule złożę zawiadomienie do prokuratury i napiszę do prezydenta. Ludzie nie mogą być bierni w tym temacie.

  W tym linku przeczytacie o bierności całej społeczności, otoczenia w którym były dzieci straszliwie krzywdzone przez rodziców :

  https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-jadly-z-psiej-miski-horror-w-rodzinie-spod-krosna-6323663303083649a

  My nie możemy być bierni po uzyskaniu tych informacji.

  1. Zgadza się właśnie staram się zaangażować w pomoc fundacji dobrego pasterza w nagłośnieniu sprawy adopcji zagranicznych. Skontaktowałem się z Pawłem Bednarzem i będę naglasnial sprawę lokalnie i nie tylko. Czekam na materiały z fundacji.

   1. Marcin, popieram Twoje zaangazowanie. Mnie tez to bardzo poruszylo I chce cos zrobic a nie tylko o tym rozmawiac.

    1. Jeśli chcesz przekażę Ci materiały jak otrzymam od Pawła Bednarza żebyś mogła kolportować u siebie. 15 grudnia jest spotkanie w Będzinie pewnie będzie relacja YouTube. Na spotkaniu będzie szukana wspólna metoda działania w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: