Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Homodyktatura: macie tworzyć filmy o małżeństwach tego samego rodzaju lub spędzicie 90 dni w więzieniu.

 

Dwóch chrześcijańskich filmowców pojawi się przed 8. Okręgowym Sądem Apelacyjnym w St. Paul , by zmierzyć się z prawem stanowym stanu Minnesota, które według nich nielegalnie zmusza ich do tworzenia filmów wyrażających wiadomości sprzeczne z ich podstawowymi przekonaniami. Właściciele Telescope Media Group Carl i Angel Larsen byli już zagrożeni wysokimi karami i do 90 dni w więzienia, jeśli zdecydują się zlekceważyć prawo.

 

The Larsens chcą wejść do branży ślubnej. Jednak ustawa o prawach człowieka określa, czy para tworzy filmy celebrujące ich chrześcijańskie przekonania na temat małżeństwa – że małżeństwo jest między jednym mężczyzną a jedną kobietą, musi także tworzyć filmy o małżeństwie, które naruszają ich przekonania, w tym filmy promujące małżeństwa osób tej samej płci.

 

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł, że rząd musi uszanować wiarę, którą utrzymują niezliczeni Amerykanie z różnych środowisk – że małżeństwo jest między jednym mężczyzną a jedną kobietą – kontynuował. – 8 Obwód powinien przywrócić Larsensowi wolność przekonań i  ” nakazać państwu, by przestało zmuszać Larsenów do mówienia o małżeństwie, które narusza ich przekonania”.

 

W 2017 r. Larsenowie próbowali zakwestionować ustawę jako niekonstytucyjną, ale niższy sąd oddalił ich sprawę i nakazał, aby zajmowali się weselami tej samej płci lub zamknęli tę część swojej działalności. Teraz odwołują się do 8 Okręgowego Sądu Okręgowego.

Według ADF, urzędnicy Minnesoty wielokrotnie stwierdzali, że prywatne firmy, takie jak Larsen, naruszają prawo, jeśli nie chcą tworzyć filmów promujących śluby tej samej płci. Kary za naruszenie obejmują zapłatę kary cywilnej na rzecz państwa; potrójne odszkodowania wyrównawcze; odszkodowania karne do wysokości 25 000 USD; kara  w wysokości do 1000 USD; a nawet do 90 dni w więzieniu.

 

Jak widzimy to państwo decyduje o tym, jak postrzegasz normalne małżeństwo. Dlatego Biblia mówi, że cały świat tkwi w Złym bez wyjątku. Nie ma żadnej wyspy chrześcijańskiej pośród wszystkich państw świata.

Wraz z rewolucją seksualną w latach 60ych ub wieku światowa organizacja psychiatryczna zmieniła także postrzeganie homoseksualizmu z choroby na naturalne preferencje. To jest zasada małych kroczków.

To, co się dzieje to jedna wielka walka, ale ona też jest na płaszczyźnie samych chrześcijan. Bez wyraźnej granicy między tym co jest święte, a tym co święte nie jest postępuje sekularyzacja. Kościoły protestanckie są bezradne ponieważ nic nie mogą zaoferować osobom do nich się zwracającym.  W krajach Europy Zachodniej, o czym pisałem, setki kościołów zostało sprzedanych, przerobionych na puby, sklepy. Po co chodzić do kościoła, jeśli niczym się nie różnimy od innych. Wszyscy świętują niedzielę, wszyscy jedzą wieprze, wszyscy uważają, że Prawo Boże nie obowiązuje. Protestanci są tacy sami jak katolicy i ateiści. Dlatego o wiele ciekawszą propozycją duchową wydaje się być znudzonym ludziom w religiach new age, czy ideologie związane z  wegetarianizmem, w którym człowiek nie zabija zwierząt.

Rządzi nami denne przeintelektualizowane chrześcijaństwo bez mocy.

 

Updated: 18 października 2018 — 07:58

3 komentarze

Add a Comment
  1. Że zacytuję klasyka:
    https://youtu.be/fxup_QnfSHg

    Przeciez protest się skończył, wszyscy jesteśmy katolikami…żarcik ?

  2. Jak PiS oszukał Polaków w sprawie imigrantów:

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: