Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONZ zagłosuje za wycofaniem się Izraela z Golan, USA zagłosują przeciwko niemu po raz pierwszy.

Stany Zjednoczone będą głosować po raz pierwszy przeciw rezolucji ONZ wzywającą Izrael do wycofania się ze Wzgórz Golan.

 

“Jeśli ta rezolucja kiedykolwiek miałaby sens, z pewnością nie ma jej dzisiaj. Rezolucja jest wyraźnie stronnicza wobec Izraela – powiedział Haley, ogłaszając planowany ruch.

Niewiążąca rezolucja, przegłosowana corocznie przez Trzeci Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ, nie zgadza się z “nielegalnością decyzji” podjętej przez Izrael “w celu narzucenia jej praw, jurysdykcji i administracji okupowanym Syryjskim Golanom”, Mówi, że jest to niezgodne z prawem międzynarodowym.

 

Izrael zabrał Wzgórza Golan w Syrii w wojnie sześciodniowej z 1967 r. I zaanektował terytorium na początku lat osiemdziesiątych. Ale Stany Zjednoczone i społeczność międzynarodowa od dawna odmawiały uznania suwerenności izraelskiej i oficjalnie uznały to terytorium syryjskie pod izraelską okupacją.

Jednak Haley powiedział w piątek, że “okrucieństwa, które reżim syryjski nadal popełnia, demonstrują jego niezdolność do rządzenia kogokolwiek”.

Izrael lobbował w Białym Domu w ostatnich miesiącach, aby uznać aneksję, argumentując, że krwawa wojna domowa w Syrii podtrzymywała izraelskie twierdzenia, że ​​płaskowyż ma kluczowe znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa.

 

W sierpniu Syryjskie siły rządowe wspierane przez Iran i Rosję przybyły do granicy  Wzgórz Golan po zdobyciu terytorium od rebeliantów i terrorystów Islamskiego Państwa Izraelczyków.

Chociaż próbował uniknąć bezpośredniego zaangażowania w konflikt syryjski, Izrael przyznał, że przeprowadził dziesiątki nalotów, aby zatrzymać dostawy zaawansowanej broni do irańskiego pełnomocnika Hezbollah.

 

Ambasador Izraela w ONZ, Danny Danon, z zadowoleniem przyjął zapowiedź nas i powiedział w oświadczeniu, że „zmiana  głosowania w strukturze amerykańskiej jest kolejnym dowodem na ścisłą współpracę między dwoma krajami”.

“Nadszedł czas, aby świat rozróżnił między tymi, którzy stabilizują region, a tymi, którzy sieją terror” – dodał

 

 

We wrześniu ambasador USA w Izraelu David Friedman powiedział, że ma nadzieję, że zaanektowane terytorium pozostanie pod kontrolą izraelską “na zawsze”.

“Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, w której Wzgórza Golan nie będą na zawsze częścią Izraela” – powiedział Friedman gazecie Israel Hayom .

Ale podczas wizyty w Izraelu w zeszłym miesiącu, amerykański doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego, John Bolton, powiedział, że nie było dyskusji o takim uznaniu.

“Oczywiście rozumiemy izraelskie twierdzenie, że został on przyłączony do Wzgórz Golan, rozumiemy jego stanowisko, ale na razie nie ma zmiany w sytuacji Stanów Zjednoczonych”, powiedział agencji prasowej Reuters w wywiadzie.

 

 

Do tej pory ciężko mi jest to rozgryźć. Już wiele teorii czytałem o czasach końca, ale wg mojej oceny mimo wszystko to chyba Watykan przejmie Jerozolimę.

 

 

Updated: 20 listopada 2018 — 21:28

1 Comment

Add a Comment
  1. ręka rękę myje…
    ?? potrzebuje ?? i vice versa… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: