Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Protestanci, zostaliście sprzedani! Wasi przywódcy podpisali z biskupem Gądeckim biblię ekumeniczną!

 

Sprawa nie jest nowa, ale teraz możemy zobaczyć podpisy zdrady polskich pseudoprotestantów.

“Protestant” Mateusz Wichary podpisał się razem z biskupem Gądeckim. Tfu, wstydźcie się baptyści swego przewodniczącego. Mamy tez podpis przewodniczącego Kościoła Chrystusowego Andrzeja Bajeńskiego, który jest  członkiem Rady Krajowej Aliansu Ewangelicznego w RP.

No i oczywiście znany ekumenista Marek Kamiński z kościoła Zielonoświątkowego.

 

Dziwić się, że Prawo Boże jest anulowane przez nauczających.

 

Protestantyzm na szczeblu pastorskim to jedna wielka klika katolicka. Zapewne nie wszyscy, ale ci którzy się tego wypierają współpracują z baptystami i KZ nauczając w ich zborach. Na nie mówią tak. Na tak – nie.

 

Co ciekawe, biblia jest w kolorach flagi Izraela…

 

 

Poniżej film:

 

 

 

Updated: 19 listopada 2018 — 13:34

11 komentarzy

Add a Comment
 1. I to wszystko odbyło się gdzie? W bałwochwalczej świątyni Babilonu. To wyraźny i jednoznaczny znak kto tu rządzi i pod czyje skrzydła mają zawędrować wszyscy z hasłem “Sola Scriptura”, które kiedyś coś oznaczało.

 2. Poważnie zastanawiam się nad adwentyzmem (chcę przejść). Jacyś przedstawiciele tam byli?

  1. Podobno nieżyjący Zachariasz Łyko brał udział w tworzeniu tej biblii. AD7 na świecie sa podzieleni co do ekumenii, ale i tak najbliżej Słowa są

  2. Powiem szczerze, że ja bym oficjalnie się nigdzie nie zapisywał 🙂 Chyba nie ma sensu, patrząc co się dzieje z kościołami różnych wyznań, a protestancka zasada “Sola scriptura” to jest chyba tylko na papierze. Nie żebym krytykował konkretny zbór, ale patrząc co się dzieje na świecie typu “biskupki lesbijki”, księża geje w “małżeństwie” to nie ma co się zapisywać, żeby zaraz się wypisywać 🙂 Maks 10 lat a i tak będą wszyscy oficjele wyznawać religię Bestii. Pochodź, popatrz, posłuchaj, weryfikuj.

  3. Adwentyści jako jedyny znany mi zbór protestancki oficjalnie wyznają (zresztą zgodnie z Pismem), że Babilonem jest Watykan. Więc w ekumenię nigdy z nim nie wejdą, bo musieli by zmienić doktryny których nauczają od lat.
   W żadnych pozostałych zborach protestanckich nie mówi się tak jawnie o Rzymie, nie analizuje tak dokładnie Księgi Daniela i Apokalipsy, które pięknie się uzupełniając wskazują jednoznacznie na Watykan.
   Wszędzie śpiewa się piękne pieśni dla Jezusa łamiąc jednocześnie przykazania i nie mówiąc nic skąd ludzie mają wyjść zgodnie z ostrzeżeniem z Księgi Apokalipsy.
   Nie musisz się od razu nigdzie zapisywać. Pójdź, zobacz, szukaj braci i sióstr w Chrystusie. Jezus nie będzie nas oceniał na podstawie pisemnej przynależności do zboru, ale na podstawie tego co mieliśmy w sercu 😉

  1. tak, wyjaśniliśmy sobie to na fejsie.
   Z tym, że Alians ewangeliczny jest ofjcalnie w ekumenii a AD7 nie.

 3. Ta Biblia ekumen.ma rzym-kat.księgi wtórnokanoniczne,dopiero zauważyłam.Szok.

  1. To chodzi o te księgi Judyty itp.? Bo nie do końca rozumiem… Niemniej jednak dzięki za ostrzeżenie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme