Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Armia Zbawienia – Protestancka organizacja militarna.

Nic nie dzieję się bez przyczyny. Około dwóch miesięcy temu miałem do czynienia z człowiekiem, który deklarował się być chrześcijaninem, a pokazał mi pistolet z amunicją ostrą.

 

Mniej więcej tydzień temu, pewien kłótnik na blogu napisał komentarz niby podparty argumentami o śmierci Jana apostoła, ale było to raczej lawirowanie. Później pod dyskusją o A. Cyrikasie miał żal, że nie opublikowałem jego komentarza.

Ów człowiek zainteresował mnie i dlatego postanowiłem wejść na jego profil.. Chwała Bogu za to, że czasem ktoś mnie atakuje, ponieważ otwieram przed Wami teraz prawdę o niebagatelnym znaczeniu.

Oto wypowiedź tego człowieka do komentarza jego kolegi. Komentarza, który wykasowałem gdyż nic nie wniósł..

Wszystko w obronie A. Cyrikasa.

 

Wszedłem więc na profil p. Andrzeja i co ja takiego zauważyłem?

 

 

A teraz sprawdźmy czym, kim jest Armia Zbawienia?

 

Armia Zbawienia (ang. The Salvation Army) – międzynarodowe chrześcijańskie wyznanie protestanckie o charakterze ewangelikalnym, metodystycznym i uświęceniowym oraz międzynarodowa organizacja dobroczynna zorganizowana w sposób hierarchiczny na podobieństwo organizacji militarnych. Obecnie działa w 128 państwach na świecie.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Armia_Zbawienia

 

 

Jest to protestancka armia zbudowana na wzór organizacji militarnych.

Oto flaga owej Armii Zbawienia:

 

Okultystyczny symbol, o którym mówił prof Veith dwóch kwadratów nałożonych na siebie.

 

Jest to tzw Oktagram, babiloński symbol bogini Ishtar, choć też jest  symbolem buddystów, talmudycznych Żydów i gnostyków.

Na polskim forum ezoterycznym opisany oktagram jest w następujący sposób:

 

 

“Oktagram, gwiazda ośmioramienna z dwoma czubami do góry, symbolizuje:
– Znak złych duchów. Bardzo stary, dziś praktycznie zapomniany.

Oktagram (zał. 1) to Gwiazda Izydy, Gwiazda Betlejemska, przetransformowany, podwójny krzyż, figura Merkurego-Hermesa-Thota, symbol alchemicznej potęgi. Często widnieje na karcie Koła Fortuny w tradycyjnych taliach Tarota. Alchemiczne symbole rtęci, siarki, wody i soli są rysowane na zmianę z literami TARO, z których utworzyć można słowo TORA, ORAT (łac. modlić się), ROTA (łac. koło, pol. przysięga), ATOR (Hathor”

 

Notabene w serialu z komuny pt “Siedem życzeń” miły kotek spełniał życzenia na hasło athor hator”… Wszędzie to przemycają.

Na innym forum padło nawet ostrzeżenie:

 

“Jak się na okultyzmie znacie to lepiej być ostrożnym, a jak się nie znacie to w ogóle nawet o tym nie myślcie…:-I.”

https://plus.google.com/101702785848015905048/posts/YW8HL7sG8vk

 

 

Jest to także znana w okultyzmie tzw figura Agryppy.

 

Agryppa sprzedał duszę diabłu tak, jak wielu muzyków, aktorów, i zapewne i duchownych z kościoła katolickiego i protestanckiego.

Agrippa jest legendarnym pierwowzorem postaci Fausta w dramacie Johanna Wolfganga Goethego.

Podobnie jak część dzisiejszych wykształconych ludzi Agrippa studiował medycynę, filozofię i prawo, a więc był kimś niezwykle inteligentnym.

 

Znany ze swoich dzieła De occulta philosophia libri tres (O filozofii tajemnej trzy księgi) krążyła początkowo tylko w drugim obiegu. Publikację tekstu odradzał Agrippie Trithemius (m.in. opatklasztoru w Würzburgu oraz badacz alchemii, hermetyzmu, kabały, prekursor kryptografii); choć ostatecznie dzieło przejrzał i wskazał Agrippie konieczne poprawki. W roku 1531 skierował do druku pierwszy tom, w 1532 pojawił się tom drugi, a po roku pełne trzytomowe wydanie. To monumentalne dzieło było podsumowaniem badań Agrippy nad magią i hermetyzmem, ze względu na inkwizycję tekst musiał zostać zawężony do bezpiecznych dla autora granic. Był zdania, że istnieje również tajemna interpretacja mogąca być przekazywaną przez mistrza tylko ustnie i bezpośrednio uczniowi.”

 

 

W centrum flagi Armii Zbawienia jest napis: “Krew i ogień” jak przystało na organizację militarną.

Skąd mamy mieć pewność, że skoro są grupą podobną do organizacji wojskowej czy nie posiadają broni?

 

Kiedyś starłem się na fejsie z panem Michałem R. , aktywnym w grupie antyekumenizm, który wśród swoich fotek miał zdjęcie w jarmułce i na strzelnicy.

Fotki na których są w jarmułkach mają również panowie pastorzy Wojciech Włoch ekumenista z Krakowa oraz Bartłomiej Kurylas.

Z kolei zwolennikiem posiadania broni jest syjonista Paweł Chojecki podobnie jak Korwin Mikke (znany tez jako OZjasz Goldberg).

 

To nie wszystko o Armii Zbawienia.

 

Protestancki Ruch Armii Zbawienia obecnie liczy ponad 28 tysięcy oficerów, 1,8 miliona członków (żołnierzy, adherentów, żołnierzy juniorów), 4,5 miliona wolontariuszy i 112 tysięcy pracowników pracujących w 128 krajach świata oczywiście dbając o pozytywny PR prowadząc jak kościół Rzymski szpitale, ośrodki dla bezdomnych i uzależnionych, domy starców.

 

 

Mając na uwadze powyższe informacje uważam, że kościoły protestanckie są przepełnione żołnierzami owej armii lub z nią współpracują.

Uważam również, że slogan “Amerykanie posiadają broń, więc to jest dobre” zostaje w ten czas obalony, ponieważ to nie prawdziwi protestanci posiadają broń, ale syjoniści. Nie znam żadnego oddanego Bogu pastora, który miałby broń lub wykorzystał ją podczas ataku bandytów., Być może są takie przypadki, co nie tworzy z tego reguły.

 

Moja hipoteza, a dla wielu pewność jest następująca: prawdziwy protestantyzm nie istnieje w żadnej religii, choć najbliżej protestowania wobec Rzymu są adwentyści, ale my wiemy że i oni są podzieleni. Dzisiaj zresztą napiszę o znanym adwentyście.

 

Dlaczego oni posiadają broń, dlaczego wiara przeobrażona jest na formację wojskową? Ponieważ wszyscy oni są cieleśni i boją się o samych siebie. Potrzebują oparcia w ciele, tak samo jak Franciszek potrzebuje ochrony.

Teraz coś na deser:

 

“Zwierzchnik Armii Zbawienia Generał André Cox wraz z delegacją tej wspólnoty odbył 12 grudnia 2014 w Watykanie spotkanie z papieżem Franciszkiem, w trakcie którego potwierdzono wolę współpracy Armii Zbawienia i Kościoła katolickiego w zakresie działalności charytatywnej oraz dalszego dialogu ekumenicznego”:

wikipedia

 

Generał Armii Zbawienia… Czy nie przypomina nam to czegoś? a może generała Jezuitów?

 

Oto generał Andre, przywódca organizacji religijnej i niby protestanckiej:

 

 

 

Protestantyzm nie jest przesiąknięty niebezpieczną agenturą. On jest agenturą. Doskonale przygotowani ludzie do kierowania innymi, często posiadający broń i mający wiedzę biblijną,  nie mają jednego – Jezusa Chrystusa.

 

 

“Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!” ” Mt 7

 

Wy wszyscy współpracujący z ekumenicznymi pastorami: jesteście sługami węża starodawnego. Marnie skończycie sprzedawcy Jezusa.

 

Uważajcie na swoje zbory. Jestem pewien, że sytuacja jest podobna do kościoła katolickiego, gdzie znajdą się prawdziwi słudzy Boży, ale zwiedzeni odgórnymi naukami.

Jeśli owa Armia Zbawienia posiada struktury militarne, to czy nie są oni gotowi na pacyfikację ludności podczas Wielkiego ucisku?

Jak przekonaliście się Armia Zbawienia pracuje dla Rzymu i to jemu będą posłuszni.

Do Żydów: nie wierzcie liderom żydowskim. Oni podobnie jak wszyscy inni również pracują dla Rzymu. Watykan ogrywa wszystkich tworząc pozorne podziały. Watykan jest zawsze po obu stronach konfliktu jak i  syjonistyczni Żydzi.

 

Tekst ten pisałem około czterech godzin. To nie są sprawy tak oczywiste. Stają się nimi dopiero po przeczytaniu takiego materiału i artykułu jak powyżej i dlatego kiedy fani pewnych pastorów się wykłócają ze mną, to zaślepieni idolatrią nie mają Zielonego pojęcia o czym ja piszę. Wszystko jest kwestią wiedzy i poznania, a także doświadczenia. To Bóg mnie doprowadził do tych informacji, gdyż w polskim internecie nie znajdziecie takiego tekstu, a więc niby “przypadkiem” wszedłem tu i ówdzie ukazując ciemną stronę protestantyzmu. Czy jakiś pastor powie Wam o tym co tu czytacie? Oczywiście, że nie. Prawda jest niedostępna w zborach. Prawda w zborach ogranicza się jedynie do teologii.

 

Generał Armii Zbawienia melduje się u swego przełożonego:

 

Poniżej słynny i dobrotliwy Jan Paweł II z wpływową oficerką Armii Zbawienia Eva BurrowsŁ

 

Armia Zbawienia z Benedyktem:

 

świat nie jest takli jaki chcielibyście widzieć.

Masa fundacji i organizacji charytatywnych pracuje dla Rzymu . Open Doors, Głos Prześladowanych Chrześcijan  itd.

https://antyekumenia.files.wordpress.com/2014/10/watykac584ski-ekumenizm-gc582osu-przec59bladowanych-chrzec59bcijan.pdf

 

https://antyekumenia.files.wordpress.com/2014/12/nie-wspierajcie-ekumenicznej-organizacji-open-doors.pdf

 

Wpłacając pieniądze na te organizacje, wpłacacie na Watykan.

 

 

Podsumowując, Armia Zbawienia jest jedną z tysiąca głów tej samej hydry, a organizacja na wzór militarny pokazuje czym jest nie tylko owa armia ale sam Watykan.

No to Wesołego Sol Invictus od Armi Zbawienia protestanckiej denominacji 😀

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 listopada 2018 - 15:27

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. A przydalaby sie jakas konkretna Armia ☺

 2. Bogu dziekuje ze znalazlem ta strone i tobie Panie Piotrze niech Jezus Chrustus mocno Blogoslawi

 3. Tymczasem cos sie szykuje ,moze nawet stan wojenny na Ukrainie.Jak pisales kiedys mysle ze Polska bedzie w strefie wpywu Rosji ,choc na razie wygladaja sprawy inaczej pozornie

  1. Z Wikipedii: “Stan wojenny – jeden ze stanów nadzwyczajnych, polegający na przejęciu administracji przez wojsko. Stan ten może być wprowadzony przez rząd danego kraju w celu przywrócenia porządku publicznego w wypadku takich zdarzeń jak zamach stanu czy w celu zdławienia opozycji politycznej.”
   Poroszenko ma bardzo małe szanse na reelekcję i zrobił prowokację, na zasadzie “tonący brzytwy się chwyta”
   O tym, że jedyną szansą Poroszenki, aby zostać na stanowisku prezydenta jest podgrzanie atmosfery z Rosją czytałem już tydzień temu. I bach. Wszystko zgodnie z planem, wpłynął 3 statkami mimo tymczasowego zakazu.
   Szkoda zwykłych ludzi, bo się politycy opamiętać nie mogą. Kasa i władza odbiera zdrowy rozsądek.

 4. Ci pastorzy to zwodziciele!!!Słuchałam kiedyś pastora Chojeckiego,Chrześcijan,którzy nie chcą mieć z bronią nic wspólnego wyzywa od idiotów i pacyfistów,albo Ruskich agentów;)Ameryke uważa za idylle dla chrześcijan i kraj szczęśliwości zbudowany na wartościach chrześcijańskich-wolne żarty.Celowo zapytałam go w którymś z programów ”Czy dzisiejszy Izrael to dzieło Boga czy Szatana”?Posłużył się proroctwem z 37 rozdziału ks. Ezechiela dotyczącym wysuszonych kości,mówiąc,że Izrael jest jak te kości obleczone ciałem w którym nie ma jeszcze tchnienia-dlatego Izrael nie postępuje jeszcze po Bożemu:)mordując palestyńczyków-ale tylko kiedy otrzyma tchnienie odrazu nawróci się do Boga i do Chrystusa.Myśle,że to nie brak wiedzy tego człowieka,a celowe zwodzenie ludzi w kierunku Ameryki i Izraela jako dzieła Bożego.Bardzo wielu rozczarowanych religią ludzi,głównie katolików bo ich najbardziej objeżdża daje się zwieść myśląc,że odnalezli tzw.Prawde.Dlatego niezbędne jest prosić Pana Jeszu Chrystusa o ducha zrozumienia podczas czytania Biblii badając wszystko i porównując.Jest to kluczowe bo bez tej osobistej relacji z Chrystusem -biorąc pod uwage ilu jest zwodzicieli,którzy mieszają prawde z niewielką dawką trucizny-jest bardzo prawdopodobne,że się poblądzi. A odnośnie broni ew.Mat.10:39”Kto chce znalezć swe życie,straci je,a kto straci swe życie z mego powodu,znajdzie je”

  1. o widzisz Paula, ciekawe świadectwo. Ja ledwo 5 lat temu zacząłem go słuchać to od razu przestałem.
   To wszystko trzyma się całości: posiadanie broni, Izrael, USRAEL, pastorkracja i zwiedzenie.

  2. Przepraszam, że się wtrącę ale o co chodzi z tym Jeszu?

   1. Niektórzy twierdzą ze tak brzmialo imię Jezusa po Hebrajsku.

 5. Dziękuję za ostrzeżenie, coś tam się słyszało o tejże “armii”, ale jeszcze za dobrze nie wiedziałam gdzie dzwoni 😀 to teraz już choć trochę wiem kogo omijać…

  1. Jestem członkiem /żołnierzem/ Armii Zbawienia. Broni palnej nie noszę i nie używam. Do ekumenii też jest mi daleko. Hasło i program Armii Zbawienia to “Serce dla Boga, ręka dla ludzi”. Eyznswcą teorii spiskowych również nie jestem. Pozdrawiam serdecznie#

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish