Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Do 2025 roku powstaną Stany Zjednoczone Europy.

“Martin Schulz ogłosił potrzebę powołania do 2025 roku Stanów Zjednoczonych Europy. Państwa, które nie podporządkują się pomysłowi niemieckiego polityka, powinny jego zdaniem zostać wyrzucone z Unii Europejskiej.”

https://dorzeczy.pl/

 

Niebagatelna wypowiedź wpływowego polityka UE.

Jeśli tak faktycznie będzie, to zrealizowałby się scenariusz Niemiec i UE jako IV Rzeszy, o czym napisał kiedyś pewien chrześcijanin poszczący specjalnie w intencji poznania wizji apokalipsy.

 

Ale to jeszcze nie wszystko. Oto równie mocne wypowiedzi Pana Macrona:

 

“Macron w Bundestagu: Wspólnie zbudujmy silniejszą Europę”

 

 

„Europa, a w jej ramach francusko-niemiecki tandem, musi powstrzymać świat przed powolnym pogrążaniem się w chaosie i zacząć przewodzić mu na drodze do pokoju” – powiedział Macron podczas wystąpienia w Bundestagu. Była to pierwsza od 18 lat wizyta francuskiego prezydenta w niższej izbie niemieckiego parlamentu. 

 

Teraz imperia sie buduje nie przez wojny militarne, ale przez podbijanie gospodarką Polski już niem i żaden wódz Polski nie odważy się przeciwstawić UE.

 

Mało tego, Macron chce wspólnej armii UE:

 

Prezydent Francji Emmanuel Macron niedawno zaproponował powołanie unijnej armii, która mogłaby obronić Unię przed Rosją czy USA. Na te doniesienia ostro zareagował prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump

 

 

Te wszystkie zapowiedzi i aspiracje były ogłoszone w jednym czasie.

 

 

Przypomnę wizje powstania IV rzeszy owego chrześcijanina, o którym wspomniałem:

 

 

“Latem 2000 roku zapragnąłem wykorzystać przynajmniej parę dni wakacji na bardziej intensywne szukanie Boga. Udawałem się w ustronne miejsce, by móc spędzić kilka godzin dziennie na modlitwie. Oczekiwałem, że Duch Święty będzie mi mówił o tym co ja uważałem wówczas za najważniejsze i objawi mi tajemnice, które usiłowałem rozwikłać.”

 

Tutaj ze względu na obszerność tekstu całość:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/imperia-czasow-konca-wg-proroctw.html

 

Autor twierdzi, że UE to bestia, która była a nie jest i będzie. Ma to byc IV Rzesza.

 

Tekst umieszczałem 5 lat temu i juz prawie zapomniałem, gdyż my wszyscy oczekiwaliśmy rychłego biegu wydarzeń, kiedy coraz bardziej uważam, że będzie to rozłożone na dekady, ale nie na wieki jak zresztą uważa sam autor tekstu.

 

Przypomnę także, o tym o czym juz częśc zapomniała, że w Niemczech powstało nowe państwo tzw Nowe Niemcy z okultystyczną walutą i bez podatków……

 

Jakby nie patrzeć deklaracje obu panów Schulza i Macrona nie są błahe i nalezy obserwować dalszy bieg wydarzeń.

 

 

Updated: 23 listopada 2018 — 06:43

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Prawdziwa UE będzie dopiero gdy państwa narodowe zrezygnują w pełni ze swojej suwerenności (teraz obserwujemy to głównie na płaszczyźnie ekonomicznej) oraz gdy zostanie powołana armia europejska. Do tego momentu będzie to tylko taki klub sterowany przez złotą panią z Berlina.

  Takie plany miały już miejsce w latach 90tych i mało brakowało i zakończyłyby się w pełni sukcesem. Powstanie stanów zjednoczonych europy oraz wspólnej armii było tuż,tuż. Co poszło nie tak ?. Wewnętrzne spory w stylu kto ma ciągnąć ten wózek.

  Cesarstwo rzymskie rozpadło się na dwie części (sen proroka Daniela). Zachodnie w postaci Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego oraz wschodnie tzw. Bizancjum.
  To w Bizancjum zachowana została sukcesja cesarzy.

  Bizancjum rozpadło się na trzy części, które to zostały podbite prze Imperium Osmańskie.

  Imperium Osmańskie definitywnie pada gdzieś w 1920 roku po przegranej. Główną pozostałością po tym imperium jest Turcja.

  Po zdobyciu Konstantynopola Mehmed II przyjął tytuł Kaizer-i Rum czyli…Cezar Rzymu. W jego domyśle miał być on kontynuatorem idei Cesarstwa Rzymskiego. Prowadził politykę budowy nowego cesarstwa na trupie Bizancjum. Dopiero jednak tzw. sułtanowie przejęli pełen powiedzmy splendor tytułu cesarza. Tytuł Kaizer-i Rum przestał obowiązywać po upadku Cesarstw Osmańskiego ponieważ z tego co orientuje się gdzieś w 1920 roku oficjalnie Turcja zrezygnowała z tego tytułu i stała się republiką (zrezygnowała również z sułtanatu).

  Pojawiają się pogłoski, że tą ostatnią bestią ma być właśnie nic innego jak tylko odrodzone Imperium Osmańskie. Jak dla mnie jest to wątpliwe ponieważ:
  1* tytuł Cesarza Rzymu został nie jako przejęty, przywłaszczony przed Mehmeda II a później przez sułtanat więc trudno tutaj mówić o jakieś kontynuacji upadłego Bizancjum;
  2* dzisiaj nie ma żadnych oznak aby Turcja pretendowała do roli imperium świata muzułmańskiego. Chociaż swojego czasu Erdoganowi śniło się przywrócenie sułtanatu.

  Skoro nie na wschodzie to musimy szukać na zachodzie a dokładnie w Świętym Imperium Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (I Rzesz) potem przekształconym do Cesarstwa Niemieckiego (II rzesz), potem do Rzeszy Niemieckiej czyli tzw. III Rzeszy. Tak więc mamy trzy Rzesze, które stanowią kontynuację Zachodniego Cesarstwa Rzymskiego jako formalnego spadkobiercę.

  Zwróćmy uwagę, że III rzesza w pewnym sensie przypominała Cesarstwo Rzymskie. Począwszy od tego, że Hitler, który miał władzę absolutną stylizowany był niemalże do roli cesarza, następnie mamy ustanawianie swoich namiestników na podbite kraje, idea podboju celem poszerzania zasięgu imperium a skończywszy choćby na używaniu tzw. salutu rzymskiego. Nie mówiąc tutaj choćby o słynnych proporcach z orłami, które wręcz stanowią kopię rzymskich.

  Z drugiej strony po kątem ideowym to jednak włoski faszyzm wprost odwoływał się do tradycji Imperium Rzymskiego i to jemu było znacznie do niego bliżej niż III rzeszy ponieważ III rzesza to był taki miks bardziej ideologii germańskiej a dopiero rzymskiej.

  Czy UE w momencie gdy stanie się federacją stanie się tą ostatnią bestią opisaną z ks. Daniela ?. W tej chwili trudno powiedzieć ale jest bardzo dobrym kandydatem tak samo jak dobrym kandydatem jest choćby syjonizm.

  1. Trzeba nam także wiedzieć, że to w Niemczech jest tron szatana a najnowosza częśc Gwiezdnych Wojen ukazuje neo faszyzm jako NWO

   1. Tak. Dlatego w poszukiwaniu bestii końca czasów należy kierować się wskazówkami historycznymi. Gdzie jest zachowana pewną ciągłość historyczna.

    Besta jako odrodzone Imperium Osmańskie dla mnie odpada ponieważ tytuł Cesarza Rzymu został po prostu ukradziony pod podbiciu Bizancjum.
    Imperium upadło definitywnie gdzieś w 1920 roku i co najważniejsze zrzekło się ukradzionego tytułu.

    Czyli mamy: Cesarstwo Rzymskie – Bizancjum – Podzielone Bizancjum – Imperium Osmanów (ukradziony tytuł cesarza) – Upadek Osmanów – i koniec.

    W takim razie pozostaje zachód. I tutaj mielibyśmy: Cesarstwo Rzymskie – Święte Imperium Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (I rzesza) – Cesarstwo Niemieckie (II rzesza) i tutaj zatrzymałbym się. Nie biorę pod uwagę III rzeszy ponieważ owszem występowały tam elementy Rzymu ale III rzesza bardziej bazowała na ideologii germańskiej.

    Pamiętajmy,że II rzesza upadła w wyniku przegranej wojny ale oficjalnie nie zrezygnowano z tytułu Cesarstwa. Owszem potem była III rzesza, NRD-RFN i w końcu Republika Federalna Niemiec to historycznie ujmując tytuł Cesarstwa Rzymskiego nadal należałby się Niemcom i ich UE.

    Pozostaje jedna kwestia. Co z Ameryką. Czy tego chcemy czy nie to jednak Ameryka dzisiaj spełnia wszystkie wymogi tzw. imperium. Aby UE mogła stać się pełnoprawnym imperium z własną armią coś musiałoby stać się z Ameryką, coś spowodowałoby jej upadek jako imperium.

    Co do daty 2025 to oczywiście data ta pojawia się u lucyferian jako końcowa data dopięcia ich najważniejszych projektów.

    1. Ile informacji… 😮
     W sumie ten 2025 też w tej kwestii mnie przestaje dziwić, bo ta data się dość często pojawia…
     A i sama notka jest dobra 🙂

  2. Z czasem się dowiemy. Ciekawe jak mocne wpływy ma obecnie syjonizm na politykę Niemiec. Na jesieni partia AFD otworzyła sekcję żydowską w swoich strukturach, więc obawiam się, że z czasem kurtyna opadnie i się okaże, że wszędzie syjoniści :))
   Tak jak aktualna polityka PIS, Gliński już tyle set milionów dał na różne cmentarze, budynki i inne łaźnie, a za jedną błędną wypowiedź żydowska masońska loża B’nai B’rith zażądała jego dymisji. I to oficjalnie 🙂

 2. Przyglądam się zarysowi obszru unii. Czy to złudzenie? Przypomina mi to jakiegoś drapieżnika (kot, pantera?) czającego się do skoku z uniesioną kitą. Łbem skierowany na zachód (Hiszpania), skoki naprężone (Włochy przednie łapy, Grecja i Bułgaria tylne – dziwne, Włochy to kolebka katolicyzmu, Grecja prawosławia) A gdzie chce dać takiego susa, czyzby za ocean? Tułów (korpus) stanowią Niemcy i Francja. No a Polska to pośladki (czyli jestesmy jak zwykle w d…) No, jakieś to kocisko ogromne, jak nic! Czyżby Niemcy widzieli to wcześniej? Teraz rozumiem ich fiksację w nazewnictwie swoich wozów pancernych- tygrys, pantera i obecny leopard. To na tyle

  krysio

  1. ooo Krysio, niedawno o Tobie myślałem zastanawiając się, czy nadal czytasz blog, a tu lu piszesz 🙂

   pozdrawiam

 3. Czytam. I pracuję, by mnożyć talent który dał mi Pan. Mnożę w pracy i w domu. Bardzo się cieszę, że Bóg pozwolił by moja żona stała się nowo narodzoną chrzescijanką. Wpłynęło to bardzo na nasz związek, który jeszcze bardziej się zacieśnił. Obserwuję, że moja żona gorliwością wiary zaczyna mnie wyprzedzać. Stała się mężną i odważną niewiastą. Stało się też jak przepowiedziałem, że będzie miała wrogów, ale i przyjaciół takich jak nigdy dotąd. W pracy wzbiła się na poziom uznania i autorytetu jak nigdy dotąd. Zwłaszcza u młodzieży, bo jest nauczycielem. Widać, że dzieciaki cenią ją i lgną, a żona polubiła swoją pracę bo zaczęła przynosić dobre owoce. Takie to moje świadectwo, że Bóg żywy jest i działa. Pozdrawiam wszystkich w Panu i Ciebie adminie.
  krysio

  1. wow Chwała Bogu Tatusiowi 🙂
   Ile Krzysiu czekałeś/modliłeś się o nawrócenie żony?
   Ale mnie uradowałeś.
   Dzięki za świadectwo.

   ps.
   Nadal miodem się zajmujesz?

 4. Wszysko przez tajemnicę “nacutni”. Żona jako katoliczka i z rodziny gorliwych katolików zapytała mnie o to. Po wyjaśnieniu w jakim jest błędzie zrobiło jej się wstyd i zaczęła do Pisma Świętego podchodzić poważnie. Pomogły bardzo nasze podróże samochodem gdzie przez kilka godzin był tylko jeden temat- Ewangelia. Chłonęła wszysko jak gąbka, a przemiana następowała bardzo szybko. Czy się modliłem? Raczej składałem dziękczynienie i teraz dziękuję. Stało się jak powiedział Pan Jezus “nikt nie może przyjść do Mnie jeśli nie pociągnie go Ojciec” Tak o to na początku stanęła tajemnicza “nacutnia” i szok z nią związany naprowadził moją żonę na właściwe tory. A sprawił to Bóg.
  Pszczoły mam i też nimi zarażam. Mój serdeczny kolega podłapał bakcyla i teraz nawet mnie prześcignął. Pzdrwm.
  krysio

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: