Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy jesteś przykuty do łóżka i chce ci się pić.

Tekst Piotra Petrosa

 

Wyobraź sobie, że jesteś przykuty do łóżka i np. chce ci się pić. Wtedy czekasz aż pojawi się ktoś w pobliżu, aby poprosić go o coś do picia. Gdy bardzo chce ci się pić, trochę głośniej zaczniesz komunikować ten fakt. Jednak gdy już nie możesz wytrzymać bez wody i uświadamiasz sobie, że od wody wiele zależy, dopiero wtedy zaczniesz głośno wołać o czyjąś pomoc. Mając w pamięci te naturalne reakcje zastanówmy się jak bardzo zależy nam na zbawieniu naszego kraju lub naszych rodzin? Czy wołamy do Boga w tej sprawie? ? czy tylko od czasu do czasu mówimy Mu coś po cichu? ? a może po prostu czekamy że kiedyś ten kraj wydostanie się z sideł pogaństwa o własnych siłach i nie ma co się w nic angażować? ?

Nasz dobry Ojcze, niech Duch Święty uświadamia nas o grzechu i jego konsekwencjach. Nie tylko naszych, ale i wszystkich którzy żyją w tym kraju. Niech sprawi, żebyśmy jeszcze donioślej wołali do Ciebie o uwolnienie tego kraju z mocy sił ciemności które masowo prowadzą ludzi do wiecznej śmierci. Daj nam do tego siłę i odwagę, żebyśmy zjednoczeni mogli Mocą modlitwy i wołania do Ciebie zmieniać sytuację duchową w naszych rodzinach, otoczeniu i całym naszym kraju, oraz sprawić, że będziesz dokonywał w nim potężnych cudów. Jednocz nas we wspólnych modlitwach w których spotykamy się przed Twoim tronem w każdy piątek o godz. 20.00, niech będzie nas coraz więcej. Prosimy Cię o to wszystko w imieniu Pana Nieba i ziemi Jezusa Chrystusa, Amen.

„Więc wołaliśmy do WIEKUISTEGO, Boga naszych ojców, a WIEKUISTY usłyszał nasz głos, spojrzał na nasza niedolę, na nasze trudy i na nasz ucisk; i WIEKUISTY wyprowadził nas z Micraim potężną ręką, podniesionym ramieniem, wielkim strachem, znakami oraz cudami.” (5Moj 26:7).

 

______________

Moje uzupełnienie tekstu.

Modlitwę powinniśmy dopełnić prośbą, aby ludzie trafili do zborów gdzie przestrzega się Prawo Boga, gdzie posłuszeństwo Bogu jest tak naturalne jak okazywał je sam Jezus, gdyż inaczej przejdą ludzie tylko z ławki do ławki, a jak wiemy choćby z tego bloga masa protestantów współpracuje z Rzymem.

 

 

 

Updated: 19 listopada 2018 — 10:19

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dziękuję za publikację 😉
    Niech Duch Święty nas prowadzi w tej duchowej walce, oraz niech prowadzi wszystkich tych, za których się modlimy 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: