Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cyrikas czy Veith?

Każdy sobie powinien odpowiedzieć na pytanie, kto ma rację.

 

Kiedyś śmiano się z ostrzeżeń przed Prawem Niedzielnym. W tym roku po wprowadzeniu dwóch niedziel zakazujących handlu już niektórzy “załapują” że coś jest na rzeczy. Od roku 2019 każda niedziela ma być wolna poza ostanim miesiącem:

 

“Wraz z początkiem 2019 r. obowiązujący obecnie zakaz handlu zostanie rozszerzony na kolejne, dotychczas robocze niedziele. To sygnał dla pracodawców, żeby zweryfikować potrzeby kadrowe, co może prowadzić do zredukowania niektórych etatów.”

https://www.rp.pl/Kadry/310119989-Zakaz-handlu-w-niedziele-w-2019-roku—zmiany-dla-pracodawcow.html

 

Andrzej Cyrikas i wielu innych pastorów popiera politykę kościoła Rzymu. Protestanci z Klerem podpisują apel o świętowanie niedzieli:

Filmik podesłał mi czytelnik i brat w wierze wskazując na p. Cyrikasa.

 

 

Obejrzyjcie wykład prof Veitha i porównajcie z tym, jaka postawę mają wobec poniższych zagadnień polscy pastorzy.

 

 

Polecam od 1:09:20 Veith nokautuje p. Cyrikasa:

1:10

“Konstantyn wprowadził prawo niedzielne nakazując odpoczynek w tym dniu. Kościół w 321 wprowadził prawo przeciw szabatowi nakazując chrześcijanom (uwaga) BY NIE JUDAIZOWALI.”

 

Czy znamy takie słowa?

Alez oczywiście:

 

Tak więc pan Cyrikas promuje ten sam slogan, który od 4 wieku promuje Rzym. Pomyśleć, że ludzie durnie w to wierzą. Pisząc za Pawłem “O bezmyślni Cyrikasjanie”. Judaizm ma ledwo 400 lat przed n. Chr. Szabat był ustanowiony świętym przy stworzeniu świata. Siódme tysiąclecie będzie szabatem z Jezusem.

 

Żeby była jasność. Szabat nikogo nie zbawia, nawet przestrzegający go bywają czasem religijni, ale tutaj chodzi o prawdę. Szabat jest nadal ważny, a niedziela robi się coraz bardziej opresyjna. Zapewne na wolnych niedzielach się nie skończy. Pójdzie za tym więcej praw ścigających chrześcijan.

 

Prof Veit powiedział:

“Stany sa przywódcą świata protestanckiego, to wtedy, kiedy protestancki przywódca odwróci sie od Prawa Bożego nadejdzie koniec”.

 

Nie słuchajcie ludzi, czytajcie Słowo i obserwujcie plany Watykanu i ekumenizm. Bo antychryst zwiedzie nawet wybranych.

 

 

 

Updated: 13 listopada 2018 — 09:49

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Odpowiedź jest prosta. Pomimo, że nie zgadzam się z niektórymi zasadami ADS stanowczo wybrałbym Veitha.

  1. Ten pastor mówi treściwie, bez żadnego wodolejstwa i przekazuje co trzeba 🙂

  1. Chrześcijanie tez mieli wybór miedzy Pawłem a zwodzicielami. Paweł był poróżniony z innymi, ale oczywiście Jezus jest ponad wszystkimi, ale Jezus to prawda, a nie przyklejenie do tradycji kościołów i doktryn w tym protestanckich.

 2. Witam, to nie jest prawidłowe pytanie ani odpowiedni wybór pomiędzy Pastorami. Oboje wskazali by aby wybrać Jezusa Chrystusa, tylko tyle ,że jest ich tak wielu,że raczej nie łatwo wybrać Tego Prawdziwego. Jeśli ktoś jeszcze nie wybrał i nie zaczął poznawać Prawdziwego to zawsze będzie miał problem bez znaczenia czy świętować sobotę czy niedziele, Z punktu widzenia prawa dekalogu to jasne,że sobotę, innego przykazania nie ma. Tyle ,że święcenie i przestrzeganie szabatu -soboty nie ma znaczenia obecnie, liczy się tylko Nowe Stworzenie – Nowy Człowiek Duch w Chrystusie Jezusie Panu i Bratu Naszym. Jeśli zaś ktoś jest Nowym Człowiekiem narodzonym z Boga to jest już w tym nie historycyzm ale tym prawdziwy wiecznym szabacie – odpocznienia Boga do, którego On zaprasza aby wejść Tu i Teraz przez Jego Syna.
  To chyba jest oczywiste, ale dla ludzi cielesnych (duszewnych)takich jak powyżsi zacni Pastorowie jest nie do zrozumienia tak jak długo będą widzieć literę a nie Ducha, o którym mówi litera.
  Pozdrawiam Andrzej

  1. Pan Jezus nie zniósł Prawa i nigdzie w biblii nie ma mowy o zniesieniu szabatu. To są nauki pozabiblijne.
   Natomiast system szatana pokazuje jak ważna jest dla niego niedziela.

   Wszystkiego dobrego Andrzeju.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: