Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Irlandzki polityk chce aby transseksualiści również mieli możliwość usuwania ciąży.

Irlandzki minister (nie) Zdrowia Simon Harris popiera prawa reprodukcyjne dla osób transpłciowych, podczas gdy The Times podaje, że stanowisko rządu jest takie, że osoby transpłciowe “powinny mieć takie same prawa i obowiązki” jak kobiety w ramach nowego prawa dotyczącego aborcj.

Paul Murphy twierdził, że ustawa była “bardzo problematyczna”, ponieważ nie zawierała osób transpłciowych i że “pod ścisłym odczytaniem tej ustawy nie byłaby w stanie uzyskać dostępu do aborcji”.

 

źródło: https://gcn.ie/abortion-legislation-trans-men/

 

 

Siła polityczna LGBT rośnie, gdyż wmówiono wiernym w kościołach protestanckich, że chrześcijanin nie powinien interesować się polityką, ale kto inny niż politycy wprowadzają bezprawie biblijne? Raptem podczas pisania tego tekstu zadzwonił do mnie brat w wierze informując, iż zona nauczycielka rozpłakała się po tym jak jej koleżanki w pracy ją zlinczowały za poglądy biblijne. Padła nawet najlepsza znajomość przez miecz Jezusa….

 

 

“Jeżeli was świat2 nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi” Jana 15

 

To jest test na chrześcijaństwo: nienawiść świata.

 

W swojej książce “Świętość” nglikański kaznodzieja JC Ryle zauważył, że grzech dotyka całą ludzkość, z każdego zakątka świata. To dlatego Jezus powiedział w Ewangelii Jana 3: 3, że ludzie muszą narodzić się na nowo, bez tego nie mogą zobaczyć Królestwa Bożego.

“Pamiętajmy … że każda część świata jest świadectwem tego, że grzech jest powszechną chorobą całej ludzkości” – pisał Ryle.

 

 

Teraz były wybory samorządowe, a to właśnie jak wspominałem w tych wyborach decyduje się o kadrze zarządzającej, która będzie decydować o takich np “Tęczowych piątkach”, bo to oznaka “postępu”. Czy chrześcijanie nie powinni zatem nieść światła na wyborach? Kto wybrał polityków w Irlandii?

Po politykach widać aktywność chrześcijaństwa. Gdyby nawet takich katolickich PISowców usunięto raz na zawsze, to kto pozostaje? Skrajna lewica: PO, PS:, LSD i inne mutacje komunizmu.

Potem dochodzi do takich sytuacji, że transseksualiści mają swoich przedstawicieli “postępowych” w sejmie. Przedstawicieli domagających się aby transeksualista również mógł usunąć ciążę. Już sama aborcja nie wystarczy.

 

 

Chwała Panu Jezusowi za Jego łaskę, za to, że świat nas nazywa ciemnogrodem.

 

 

 

 

Updated: 26 października 2018 — 13:54

2 komentarze

Add a Comment
  1. Piątkowa ciekawostka.
    Pozwoliłem sobie zrobić mały kolaż dotyczący budowy antycznego Stonhenge

    https://drive.google.com/file/d/1QCzAjhGBCYL05AQVY9WAkwhW18O522EQ/view

  2. pomysły się chyba co niektórym skończyły, tak patrząc na tego polityka z Irlandii…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: