Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wzrost liczby czarownic w USA.

Kto dużo dostał od tego wiele się wymaga. USA dostały biblię, ale ją sponiewierały. W skutek letniości protestantyzmu i fałszywych nauczań kultów niedzielnych w USA nastąpił wzrost liczby czarownic, którego liczba wynosi już 1,5 miliona.

 

 

Raport twierdzi, że liczba czarownic (i Wiccan) gwałtownie wzrosła od lat 90. XX wieku, do tego stopnia, że ​​w Stanach Zjednoczonych może być co najmniej 1,5 miliona czarownic, co jest wyższe niż 1,4 miliona głównych prezbiterian. “Praktykowanie czarownictwa znacznie wzrosło w ostatnich dziesięcioleciach; ci, którzy identyfikują się jako czarownice, wzrastają równocześnie ze wzrostem “estetyki wiedźmy” – ukazuje raport przytaczając dane z Quartz, badania Trinity College i Pew Research Center. W latach 1990-2008 liczba Wiccan w Stanach Zjednoczonych wzrosła z

8 000 do 340 000, wynika z trzech badań religijnych przeprowadzonych przez Trinity College w Connecticut. Ponadto, Pew Research Center zgłosiło w 2014 roku, że 0,4% populacji – od 1 do 1,5 miliona Amerykanów – “identyfikuje się jako Wicca lub Pagan

 

Jednak na ten przykład w Australii winę także ponoszą seriale telewizyjne o nastoletnich czarownicach,

które  mają między innymi wpływ na coraz większe zainteresowanie wśród młodych Australijczyków pogańskimi praktykami – infromuje australijski dziennik “Sydney Morning Herald”. Jak podaje KAI, liczba wyznawców neopogańskiej religii wicca na tym kontynencie w ciągu ostatnich piętnastu lat wzrosła pięciokrotnie.

Według ubiegłorocznych danych statystycznych 9 tysięcy obywateli Australii przyznało się do kultywowania magii w ramach wikkanizmu. Na wielu nastolatków wpływ mają takie seriale telewizyjne jak “Sabrina, nastoletnia czarownica”, które zobaczyć można także w Polsce, oraz horrory.

Neopogańska religia wicca jest najbardziej popularna w USA. Została zapoczątkowana przez Geralda B. Gardnera w latach trzydziestych XX wieku i od początku miała kultywować tradycje starożytnej religii czarownic.

W Stanach Zjednoczonych liczba wikkan jest szacowana na ok. 300 tysięcy. We wrześniu 1986 roku federalny sąd apelacyjny uznał, że Wicca jest religią chronioną przez konstytucję USA.

Wikkanie głoszą, że człowiek powinien żyć w harmonii z przyrodą, dostosować się do jej cyklu oraz dbać o nią. Wikkanie wierzą w ukryte siły natury. Nie uznają pojęcia grzechu i kary.

 

https://www.piotrskarga.pl/australia–seriale-promuja-neopoganstwo,681,i.html

 

 

Społeczeństwo pozbawione kompasu trafia w szpony demonów kryjących się za magią, czarami, szamanizmem i filozofiami wyższości własnego “ja”.

Dochodzą do tego gry, których rodzice z braku czasu nie znają i nie wiedzą jakie spustoszenie sieje w psychice dana gra, a jest się czego bać.

 

 

“Lud mój ginie gdyż brak mu poznania.”

 

 

Updated: 20 listopada 2018 — 15:19

4 komentarze

Add a Comment
 1. W Polsce prawie podobnie z tym że w cieniu. Masz słuszność w czym jest problem. Biedna owca nie usiądzie dopóki nie zapełni pragnienia. Brak poznania to efekt głoszenia nauki fałszujacej Biblię.

  1. protestantyzm nic nie może zaoferować bo pokryli się w budynkach, a te wszystkie gnostyczne i szamańskie oferty sa reklamowane na plakatach, w książkach duzych księgarni itd
   Mozna parafrazując zaśpiewać “na ulicach cicho sza, nie ma baptystów ani zielonych”

 2. Oj, USA…nawet nie wiedziałam że tam tak jest…to już rzeczywiście jest poważny problem…

 3. “Nie będziecie się zwracać do czarowników ani szukać rady u wróżbitów, abyście się przez nich nie skalali. Ja jestem PAN, wasz Bóg.” (Kpł 19:31)
  “Niech nie znajdzie się pośród was nikt, kto by przeprowadzał swego syna lub córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wróżbiarz, ani jasnowidz, ani czarownik; Ani zaklinacz, ani nikt, kto by wywoływał duchy, ani czarnoksiężnik, ani nekromanta. Każdy bowiem, kto czyni takie rzeczy, budzi odrazę w PANU. Z powodu tych obrzydliwości PAN, twój Bóg, wypędza przed tobą te narody. Będziesz doskonały przed PANEM, swoim Bogiem. Gdyż te narody, które opanujesz, słuchają wieszczbiarzy i wróżbitów, lecz tobie nie pozwala na to PAN, twój Bóg.” (Pwt 18:10-14)

  Ten pan na zdjęciu po lewej stronie pokazuje ciekawy gest, o którym wspominałeś tutaj Piotrze http://detektywprawdy.pl/2016/01/01/dlaczego-zarowno-papieze-jak-i-nazistowscy-zolnierze-salutuja-dwoma-palcami/ cytując: “Mówi się nam, że jest to znak, który oznacza „pokój”, albo, że „V” oznacza zwycięstwo (ang. „victory”- przyp. tłum.), jednak nic nie może być dalsze od prawdy. Salut dwoma palcami, używany zarówno przez żołnierzy nazistowskich jako gest lojalności Hitlerowi, jak i przez papieży w stosunku do swoich wiernych jest okultystycznym symbolem wojny i podboju.
  Według Codex Magic znak ten może być znakiem Szatana, znakiem złorzeczenia, lub rogatego pogańskiego boga Pana. Może on także reprezentować Vulcana, starożytnego boga ognia i destrukcji.”

  Na zainteresowanie magią mogą mieć też wpływ książki typu Harry Potter.. Chwała Bogu za jego łaskę i miłosierdzie ❤️, trzynaście lat byłam zafascynowana tą historią i na niej dorastałam, na szczęście dzięki Jezusowi mi przeszło ? A co do serialu o Sabrinie, to jakiś czas temu przeczytałam, że kościół szatana chce pozwać netflix: http://www.serialowa.pl/190289/chilling-adventures-of-sabrina-pozew-satanisci/

  Chwała Panu, niech Bóg was błogosławi i strzeże. ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: